Přehled akcí: školní rok 2016/17

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Čt)
 

 

Zahájení školního roku

 

 
4.9.
(Ne)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Brdlíková Nada, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmíd Eduard

 
5.9.
(Po)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Brdlíková Nada, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmíd Eduard

 
6.9.
(Út)
 

10:00-11:40

Přednáška o studiu ve Velké Británii

8.A, 8.B
PFB

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Brdlíková Nada, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmíd Eduard

 
7.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Brdlíková Nada, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmíd Eduard

 
8.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Brdlíková Nada, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmíd Eduard

 
22.9.
(Čt)
 

 

Osvětim - Krakow

7.A, 7.B
Nosková Hana, Vaisová Iveta

 
23.9.
(Pá)
 

 

Osvětim - Krakow

7.A, 7.B
Nosková Hana, Vaisová Iveta

 
27.9.
(Út)
 

 

projekt GEO-WATER
školení koordinátorů

Brdlíková Nada, Vacín Radek

 
28.9.
(St)
 

 

projekt GEO-WATER
školení koordinátorů

Brdlíková Nada, Vacín Radek

 
29.9.
(Čt)
 

 

projekt GEO-WATER
školení koordinátorů

Brdlíková Nada, Vacín Radek

 
30.9.
(Pá)
 

 

projekt GEO-WATER
školení koordinátorů

Brdlíková Nada, Vacín Radek

 
1.10.
(So)
 

 

projekt GEO-WATER
školení koordinátorů

Brdlíková Nada, Vacín Radek

 
7.10.
(Pá)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
8.10.
(So)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
9.10.
(Ne)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
10.10.
(Po)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
11.10.
(Út)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
12.10.
(St)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
13.10.
(Čt)
 

 

Skupinová partnerská výměna v Nizozemsku.
20. partnerská studentská skupinová výměna mezi Marne College Bolsward a GFP Neratovice.

Jinoch Aleš, Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
14.10.
(Pá)
 

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
15.10.
(So)
 

 

Exkurze Španělsko

Horáková Ilona, Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina

 
20.10.
(Čt)
 

10:55-18:40

Španělské realie, Praha

Nešetřilová Dana

 

RŠFL - florbal
Kralupy nad Vltavou

Vacín Radek
Brnka M. (6.A), Dolanský V. (3.A), Doňar J. (3.A), Houdek L. (4.A), Hýsek J. (3.B), Mašek M. (4.B), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B), Svoboda J. (4.A)

 
21.10.
(Pá)
 

8:00-12:00

Florbal
oblastní kolo DDM

HAL1, HAL2, HAL3
Gilmore P. (1.A), Himl A. (1.A), Hrubec P. (2.B), Kasan O. (1.A), Kašpárek J. (1.B), Máslo O. (1.A), Soukup L. (2.A), Šimáček O. (1.A), Šponer O. (2.A), Tůma A. (2.B), Ulčar M. (1.A), Vancl T. (2.B)

8:10- 9:45

Přednáška - Marek Wollner - Jak porozumět médiím
6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A, 8. B

6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B

 
26.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
27.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
31.10.
(Po)
 

7:20-12:45

Divadlo Praha

8.A, 8.B
Lebedová Alena, Renka Luboš, Sviták Jan

 
1.11.
(Út)
 

18:00

Vernisáž fotografií J. Duchoslava
hudební otevření - pěvecký sbor GFP

Smolková Zita, Šafránková Ivana

 
2.11.
(St)
 

8:10- 9:45

PERU - čtyři strany světa
přednáška

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B

10:00-11:40

PERU - čtyři strany světa
přednáška

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B

13:00-14:30

Dobrovolnictví
6.A, Nešetřilová

 

 
4.11.
(Pá)
 

8:30

Florbal - místní kolo - hala GFP
akce DDM - vybraní žáci NG - Jana Petrů a Radek Vacín se prostřídají, aby se nemuselo za ně dělat suplování

HAL1, HAL2, HAL3
Dolanský V. (3.A), Doňar J. (3.A), Hýsek J. (3.B), Mašek M. (4.B), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B), Svoboda J. (4.A)

 
7.11.
(Po)
 

8:30-14:00

Divadelní představení - sexty
divadlo Mladá Boleslav - Král Lear

6.A, 6.B
Beránek Vladimír, Šafránková Ivana

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
8.11.
(Út)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
9.11.
(St)
 

8:00

Florbal - okresní kolo - hala GFP
vybraní žáci NG - tělocvikáři se prostřídají

HAL1, HAL2, HAL3
Dolanský V. (3.A), Doňar J. (3.A), Houdek L. (4.A), Hýsek J. (3.B), Mašek M. (4.B), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B), Svoboda J. (4.A)

 

Čtvrtletní pedagogická rada

 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
10.11.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky

 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
11.11.
(Pá)
 

18:00

Sraz absolventů
tradiční sraz absolventů a současných i bývalých kolegů v restauraci Oskar

 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
14.11.
(Po)
 

9:00-12:45

Testování septimy A ČŠI

Vais Vladimír

 
15.11.
(Út)
 

9:00-12:45

Testování septimy B ČŠI

Vais Vladimír

 
18.11.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 
21.11.
(Po)
 

 

Terezín - kvarty

4.A, 4.B
Beránek Vladimír, Horáková Ilona, Smolková Zita

 

okresní kolo v šachu v Čelákovicích

Petrů Jana
Dindošová J. (3.B), Havlíček P. (6.A), Havlíčková A. (4.A), Kašpárek J. (1.B), Kraj K. (5.A), Pražák J. (3.A), Sovány A. (6.A), Šíma M. (4.A), Wimmer R. (6.B), Wimmer V. (5.B)

 
22.11.
(Út)
 

10:55-11:40

Školní kolo dějepisné olympiády
Viz. Zadání

 

 

projekt GEO-WATER
školení učitelů

Kouklová Ivana, Renka Luboš

 
23.11.
(St)
 

8:15

Volejbal - okresní kolo
žáci VG

HAL1, HAL2, HAL3
Blabolil D. (7.A), Flegrová T. (6.B), Fričová V. (8.B), Hoppe T. (5.B), Janda F. (5.A), Kefurtová J. (5.A), Palička P. (7.A), Rutte J. (7.A), Růžičková E. (5.A), Strachová A. (5.A), Strachová K. (8.A), Sus M. (5.A), Šmíd J. (5.B), Tesařová V. (6.B)

15:00-16:15

Veršobraní GFP
poetické odpoledne s vyhlášením výsledků soutěže

Líhová-Legnerová Aida, Nosková Hana, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta, Vysušilová Diana

 

projekt GEO-WATER
školení učitelů

Kouklová Ivana, Renka Luboš

 
24.11.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 

projekt GEO-WATER
školení učitelů

Kouklová Ivana, Renka Luboš

 

Florbal

Petrů Jana
Gilmore P. (1.A), Himl A. (1.A), Hrubec P. (2.B), Kasan O. (1.A), Kašpárek J. (1.B), Máslo O. (1.A), Soukup L. (2.A), Šimáček O. (1.A), Šponer O. (2.A), Tůma A. (2.B), Ulčar M. (1.A), Vancl T. (2.B)

 

Florbal - RŠFL Kralupy n/V
vybraní žáci NG

Hubrová Klára
Dolanský V. (3.A), Doňar J. (3.A), Hýsek J. (3.B), Mašek M. (4.B), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B)

 
25.11.
(Pá)
 

7:30

Florbal
pro žáky VG

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3
Altman J. (6.A), Blabolil D. (7.A), Brnka M. (6.A), Dvořák J. (6.A), Fabiánek T. (7.B), Hrubec M. (5.A), Hvězda M. (6.A), Jančata D. (5.B), Sus M. (5.A), Škarohlíd J. (6.A), Vaněk J. (7.B), Zmek V. (6.B)

 

projekt GEO-WATER
školení učitelů

Kouklová Ivana, Renka Luboš

 
26.11.
(So)
 

 

projekt GEO-WATER
školení učitelů

Kouklová Ivana, Renka Luboš

 
27.11.
(Ne)
 

16:00-18:00

svatobarborský jarmark Neratovice
pěvecký sbor GFP

Smolková Zita, Šafránková Ivana

 
28.11.
(Po)
 

10:00-11:40

Olympiáda v českém jazyce

Bartoňová K. (3.B), Brodská E. (8.A), Burdová S. (8.A), Černohouz O. (8.B), Dudková D. (3.B), Dyčinská J. (3.A), Falgenhauerová E. (4.A), Fričová V. (8.B), Hacklová L. (7.A), Hamerníková B. (7.A), Hlaváčková K. (8.B), Horáková S. (8.B), Hudziecová H. (4.A), Jarošová T. (8.B), Jinoch P. (4.B), Jiřičková T. (8.A), Kppelová A. (5.A), Kostková T. (8.B), Lebeda V. (8.B), Machátová V. (5.A), Malý M. (8.B), Masáková M. (8.B), Mecerová M. (5.B), Melounková H. (4.A), Novák V. (6.B), Nováková L. (5.B), Nový R. (4.B), Petričáková Š. (7.A), Pham Thu T. (8.A), Pichlová E. (7.A), Pithartová E. (3.B), Pokorný J. (3.A), Růžičková L. (3.B), Ryvolová S. (5.B), Seberová S. (8.A), Sedloň J. (7.B), Suchá D. (7.A), Šmíd J. (5.B), Šoustková B. (7.A), Špačková M. (8.A), Tesařová V. (6.B), Trhoňová M. (4.A), Trhoňová Š. (6.A), Truong Phuong T. (7.A), Tůmová G. (5.B), Tůmová K. (6.A), Urbanová K. (4.A), Veigertová T. (7.B), Veselý J. (8.A), Zítková A. (3.A), Žabová S. (7.B)

 
30.11.
(St)
 

13:00-14:30

Projekt - oživení veřejného prostoru
6.A, Nešetřilová

 

 
2.12.
(Pá)
 

10:00-11:40

Beseda o nezaměstnanosti
Beseda se zaměstnankyněmi úřadu práce

Renka Luboš, Šmídová Kateřina
PSV

12:00-13:40

Beseda.Úřad práce.
Beseda o nezaměstnanosti s pracovnicemi úřadu práce.

Horáková Ilona, Nosková Hana
PSV

 
7.12.
(St)
 

8:00-11:00

adventní vernisáž Dům Kněžny Emmy
pěvecký sbor GFP

Smolková Zita, Šafránková Ivana

 

Muzeum F. Kafky

7.A, 7.B
Nosková Hana, Vaisová Iveta

 
8.12.
(Čt)
 

7:00

RŠFL - florbal - Kralupy n/V
akce FBC Kralupy n/V

Vacín Radek
Doňar J. (3.A), Houdek L. (4.A), Hrubec M. (5.A), Mašek M. (4.B), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B), Svoboda J. (4.A)

 
13.12.
(Út)
 

 

Muzeum Policie ČR

1.A
Hubrová Klára

 
14.12.
(St)
 

17:00-21:00

Swingové Vánoce
pěvecký sbor GFP vystoupí s Big bandem Neratovice

Smolková Zita, Šafránková Ivana

 

Krajské kolo v šachu

Petrů Jana
Havlíček P. (6.A), Kraj K. (5.A), Sovány A. (6.A), Wimmer R. (6.B), Wimmer V. (5.B)

 
15.12.
(Čt)
 

 

IQ landia Liberec

2.B
Hubrová Klára, Šmídová Kateřina

 
17.12.
(So)
 

8:30-18:00

Vánoční volejbal GFP

Jinoch Aleš, Palička Petr, Petrů Jana, Vacín Radek

 
19.12.
(Po)
 

19:00-22:30

Klub mladého diváka
divadelní představení Misantrop - Švandovo divadlo

Šafránková Ivana, Vaisová Iveta

 
20.12.
(Út)
 

 

Vánoční exkurze Míšeň

4.B, 5.A
Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Návštěva zámku Lobkovice

1.A
Šmíd Eduard, Šmídová Kateřina

 

Vánoce v Praze

4.A
Horáková Ilona, Petrů Jana

 

JumpPark

6.A
Nešetřilová Dana

 

Procházka vánoční Prahou, výstava betlémů

7.A
Nosková Hana

 

Vánoce v Praze - Laser Game

3.A
Fišerová Gabriela, Hubrová Klára

 

Vánoční Praha

8.A
Vais Vladimír, Vrbíková Věra

 

Muzeum Policie ČR

1.B
Brdlíková Nada

 
21.12.
(St)
 

18:00-23:45

Setkání s důchodci

 

 
22.12.
(Čt)
 

 

AVES

 

 
23.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
3.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
4.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
5.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
6.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
7.1.
(So)
 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
8.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - sekundy

2.A, 2.B
Hubrová Klára, Smolková Zita, Zdebská Ladislava

 
13.1.
(Pá)
 

14:00-16:00

Setkání s absolventy

PFB

 
18.1.
(St)
 

8:00-14:00

Volejbal
krajské kolo - Neratovice

Vacín Radek
Blabolil D. (7.A), Fabiánek T. (7.B), Hoppe T. (5.B), Janda F. (5.A), Palička P. (7.A), Sus M. (5.A), Šmíd J. (5.B), Vaněk J. (7.B)

 

Náhradní divadelní představení Mladá Boleslav
Král Lear

6.A, 6.B
Beránek Vladimír, Šafránková Ivana

 
19.1.
(Čt)
 

 

RŠFL - florbal - Kralupy n/V
akce FBC Kralupy n/V

Petrů Jana
Brnka M. (6.A), Dolanský V. (3.A), Doňar J. (3.A), Hýsek J. (3.B), Kasan O. (1.A), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B), Svoboda J. (4.A), Škarohlíd J. (6.A)

 
20.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples

 

 
23.1.
(Po)
 

 

Volby do Školské rady GFP
přes webovou aplikaci Bakaláři

 

 
24.1.
(Út)
 

 

Volby do Školské rady GFP
přes webovou aplikaci Bakaláři

 

 
25.1.
(St)
 

8:10-13:40

Veletrh Gaudeamus

7.A, 7.B
Nosková Hana, Vaisová Iveta

14:00-15:30

Pololetní pedagogická rada

 

 
31.1.
(Út)
 

 

Vydávání vysvědčení

 

 
3.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
6.2.
(Po)
 

8:10-10:45

Přednáška společnosti ORNITA - šplhavci

2.B, 3.A, 3.B
Fišerová Gabriela, Hubrová Klára, Kouklová Ivana

 
7.2.
(Út)
 

 

Florbal G2 Challenge
krajské kolo soutěže v Praze Střešovicích

Vacín Radek
Altman J. (6.A), Blabolil D. (7.A), Brnka M. (6.A), Dvořák J. (6.A), Fabiánek T. (7.B), Hrubec M. (5.A), Hvězda M. (6.A), Jančata D. (5.B), Sus M. (5.A), Škarohlíd J. (6.A), Vaněk J. (7.B), Zmek V. (6.B)

 
9.2.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 

RŠFL

Hubrová Klára

 
13.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
14.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
15.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
16.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
17.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
18.2.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
19.2.
(Ne)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

Lyžařský kurz - kvarty

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
20.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
21.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
22.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
23.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
24.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 

Florbal
okresní kolo DDM

Zdebská Ladislava
HAL1, HAL2, HAL3
Blabolil D. (7.A), Brnka M. (6.A), Fabiánek T. (7.B), Hrubec M. (5.A), Nová E. (7.B), Rutte J. (7.A), Škarohlíd J. (6.A), Tesařík P. (7.A), Vaněk J. (7.B)

 
26.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - sexty

6.A, 6.B
Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
27.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - sexty

6.A, 6.B
Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
28.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz - sexty

6.A, 6.B
Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
1.3.
(St)
 

 

Volejbal
oblastní kolo DDM

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Barták V. (4.A), Dolanský V. (3.A), Najmon D. (4.A), Pražák J. (3.A), Rutte D. (4.A), Soběslavský D. (3.A), Šíma M. (4.A)

 

Lyžařský kurz - sexty

6.A, 6.B
Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 

Volejbal - oblastní kolo v hale GFP

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Holubová B. (3.A), Nováková L. (2.A), Pavlíková K. (3.A), Růžičková L. (3.B), Šůrová N. (3.A), Votipková T. (4.B)

 
2.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - sexty

6.A, 6.B
Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
3.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - sexty

6.A, 6.B
Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
6.3.
(Po)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B

 
7.3.
(Út)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B

 
8.3.
(St)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B

 
9.3.
(Čt)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B

 

Bodies The Exhibition

4.A
Hubrová Klára, Petrů Jana

 
14.3.
(Út)
 

10:55-11:40

Přednáška Jsi on-line?

2.A
Smolková Zita

12:00-12:45

Přednáška Jsi on-line?

2.B
Hubrová Klára

 
15.3.
(St)
 

 

Veřejná prezentace a vyhlášení výsledků projektu Můj grant

 

 
20.3.
(Po)
 

 

Florbal
krajské kolo - Sedlčany

Vacín Radek
Blabolil D. (7.A), Brnka M. (6.A), Fabiánek T. (7.B), Hrubec M. (5.A), Rutte D. (4.A), Rutte J. (7.A), Škarohlíd J. (6.A), Tesařík P. (7.A), Vaněk J. (7.B)

 
22.3.
(St)
 

17:00

KMD - August, august, august
divadlo ABC

Šafránková Ivana, Vaisová Iveta

 

Volejbal
DDM

HAL1, HAL2, HAL3

 
27.3.
(Po)
 

 

Exkurze Pražský hrad

3.A
Fišerová Gabriela, Jinoch Aleš

 

Projekt GEO-WATER
návštěva nizozemského Leidenu

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana
Jeřela D. (6.B), Kocourková B. (6.A), Kurčová N. (6.B), Ptáčníková S. (6.A), Šafránek M. (6.B)

 
28.3.
(Út)
 

 

Projekt GEO-WATER
návštěva nizozemského Leidenu

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana
Jeřela D. (6.B), Kocourková B. (6.A), Kurčová N. (6.B), Ptáčníková S. (6.A), Šafránek M. (6.B)

 
29.3.
(St)
 

 

Projekt GEO-WATER
návštěva nizozemského Leidenu

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana
Jeřela D. (6.B), Kocourková B. (6.A), Kurčová N. (6.B), Ptáčníková S. (6.A), Šafránek M. (6.B)

 
30.3.
(Čt)
 

 

exkurze Pražský hrad

3.B
Jinoch Aleš

 

Projekt GEO-WATER
návštěva nizozemského Leidenu

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana
Jeřela D. (6.B), Kocourková B. (6.A), Kurčová N. (6.B), Ptáčníková S. (6.A), Šafránek M. (6.B)

 

Florbal - RŠFL

Zdebská Ladislava

 
31.3.
(Pá)
 

 

Projekt GEO-WATER
návštěva nizozemského Leidenu

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana
Jeřela D. (6.B), Kocourková B. (6.A), Kurčová N. (6.B), Ptáčníková S. (6.A), Šafránek M. (6.B)

 
3.4.
(Po)
 

7:00-15:00

REVIZE HALY

HAL1, HAL2, HAL3

 

Divadelní představení Mladá Boleslav- sexty
Král Lear

6.A, 6.B
Beránek Vladimír, Šafránková Ivana

 
4.4.
(Út)
 

 

olympiáda z čj - krajské kolo
Kladno

Šafránková Ivana
Novák V. (6.B), Veigertová T. (7.B)

 
5.4.
(St)
 

12:00-13:40

Hudebně výchovný pořad
Populární hudba

3.A, 3.B, 4.A, 4.B
Smolková Zita, Šafránková Ivana, Uhrinčaťová Jolana

 
7.4.
(Pá)
 

17:00-23:45

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

17:00-23:45

Projekt GEO-WATER
návštěva studentů z Bolswardu - celý den

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana, Vacín Radek
PCH, PIF

 

Biologická olympiáda
krajské kolo kat. B - Slaný

Kouklová Ivana
Potočiarová H. (6.B)

 

Divadlo ABC

2.A, 2.B
Jinoch Aleš, Nosková Hana, Smolková Zita

 
8.4.
(So)
 

 

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Projekt GEO-WATER
návštěva studentů z Bolswardu - celý den

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana, Vacín Radek
PCH, PIF

 
9.4.
(Ne)
 

 

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Projekt GEO-WATER
návštěva studentů z Bolswardu - celý den

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana, Vacín Radek
PCH, PIF

 
10.4.
(Po)
 

12:00-15:30

Projekt GEO-WATER
návštěva studentů z Bolswardu - celý den

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana, Vacín Radek
PCH, PIF

 

Ml. Boleslav

3.A
Fišerová Gabriela, Sloupová Eva

 

Biologická olympiáda - okresní kolo
DDM Mělník

Hubrová Klára
Duben Š. (2.B), Kašparová K. (1.B), Růžičková K. (1.B)

 

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

 
11.4.
(Út)
 

10:55-13:40

Film Masaryk
v kině SD

4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B

12:00-16:00

Projekt GEO-WATER
návštěva studentů z Bolswardu - celý den

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana, Vacín Radek
PCH, PIF

 

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

 
12.4.
(St)
 

 

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Projekt GEO-WATER
návštěva studentů z Bolswardu - celý den

Brdlíková Nada, Kouklová Ivana, Vacín Radek
PCH, PIF

 
13.4.
(Čt)
 

0:00- 9:00

Česko-holandská skupinová výměna
Mezinárodní kulturně pozvávací skupinový studentský výměnný pobyt - vybraní žáci kvint, sext a septim (celkem 15).

Renka Luboš, Sochorová Barbora

 

Velikonoční prázdniny

 

 
14.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
17.4.
(Po)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
18.4.
(Út)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 

Exkurze do ČNB

6.B
Horáková Ilona

 

Poznej své město
exkurze - středověké město Mělník

1.A
Šmíd Eduard

 

Exkurze - Bozkovské dolomitové jeskyně

3.A
Fišerová Gabriela, Mekišová Božena

 

Exkurze Kutná Hora

2.A
Beránek Vladimír, Smolková Zita

 
19.4.
(St)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 

Čtvrtletní pedagogická rada

 

 
20.4.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky

 

 

Biologická olympiáda
okresní kolo kat. C - Mělník

Machejová Eva
Badalíková A. (3.A), Hejtmancová M. (3.A), Holubová B. (3.A), Pithartová E. (3.B)

 

iQLANDIA Liberec

2.A
Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Sběr starého papíru a víček

 

 

Ml. Boleslav

3.B
Kouklová Ivana, Sloupová Eva

 

Exkurze Kutná Hora

2.B
Beránek Vladimír, Hubrová Klára

 

Poznej své město
exkurze - středověké město Mělník

1.B
Brdlíková Nada, Horáková Ilona

 
21.4.
(Pá)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
22.4.
(So)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
23.4.
(Ne)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
24.4.
(Po)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
25.4.
(Út)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
26.4.
(St)
 

 

Exkurze do ČNB

6.A
Horáková Ilona, Nešetřilová Dana

 
27.4.
(Čt)
 

12:00-16:10

Curling Praha

2.B
Hubrová Klára, Vacín Radek

 
28.4.
(Pá)
 

 

Poslední zvonění

 

 
4.5.
(Čt)
 

17:00-18:40

KMD - Angelika
divadlo Broadway

Šafránková Ivana, Vaisová Iveta

 

Florbal
RŠFL v Kralupech nad Vltavou (sraz v 7:50 na vlakovém nádraží)

Petrů Jana
Brnka M. (6.A), Dolanský V. (3.A), Doňar J. (3.A), Hýsek J. (3.B), Kasan O. (1.A), Nový R. (4.B), Pavlín O. (4.B), Pinker O. (4.B), Rutte D. (4.A), Semerád O. (4.B), Svoboda J. (4.A), Škarohlíd J. (6.A), Vancl T. (2.B)

 
5.5.
(Pá)
 

 

Taneční prohár

Nešetřilová Dana
Finferlová A. (4.A), Francová S. (5.A), Jiřičková A. (2.B), Klírová V. (2.B), Koutská V. (4.A), Machátová V. (5.A), Nguyen T. (5.A), Pospíšilová T. (5.A), Skálová A. (2.B)

 
9.5.
(Út)
 

8:10- 9:45

Zápočtové zkoušky septim

7.A, 7.B

 
10.5.
(St)
 

8:10- 9:45

Zápočtové zkoušky septim

7.A, 7.B

 
11.5.
(Čt)
 

 

Hradec Králové - vodní elektrárna

4.B
Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 
15.5.
(Po)
 

7:20-11:40

Školní focení

Vais Vladimír
Dolanská A. (5.A), Kefurtová J. (5.A), Strachová A. (5.A), Švedová S. (6.A)

 
23.5.
(Út)
 

 

Čapkova Strž, tábor Vojna

7.A, 7.B
Nosková Hana, Vaisová Iveta

 

Testování kvart ČŠI

 

 
24.5.
(St)
 

16:00-18:00

Předávání maturitních vysvědčení
kostel Lobkovice

Beránek Vladimír, Brdlíková Nada, Čemusová Markéta, Fišerová Gabriela, Grohmanová Hana, Horáková Ilona, Hubrová Klára, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Lebedová Alena, Líhová-Legnerová Aida, Machejová Eva, Mekišová Božena, Nešetřilová Dana, Nosková Hana, Palička Petr, Petrů Jana, Renka Luboš, Sauerová Jana, Sloupová Eva, Smolková Zita, Sochorová Barbora, Sviták Jan, Šafránková Ivana, Šmíd Eduard, Šmídová Kateřina, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Vais Vladimír, Vaisová Iveta, Vlček Michal, Vrbíková Věra, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 

Testování kvart ČŠI

 

 
25.5.
(Čt)
 

 

Testování kvart ČŠI

 

 

Biologická olympiáda
krajské kolo kategorie D - Mělník

Kouklová Ivana
Duben Š. (2.B), Kašparová K. (1.B)

 
26.5.
(Pá)
 

8:00-13:30

Dny nad Prahou
Projektově-sportovní den v Líbeznicích - vybraní žáci VG

Vacín Radek
Blabolil D. (7.A), Hacklová L. (7.A), Kaňok L. (7.A), Nová E. (7.B), Palička P. (7.A), Rutte J. (7.A), Suchá D. (7.A), Tesařík P. (7.A)

 
28.5.
(Ne)
 

 

MAJÁLES

 

 
30.5.
(Út)
 

9:00-10:30

The Action New Generation
bezpečnost na silnici, pro budoucí řidiče

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

 
1.6.
(Čt)
 

 

Exkurze Litoměřice

5.A, 5.B
Palička Petr, Šafránková Ivana

 
7.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B

 
8.6.
(Čt)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B

 
9.6.
(Pá)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B

 
10.6.
(So)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B

 
11.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B

 
21.6.
(St)
 

16:00-17:30

Úvodní schůzka s rodiči primánů

 

 

Závěrečná pedagogická rada

 

 
25.6.
(Ne)
 

 

Turistický kurz tercie - Malá Skála

3.A, 3.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Vacín Radek

 
26.6.
(Po)
 

 

Turistický kurz tercie - Malá Skála

3.A, 3.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Vacín Radek

 
27.6.
(Út)
 

 

Dílny

 

 

Turistický kurz tercie - Malá Skála

3.A, 3.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Vacín Radek

 
28.6.
(St)
 

 

Dílny

 

 

Turistický kurz tercie - Malá Skála

3.A, 3.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Vacín Radek

 
30.6.
(Pá)
 

 

Slavnostní zakončení školního roku, předávání vysvědčení

 

22.5.2017 (8:14)

Zpracováno v systému Bakaláři