Františkova přání

Úspěchy

Úspěšní karatisté

Tisk PDF
21. 5. - 22. 5. se konalo ME JKA karate v Srbsku, na kterém studenti GFP Aneta Zítková, Janek Šimon, Michaela Kalinová, Anežka Dolanská, Eliška Hurdálková vybojovali jednu zlatou a čtyŕi bronzové medaile. Gratulujeme!

Viktor Lebeda uspěl

Tisk PDF
Gratulujeme Viktoru Lebedovi ze 7. B k úspěchu v soutěži.

DAVID ŠPRINCL JE OKRESNÍM VICEŠAMPIONEM V OLYMPIJSKÉM PĚTIBOJI

Tisk PDF
David Šprincl ze Sekundy B si sáhl na další velký úspěch v Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Ten před lety založili Roman Šebrle s Robertem Změlíkem a dnes patří mezi největší sportovní akce v Česku, teď už pod vedením Českého olympijského výboru.

Letošní okresní vyvrcholení soutěže se konalo 10. května v Mělníku. David Šprincl už má z okresních klání dva tituly: první zlato vybojoval v hale našeho gymnázia 2014, druhé už coby žák Primy B v roce 2015.

V letošním olympijském pětiboji složeném z trojskoku, vrhu medicinbalem, skákání přes švihadlo čtyřmi styly, klicích na dvě minuty a běhu na 1000 metrů nasbíral celkem 4377 bodů a vybojoval stříbro za Josefem Škopem z Mělníku a před Janem Balogem z Byšic. Svůj výkon z loňska zlepšil David o výrazných 469 bodů. Exceloval především ve švihadle (329 přeskoků) a v klicích (110 opakování za dvě minuty).

Jen dva nejlepší chlapci ročníku 2002 včetně Davida postoupili na krajské finále do Čáslavi, kde v předchozích letech získal Šprincl zlato a bronz. Kromě toho se dvakrát probojoval až na celorepublikové finále.
Aktualizováno středa, 11. května 2016 20:28

Úspěch v taneční soutěži

Tisk PDF
Ve středu 27. 4. 2016 se uskutečnilo okresní kolo Středočeského tanečního poháru. Naše malá skupinka ve složení Adéla Jiřičková, Vanda Klírová a Simona Vocilková získala ve velké konkurenci 1. místo ve své kategorii a postoupila do krajského kola. Na pěkném 5. místě se umístil v kategorii velkých skupin náš tým ve složení Vanda Klírová, Simona Francová, Amálie Skálová, Viktorie Koutská, Barbora Vaňousková, Barbora Pomykáčková, Hana Melounková, Hana Hudziecová, Aneta Finferlová, Helena Nguyen, Tamara Pospíšilová, Adéla Jiřičková a Veronika Sedláčková. Za přípravu a nácvik vystoupení děkujeme Tereze a Veronice Pňovským.
Aktualizováno úterý, 03. května 2016 10:55

Úspěchy v olympiádě z ČJ

Tisk PDF
Gratulujeme Jáchymu Šmídovi z kvarty B ke krásnému 9. místu v krajském kole olympiády z českého jazyka. Sára Ryvolová z kvarty B se umístila na 22. místě, Šárka Trhoňová z kvinty A obsadila ve své kategorii 23. příčku. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
JSTE TADY: Aktivity Studentské úspěchy