František Palacký

palacky

 

 

 

 

Facebook GFP

facebook

Bakaláři

holcic_vel

 

 

 

Suplování

suplovani

Projekt modernizace škol

kraj-logo
eanorway

 

 

Projekt Comenius

comenius

 

 

 EU peníze SŠ

 

Seznam DUMů

Františkova přání

Úspěchy

Veršobraní 2015

Tisk PDF
Záznam od Jakuba Rozbouda (6. A) ze slavnostního vyhlášení Veršobraní 2015.

Exkurze do Národní Galerie Veletržního Paláce: Surrealistická hra

Tisk PDF

V pátek dne 4. 9. 2015 jsme se se skupinou asi třinácti lidí a s dvěma profesorkami vydali na výlet do vzdálené Prahy. Skrz městskou hromadnou dopravu jsme propluli až za hranice onoho velikého města. Zprvu dlouhé čekání na vstřícné přijetí do Paláce proměnilo na věčnost, ve které se ztrácely naše myšlenky i svačina. Konečně je otevřeno! Po bezpočtu malých schodů jsme se vyškrábali a dostali až tam, kam jsme potřebovali. Skleněný rám dveří nás uvítal v jiném světě, ve světě surrealismu.

Aktualizováno pátek, 18. září 2015 12:35 Celý článek...

Naši karatisté

Tisk PDF
23. a 24.5. se konalo ME JKA karate v Německu, na kterém studenti GFP Anežka Dolanská, Bára Semkovičová, Eliška Hurdálková, Aneta Zítková, Míša Kalinová, Tien Nguyen a Jakub Studený vybojovali jednu zlatou, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile. Gratulujeme!
Aktualizováno pondělí, 25. května 2015 17:56

David Šprincl dosáhl na medaili i v kraji

Tisk PDF

V čtvrtek 21. května 2015 se student primy B David ŠPRINCL (vpravo nahoře, medaili mu předávaly mistryně světa Ludmila Formanová a Šárka Kašpárková - dole) zúčastnil krajského finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů na atletickém stadionu v Čáslavi, kam se probojoval díky vítězství v okresním kole v Mělníku. V disciplínách: 60 m, skok daleký, shyby, švihadlo, hod míčkem, sedlehy a 1000 m vybojoval BRONZ v součtu 4619 bodů. Exceloval především v sedlezích, kde počtem 119 opakování za dvě minuty byl vůbec nejlepší ze všech 163 startujících. „Prý je těžší obhajovat, než vybojovat stupně poprvé. Jsem šťastný, že se mi po roce znovu podařilo získat medaili jak na okrese, tak v celém Středočeském kraji. Škoda, že nestartovalo víc mých spolužáků z gymnázia, které loni vyhrálo v OVOV okresní kolo. Ale budu se snažit, abych sebe i svou školu reprezentoval tak jako loni na republikovém finále v září v Praze,“ řekl David.

Aktualizováno pondělí, 25. května 2015 5:38

Sourozenci Noví zabodovali ve Švédsku

Tisk PDF
Studentka kvinty B Eliška Nová a její bratr Roman Nový ze sekundy B se v uplynulých dnech se svými florbalovými týmy zúčastnili mládežnického turnaje AXA Cup ve švédském Falunu, odkud si přivezla Eliška stříbrnou medaili a Roman zlatou. Srdečně gratulujeme!
Aktualizováno úterý, 19. května 2015 19:37
JSTE TADY: Aktivity Studentské úspěchy