František Palacký

palacky

 

 

 

 

Facebook GFP

facebook

Bakaláři

holcic_vel

 

 

 

Suplování

suplovani

Projekt modernizace škol

kraj-logo
eanorway

 

 

Projekt Comenius

comenius

 

 

 EU peníze SŠ

 

Seznam DUMů

Františkova přání

Úspěchy

Úspěch v taneční soutěži

Tisk PDF
Ve středu 27. 4. 2016 se uskutečnilo okresní kolo Středočeského tanečního poháru. Naše malá skupinka ve složení Adéla Jiřičková, Vanda Klírová a Simona Vocilková získala ve velké konkurenci 1. místo ve své kategorii a postoupila do krajského kola. Na pěkném 5. místě se umístil v kategorii velkých skupin náš tým ve složení Vanda Klírová, Simona Francová, Amálie Skálová, Viktorie Koutská, Barbora Vaňousková, Barbora Pomykáčková, Hana Melounková, Hana Hudziecová, Aneta Finferlová, Helena Nguyen, Tamara Pospíšilová, Adéla Jiřičková a Veronika Sedláčková. Za přípravu a nácvik vystoupení děkujeme Tereze a Veronice Pňovským.
Aktualizováno úterý, 03. května 2016 9:55

Úspěchy v olympiádě z ČJ

Tisk PDF
Gratulujeme Jáchymu Šmídovi z kvarty B ke krásnému 9. místu v krajském kole olympiády z českého jazyka. Sára Ryvolová z kvarty B se umístila na 22. místě, Šárka Trhoňová z kvinty A obsadila ve své kategorii 23. příčku. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Na pivo s Karlem Velikým

Tisk PDF
V pátek 18. 4. 2016 jsme se se skupinou studentů (Adéla Namyslová, Bára Kocourková, Jakub Kopecký, Jakub Rozboud, Veronika Doušová, Zuzka Špádová) zúčastnili soutěže „Na pivo s Karlem Velikým" a umístili jsme se na prvním místě s naším projektem Večírek čarodějnic, pojednávajícím o praktikách a metodách inkvizice na začátku 18. století Výlet jsme si užili a příště jedeme zase!
 
Šárka Trhoňová

Olympiáda v ČJ

Tisk PDF
Naši studenti zabodovali v okresním kole olympiády z českého jazyka. V I. kategorii v okresním kole zvítězila Sára Ryvolová (4.B), druhé místo Jáchym Šmíd (4. B). V II. kategorii první Šárka Trhoňová (5. A) a šestá Tereza Veigertová (6. B). Gratulujeme! 
Aktualizováno pondělí, 29. února 2016 18:40

Rok zážitků v Chile

Tisk PDF
Článek našeho studenta Tomáše Svobody o pobytu v Chile.
JSTE TADY: Aktivity Studentské úspěchy