František Palacký

palacky

 

 

 

 

Facebook GFP

facebook

Bakaláři

holcic_vel

 

 

 

Suplování

suplovani

Projekt modernizace škol

kraj-logo
eanorway

 

 

Projekt Comenius

comenius

 

 

Projekt GEO-WATER

 EU peníze SŠ

 

Seznam DUMů

 
Studentský web

 

Františkova přání

Úspěchy

Úspěch primánů v okresním kole zeměpisné olympiády.

Tisk PDF

Matouš Matocha z 1. A byl druhý v kategorii A a postupuje do krajského kola, Kristýna Chabrová byla pátá. Blahopřejeme.
Fotografie.

Úspěchy v olympiádě z českého jazyka

Tisk PDF
Dne 1. února 2017 jsme se zúčastnili okresního kola olympiády v českém jazyce. V 1. kategorii obsadila Eva Falgengauserová (kvarta A) krásné 6. místo, ve 2. kategorii nám stříbrná Tereza Veigertová (septima B) a bronzový Vojtěch Novák (sexta B) zajistili postup do krajského kola. Gratulujeme!
Aktualizováno pondělí, 27. února 2017 9:43

Úspěch v dějepisné olympiádě

Tisk PDF
Dne 16. ledna 2017 se v Mělníku konalo okresní kolo dějepisné olympiády. Letošní téma bylo Marie Terezie- žena, matka, panovnice aneb Habsburkové 18. století. Z 32 účastníků naše škola obsadila skvělé první místo. O toto fantastické umístění se postaral student kvarty B Peter Jinoch, který získal 80 bodů ze 100. Blahopřejeme a přejeme úspěch v krajském kole, které se bude konat v březnu.

OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE 2016

Tisk PDF
Školní kolo olympiády v českém jazyce proběhlo na GFP v pondělí  28. listopadu 2016. V I. kategorii se jí zúčastnilo 12 žáků, v II. kategorii letos rekordních 32 žáků. Celkové výsledky najdete v připojené tabulce.

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY - VOLEJBAL, FLORBAL

Tisk PDF

Ve středu 23.11.2016 se v naší hale hrálo okresní kolo ve VOLEJBALE. Naše děvčata ve složení Tereza Flegrová, Viktorie Fričová, Jana Kefurtová, Eliška Růžičková, Alžběta Strachová, Kristýna Strachová a Viktorie Tesařová předevdla krásný volejbal a obsadila pěkné druhé místo. Ještě většího úspěchu dosáhli naši chlapci - David Blabolil, Tomáš Hoppe, Filip Janda, Pavel Palička, Jakub Rutte, Michael Sus a Jáchym Šmíd - kteří vybojovali příčku nejvyšší a postoupili tak do krajského kola, které se koná 18.1.2017.

V pátek 25.11.2016 se naše škola zúčastnila i FLORBALového turnaje G2 Challenge. Hrálo se opět u nás v hale. Z okresu se zúčastnili žáci z ISŠT Mělník a Dvořákova gymnázia v Kralupech nad Vltavou. Kluci v sestavě Jakub Altman, David Blabolil, Michal Brnka, Jan Dvořák, Tomáš Fabiánek, Martin Hrubec, Martin Hvězda, David Jančata, Michael Sus, Josef Škarohlíd, Jiří Vaněk a Vojtěch Zmek byli výborně sehraní, což přineslo ovoce v podobě postupu do krajského kola této soutěže.

Všem zúčastněným sportovcům blahopřejeme a držíme palce i v kraji! Sportu zdar! :-)

Aktualizováno sobota, 26. listopadu 2016 8:29
JSTE TADY: Aktivity Studentské úspěchy