František Palacký

palacky

 

 

 

 

Facebook GFP

facebook

Bakaláři

holcic_vel

 

 

 

Suplování

suplovani

Projekt modernizace škol

kraj-logo
eanorway

 

 

Projekt Comenius

comenius

 

 

 EU peníze SŠ

 

Seznam DUMů

Františkova přání

Úspěchy

Roman Nový zabodoval

Tisk PDF
Roman Nový získal v kategorii r. 2001 se svým týmem zlatou medaili na florbalovém turnaji HFC 2016 v Helsinkách, což je pro celý klub velký úspěch. Gratulujeme.
Aktualizováno středa, 06. ledna 2016 15:57

David Šprincl vybojoval bronz v olympijském pětiboji

Tisk PDF
Dva zástupce měla naše škola na zimním olympijském pětiboji OVOV Středočeského kraje – a v konkurenci osmdesáti nejlepších mladých sportovců a před zraky bývalých i současných olympioniků se rozhodně neztratili.

Simona Vocilková z primy A obsadila ve svém ročníku 6. místo, když v součtu pěti disciplín (trojskok, hod medicinbalem, švihadlo, leh-sedy a driblink) nasbírala 2518 bodů.
 
Ještě lépe si vedl David Šprincl ze sekundy B, který v konkurenci studentů z Rakovníka, Kladna nebo gymnázia Slaný vybojoval bronzovou medaili. David posbíral 3385 bodů. Exceloval hlavně v leh-sedech, v nichž byl z osmi desítek účastníků se 125 pokusy za dvě minuty jasně nejlepší.
Foto: David Šprincl (vpravo) na stupních vítězů olympijského pětiboje spolu s Filipem Roubíčkem a Davidem Šmídem.
Aktualizováno sobota, 19. prosince 2015 20:03

Dvojnásobná Mistryně ČR ve skocích na trampolíně Šárka Korbelová přivezla 4. místo ze Světových her v Dánsku

Tisk PDF
Studentka tercie A Šárka Korbelová se po získání druhého titulu Mistryně ČR minulý týden zúčastnila světového závodu World Age Group Competition v Dánsku, kde v závodu synchronů nejprve v celosvětové konkurenci postoupila z 8. místa do osmičlenného finále a ve finále ještě vylepšila své umístění na 4. příčku. Čeští trampolinisté se naposledy do finále probojovali v roce 1998 a i proto je to pro Českou republiku veliký úspěch. Gratulujeme!
Aktualizováno sobota, 12. prosince 2015 11:13

Výsledky třetího ročníku Veršobraní

Tisk PDF
Téma: Poezie pod proudem- Na vlnách GFP 2015

Během letošního podzimu (říjen 2015) proběhla na gymnáziu Františka Palackého v Neratovicích akce tamními profesory a studenty zvaná „Veršobraní“. Tato akce, spočívající v soutěži mezi studenty o co nejlepší básničku, měla hojnou účast se samozřejmě hojnými výsledky. Vyhlášení vítězů této akce se konalo ve středu 18. 11. 2015 v areálu školy. Výsledky jsou takovéto:
Aktualizováno pondělí, 07. prosince 2015 8:05 Celý článek...

Veršobraní 2015

Tisk PDF
Záznam od Jakuba Rozbouda (6. A) ze slavnostního vyhlášení Veršobraní 2015.
JSTE TADY: Aktivity Studentské úspěchy