Seznam DUMů

Úspěchy

Naši karatisté

Tisk PDF
23. a 24.5. se konalo ME JKA karate v Německu, na kterém studenti GFP Anežka Dolanská, Bára Semkovičová, Eliška Hurdálková, Aneta Zítková, Míša Kalinová, Tien Nguyen a Jakub Studený vybojovali jednu zlatou, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile. Gratulujeme!
Aktualizováno pondělí, 25. května 2015 17:56

David Šprincl dosáhl na medaili i v kraji

Tisk PDF

V čtvrtek 21. května 2015 se student primy B David ŠPRINCL (vpravo nahoře, medaili mu předávaly mistryně světa Ludmila Formanová a Šárka Kašpárková - dole) zúčastnil krajského finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů na atletickém stadionu v Čáslavi, kam se probojoval díky vítězství v okresním kole v Mělníku. V disciplínách: 60 m, skok daleký, shyby, švihadlo, hod míčkem, sedlehy a 1000 m vybojoval BRONZ v součtu 4619 bodů. Exceloval především v sedlezích, kde počtem 119 opakování za dvě minuty byl vůbec nejlepší ze všech 163 startujících. „Prý je těžší obhajovat, než vybojovat stupně poprvé. Jsem šťastný, že se mi po roce znovu podařilo získat medaili jak na okrese, tak v celém Středočeském kraji. Škoda, že nestartovalo víc mých spolužáků z gymnázia, které loni vyhrálo v OVOV okresní kolo. Ale budu se snažit, abych sebe i svou školu reprezentoval tak jako loni na republikovém finále v září v Praze,“ řekl David.

Aktualizováno pondělí, 25. května 2015 5:38

Sourozenci Noví zabodovali ve Švédsku

Tisk PDF
Studentka kvinty B Eliška Nová a její bratr Roman Nový ze sekundy B se v uplynulých dnech se svými florbalovými týmy zúčastnili mládežnického turnaje AXA Cup ve švédském Falunu, odkud si přivezla Eliška stříbrnou medaili a Roman zlatou. Srdečně gratulujeme!
Aktualizováno úterý, 19. května 2015 19:37

Plavoběh 2015

Tisk PDF
Reprezentovalo 9 závodníků, postupují přímo 3 D. Najmonová 1., A. Nováková 2., J. Svoboda 2.,  na nominaci čeká 4,  Kafka a Květoň. Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. Zdebská

David Šprincl zlatý

Tisk PDF

V úterý 5.5.2015 se student primy B David ŠPRINCL (uprostřed) zúčastnil v Mělníku okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. V disciplínách: 60 m, 1000 m, trojskok, švihadlo, kliky a hod medicinbalem vybojoval ZLATO (v osobním rekordu 4552 bodů), a postoupil tak do krajského kola v Čáslavi, které se zde koná 21.5.2015. Davidovi blahopřejeme a držíme palce i v krajském kole.