|
Termín |
Akce |
Účastní se |
|
5.9. (Po) |
|
Adaptační kurz prim |
1.A, 1.B Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
|
6.9. (Út) |
|
Adaptační kurz prim |
1.A, 1.B Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
|
7.9. (St) |
|
Adaptační kurz prim |
1.A, 1.B Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
|
8.9. (Čt) |
|
Adaptační kurz prim |
1.A, 1.B Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
|
9.9. (Pá) |
|
Adaptační kurz prim |
1.A, 1.B Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
|
Den bezpečí Pomocní organizátoři dne bezpečí |
Dolanská J. (7.A), Himl A. (7.A), Hrdinová N. (7.A), Kolář J. (7.B), Lopatová L. (7.A), Stanková S. (7.B), Šíp A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
15.9. (Čt) |
|
Osvětim |
8.A, 8.B Horáková Ilona (8.B), Smolková Zita (8.A), Trojanová Šárka (8.A) |
|
16.9. (Pá) |
|
Osvětim |
8.A, 8.B Horáková Ilona (8.B), Smolková Zita (8.A), Trojanová Šárka (8.A) |
|
17.9. (So) |
|
Osvětim |
8.A, 8.B Horáková Ilona (8.B), Smolková Zita (8.A), Trojanová Šárka (8.A) |
|
25.9. (Ne) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
26.9. (Po) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
27.9. (Út) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
28.9. (St) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
29.9. (Čt) |
|
Hospital Kuks |
5.B, 6.A Šmídová Kateřina (5.B), Vrbíková Věra (6.A) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
ZOO Praha |
7.A Šmíd Eduard, Švermová Veronika |
|
30.9. (Pá) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
1.10. (So) |
|
Erasmus+ |
Palička Petr, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Gilmore P. (7.A), Kovaříková L. (6.A), Lukášová S. (6.B), Rajchertová N. (7.B), Šmída A. (7.B), Štyks D. (7.A) |
|
7.10. (Pá) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
8.10. (So) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
9.10. (Ne) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
10.10. (Po) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
11.10. (Út) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
12.10. (St) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
13.10. (Čt) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
14.10. (Pá) |
8:10-14:30 |
Divadlo D 21 Čarodějův učeň |
1.A, 1.B Nosková Hana (1.A), Šafránková Ivana, Vacín Radek (1.B), Vaisová Iveta |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
Divadelní představení Vojna a mír ABC |
4.A, 4.B Beránek Vladimír (4.B), Fidlerová Anna, Vrbíková Věra (4.B) |
|
15.10. (So) |
|
Zájezd do Španělska |
Brdliková Nada, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Sauerová Jana Blagodetelev A. (5.B), Bohata P. (4.B), Cuc P. (6.B), Curychová T. (6.A), Černkovičová N. (7.A), Eppinger M. (7.A), Heinrich M. (4.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Hoťová M. (4.B), Hrubá T. (5.A), Hyklová V. (7.B), Jurdíková V. (5.A), Kašpar Š. (5.B), Kašpárek J. (7.B), Kašparová K. (7.B), Kolář J. (7.B), Kovařík T. (6.B), Kovaříková L. (6.A), Král L. (4.B), Kupka O. (6.A), Kupková A. (6.B), Kusková A. (7.A), Lebedová N. (6.B), Lerchová A. (5.B), Lukášová S. (6.B), Matyášová A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pavlíková T. (7.B), Petrů L. (7.B), Podhorská L. (7.B), Prokopec J. (5.B), Pumannová A. (6.B), Rais A. (6.B), Růžičková A. (4.A), Růžičková K. (7.B), Soběslavská B. (7.B), Stanko M. (5.B), Stanková S. (7.B), Svobodová A. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šíp A. (7.B), Šťastná K. (4.A), Štyks D. (7.A), Šůrová E. (5.B), Tuháčková A. (6.A), Uhlík K. (4.B), Vágnerová Z. (6.A), Zarembová K. (4.A) |
|
18.10. (Út) |
8:10-13:40 |
Florbal - místní kolo tercie, kvarty - výběr; Neratovice |
Pařík Michal HAL1, HAL2, HAL3 Baja L. (3.B), Bilina M. (4.B), Budař D. (3.A), Garay M. (4.A), Churavý M. (3.B), Krajňák K. (4.A), Křivánek A. (3.B), Malínský M. (4.A), Pospíšil O. (4.A), Starnovský J. (3.B), Sviták V. (4.A) |
|
21.10. (Pá) |
|
Divadelní představení Antigona Komedie |
5.A, 5.B Nosková Hana (5.B), Šmídová Kateřina (5.B), Vrbíková Věra (5.B) |
|
25.10. (Út) |
8:10-11:40 |
Kariérové poradenství |
7.A, 7.B Grohmanová Hana, Uhrinčaťová Jolana |
|
Přírodovědný projekt Praha |
5.A Švermová Veronika (5.A), Vacín Radek |
|
26.10. (St) |
|
Podzimní prázdniny |
|
|
27.10. (Čt) |
|
Podzimní prázdniny |
|
|
1.11. (Út) |
7:20-14:30 |
Futsal - místní kolo SFL kvinty až oktávy - výběr |
Vacín Radek Bulíř A. (8.B), Cuc P. (6.B), Hanák T. (8.B), Hrubý A. (5.A), Kašpárek J. (7.B), Kašpárek M. (5.B), Kupka O. (6.A), Polák J. (5.A), Šíma M. (5.A), Tůma A. (8.B), Votipka O. (5.A) |
|
2.11. (St) |
|
Školení ped. prac.: Syndrom vyhoření |
Fidlerová Anna, Grohmanová Hana, Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Kouklová Ivana, Líhová-Legnerová Aida, Palička Petr, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Vaisová Iveta, Vysušilová Diana, Paličková Barbora PSV |
|
4.11. (Pá) |
|
Halloweenská přespávačka 2.B |
2.B Červenková Renáta, Trojanová Šárka |
|
5.11. (So) |
|
Halloweenská přespávačka 2.B |
2.B Červenková Renáta, Trojanová Šárka |
|
7.11. (Po) |
|
Sběr starého papíru |
|
|
8.11. (Út) |
|
Sběr starého papíru |
|
|
9.11. (St) |
14:00 |
Pedagogická rada |
|
|
Sběr starého papíru |
|
|
10.11. (Čt) |
8:10-14:30 |
Florbal - okresní kolo tercie, kvarty - výběr; Mělník |
Pařík Michal Baja L. (3.B), Bilina M. (4.B), Březina M. (4.A), Budař D. (3.A), Garay M. (4.A), Churavý M. (3.B), Krajňák K. (4.A), Křivánek A. (3.B), Malínský M. (4.A), Pospíšil O. (4.A), Starnovský J. (3.B), Sviták V. (4.A) |
17:00-19:00 |
Třídní schůzky |
|
|
Sběr starého papíru |
|
|
11.11. (Pá) |
|
Sběr starého papíru |
|
|
HIP - školení pro SPP |
Vejvodová Martina PSV Hartlová A. (7.B), Hladíková A. (8.A), Kupka D. (8.A), Lachman J. (8.B), Langšádlová M. (8.A), Legátová B. (8.A), Pavlínová Š. (8.B), Podhorská L. (7.B), Růžičková K. (7.B), Sestani N. (8.B), Šíp D. (8.B), Vaněčková D. (8.B), Vocilková S. (8.A), Vondroušová M. (7.B), Votipka V. (8.B) |
|
16.11. (St) |
|
Divadelní představení Válka s mloky Divadlo D21 Praha |
7.A, 7.B Beránek Vladimír (7.B), Brdliková Nada (7.B), Horák Jakub (7.B) |
|
22.11. (Út) |
6:30-13:40 |
Pythagoriáda - okresní kolo okresní kolo Pythagoriády na GJP Mělník
účastní se úspěšní žáci NG ve školním kole
sraz: v 7:45 na vlakovém nádraží Neratovice |
Petrů Jana, Šmídová Kateřina Adámek J. (4.A), Děkanová K. (1.A), Dvořáková K. (1.B), Fejt J. (2.B), Fialová M. (1.B), Foršt J. (2.B), Havelka A. (1.B), Heinrich M. (4.A), Hladík J. (3.B), Hrazdil J. (2.A), Churavá A. (1.B), Kozáková J. (4.A), Krajňák K. (4.A), Krucký A. (4.A), Luxová R. (1.A), Melicharová L. (1.A), Navrátil L. (1.B), Nebeský M. (1.B), Pařízková A. (1.A), Polák V. (2.B), Ponert J. (1.A), Pošvář P. (1.A), Rubínová J. (1.B), Růžičková A. (4.B), Semerádová B. (1.B), Sviták V. (4.A), Tintěra J. (2.B), Trpkoš O. (2.A), Vejvodová B. (4.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
Návštěva Vazební věznice Pankrác |
6.B Horák Jakub, Nešetřilová Dana |
|
24.11. (Čt) |
13:00-17:00 |
Den otevřených dveří |
|
|
28.11. (Po) |
9:00- 9:45 |
Kyberšikana |
5.A Švermová Veronika |
10:00-10:45 |
Kyberšikana |
5.B Nešetřilová Dana |
|
29.11. (Út) |
10:00-11:40 |
Olympiáda v českém jazyce kategorie II. |
Nosková Hana, Vrbíková Věra PCH Bačová B. (7.A), Boháčová K. (6.B), Curychová T. (6.A), Emingerová A. (7.A), Hasáková T. (6.B), Hladíková M. (5.B), Hrubá T. (5.A), Hrubý A. (5.A), Ježková E. (7.B), Kameníková K. (6.A), Kovařík T. (6.B), Kupka T. (6.B), Lechner M. (5.B), Lerchová A. (5.B), Lopatová L. (7.A), Marečková A. (5.B), Maštalířová T. (5.B), Matocha M. (7.A), Matochová M. (6.B), Novotná L. (6.A), Pokorný M. (7.A), Pospíšilová M. (6.A), Semerádová K. (5.A), Stanko M. (5.B), Stanková L. (7.B), Šeredová K. (5.B), Šíma M. (6.B), Šimáček O. (7.A), Šínová T. (5.A), Šustková M. (5.A), Vágnerová Z. (6.A), Vošmiková V. (5.B) |
10:00-11:40 |
Olympiáda v českém jazyce kategorie I. |
Beránek Vladimír, Vaisová Iveta PSV Bohata P. (4.B), Fejtová B. (4.A), Ježková L. (4.A), Kozáková J. (4.A), Kratochvílová E. (4.B), Loosová N. (4.A), Nováková A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Pištejová K. (3.B), Ragačová M. (4.A), Růžičková A. (4.A), Římalová E. (3.B), Sládková T. (4.B), Starnovský J. (3.B), Vejvodová B. (4.A), Vondrašová S. (4.A), Žižková K. (3.B) |
|
30.11. (St) |
|
Projektový den s Jaroslavem Havlíčkem Rokoko |
6.A, 6.B Horák Jakub (6.B), Pařík Michal, Vrbíková Věra (6.A) |
|
Divadelní představení Kapesní povídky divadlo D21 |
2.A, 2.B Beránek Vladimír, Červenková Renáta, Trojanová Šárka |
|
1.12. (Čt) |
7:20-18:40 |
Den latiny |
6.A, 6.B, 7.A(SLR), 7.B(SLR), 8.A(SLR) Fidlerová Anna, Horák Jakub (6.B), Vrbíková Věra (6.A) |
|
4.12. (Ne) |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
5.12. (Po) |
10:00-10:45 |
Beseda Drogy |
3.A Vaisová Iveta |
10:55-11:40 |
Beseda Drogy |
3.B Šafránková Ivana |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
6.12. (Út) |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
Testování ČŠI |
5.A, 5.B PIF |
|
7.12. (St) |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
Projektový den ČNB a Neviditelná výstava |
7.B(D20) Brdliková Nada (7.B(D20)), Horáková Ilona (7.B(D20)) |
|
Testování ČŠI |
5.A, 5.B PIF |
|
8.12. (Čt) |
8:10-13:40 |
Florbal - okresní kolo - Mělník primy, sekundy - výběr |
Vacín Radek Baja M. (1.A), Bártová Z. (1.A), Brož P. (2.A), Bystrjanyk D. (1.B), Hons T. (2.B), Chabada M. (2.B), Kasan O. (7.A), Kašpárek V. (6.B), Kulíšek K. (1.A), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Prox O. (1.A), Skuhravý M. (1.A), Zelenka M. (1.A) |
|
Projektový den ČNB a Neviditelná výstava |
7.A Horák Jakub, Šmíd Eduard |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
9.12. (Pá) |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
10.12. (So) |
|
Erasmus Lipsko |
Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana Kameníková K. (6.A), Korbelová K. (7.A), Kovařík T. (6.B), Kupková A. (6.B), Moravcová B. (6.A), Šprinclová L. (6.A) |
|
12.12. (Po) |
7:20-12:45 |
Studentské volby |
PSV Chyba D. (7.B), Kolář J. (7.B), Rajchertová N. (7.B), Stanková L. (7.B) |
|
13.12. (Út) |
|
Testování ČŠI |
6.A, 6.B PIF |
|
Neviitelná výstava |
5.B Šmídová Kateřina (5.B) |
|
14.12. (St) |
|
1.A - JumpPark |
1.A Nešetřilová Dana, Pařík Michal |
|
Projektový den Karlův most |
2.A, 2.B Červenková Renáta (2.B), Horáková Ilona (2.B), Trojanová Šárka |
|
Testování ČŠI |
6.A, 6.B PIF |
|
Divadlo |
3.A, 3.B Fidlerová Anna, Šafránková Ivana (3.B), Vaisová Iveta (3.A) |
|
15.12. (Čt) |
6:30-18:40 |
Exkurze Terezín |
4.B Fidlerová Anna (4.B), Vaisová Iveta |
8:10-15:20 |
Laser Game Praha |
1.B Švermová Veronika, Vacín Radek (1.B) |
8:10-13:40 |
Florbal - Subterra cup - okresní kolo Mělník kvinta až oktáva - výběr |
Pařík Michal Kasan O. (7.A), Kašpárek J. (7.B), Kašpárek V. (6.B), Knotek D. (6.B), Máslo O. (7.A), Rais A. (6.B), Šíma M. (6.B) |
|
Projektový den Karlovy Vary |
6.A Vrbíková Věra |
|
Kouzlo vánoční Prahy |
7.B Brdliková Nada (7.B) |
|
Předvánoční Praha |
7.A Šmíd Eduard |
|
16.12. (Pá) |
6:30-18:40 |
Exkurze Terezín |
4.B Fidlerová Anna (4.B), Vaisová Iveta |
|
Projektový den neviditelná výstava |
5.A Horáková Ilona (5.A), Švermová Veronika (5.A) |
|
17.12. (So) |
|
Vánoční volejbal GFP tradiční akce školy - 27. ročník |
Hamerníková Barbora, Jinoch Aleš, Palička Petr, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Šmíd Eduard, Vacín Radek, Zmátlová Anežka, Paličková Barbora |
|
21.12. (St) |
8:30-15:00 |
AVES |
|
|
23.12. (Pá) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
24.12. (So) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
25.12. (Ne) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
26.12. (Po) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
27.12. (Út) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
28.12. (St) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
29.12. (Čt) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
30.12. (Pá) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
31.12. (So) |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
2.1. (Po) |
|
Kurz instruktora lyžování Pec pod Sněžkou |
Pařík Michal, Skřípská Soňa |
|
Vánoční prázdniny |
|
|
3.1. (Út) |
|
Kurz instruktora lyžování Pec pod Sněžkou |
Pařík Michal, Skřípská Soňa |
|
4.1. (St) |
|
Kurz instruktora lyžování Pec pod Sněžkou |
Pařík Michal, Skřípská Soňa |
|
5.1. (Čt) |
|
Kurz instruktora lyžování Pec pod Sněžkou |
Pařík Michal, Skřípská Soňa |
|
6.1. (Pá) |
|
Kurz instruktora lyžování Pec pod Sněžkou |
Pařík Michal, Skřípská Soňa |
|
7.1. (So) |
|
Kurz instruktora lyžování Pec pod Sněžkou |
Pařík Michal, Skřípská Soňa |
|
10.1. (Út) |
8:10- 8:55 |
Setkání skupin SPP Vedoucí skupin ze septimy se setkají se svými žáky z prim. |
1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP) |
|
11.1. (St) |
|
Setkání s absolventy |
|
|
12.1. (Čt) |
7:20-13:40 |
Florbal - RŠFL - Kralupy nad Vltavou prima až kvarta - výběr |
Vacín Radek Baja M. (1.A), Bilina M. (4.B), Březina M. (4.A), Bystrjanyk D. (1.B), Garay M. (4.A), Hons T. (2.B), Chabada M. (2.B), Kasan O. (7.A), Kulíšek K. (1.A), Malínský M. (4.A), Navrátil L. (1.B), Pospíšil O. (4.A), Skuhravý M. (1.A), Sviták V. (4.A), Zelenka M. (1.A) |
|
14.1. (So) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
15.1. (Ne) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
16.1. (Po) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
17.1. (Út) |
8:10-13:40 |
Okresní kolo dějepisné olympiády |
Nosková Hana Hoťová M. (4.B), Lechner M. (5.B), Loosová N. (4.A), Matocha M. (7.A), Sedlář L. (3.A), Stanko M. (5.B) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
18.1. (St) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
19.1. (Čt) |
7:20-15:20 |
Florbal - Subterra Cup - kraj - Praha kvinta až oktáva - výběr |
Vacín Radek Hrubec P. (8.B), Kasan O. (7.A), Kašpárek J. (7.B), Kašpárek V. (6.B), Máslo O. (7.A), Rais A. (6.B), Šíma M. (6.B), Tůma A. (8.B), Vancl T. (8.B) |
8:10-12:45 |
Studentské volby 2.kolo |
PSV Chyba D. (7.B), Kolář J. (7.B), Rajchertová N. (7.B), Stanková L. (7.B) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
20.1. (Pá) |
|
Krajské kolo ekonomické olympiády |
Horáková Ilona Doflein J. (7.A), Chyba D. (7.B), Valerián Š. (7.A) |
|
Lyžařský kurz - sekundy Sokol Paseky nad Jizerou |
2.A, 2.B Červenková Renáta, Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Jinoch Ivo |
|
24.1. (Út) |
6:30-14:30 |
Gaudeamus |
7.A, 7.B Brdliková Nada, Grohmanová Hana, Šmíd Eduard |
|
25.1. (St) |
14:00-15:30 |
Pololetní pedagogická rada |
|
|
26.1. (Čt) |
10:00-11:40 |
Certamen Latinum - školní kolo |
Fidlerová Anna 1B Binder B. (6.A), Fišer Z. (6.A), Fröhlich J. (5.A), Grohman D. (6.A), Janoušková V. (6.A), Kripnerová L. (5.A), Kupka O. (6.A), Lechner M. (5.B), Matochová M. (6.B), Novák J. (5.B), Novotný E. (6.B), Pištej T. (5.A), Pospíšilová M. (6.A), Prokopec J. (5.B), Semerádová K. (5.A), Stanko M. (5.B), Šeredová K. (5.B), Šustková M. (5.A), Vacek P. (5.A), Vágnerová Z. (6.A), Vais A. (6.B), Votipka O. (5.A) |
|
27.1. (Pá) |
|
Maturitní ples |
|
|
29.1. (Ne) |
|
Lyžařský kurz - sexty Hotel Aktiv Přední Výtoň |
6.A, 6.B Horák Jakub, Pařík Michal, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vrbíková Věra, Zmátlová Anežka |
|
30.1. (Po) |
9:00-12:45 |
Projekt HIP (Hrdina všedního dne) |
1.A Vejvodová Martina (1.A) 6B |
|
Lyžařský kurz - sexty Hotel Aktiv Přední Výtoň |
6.A, 6.B Horák Jakub, Pařík Michal, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vrbíková Věra, Zmátlová Anežka |
|
31.1. (Út) |
9:00-12:45 |
Projekt HIP (Hrdina všedního dne) |
1.B Grohmanová Hana (1.B), Vejvodová Martina (1.B) 6B |
|
Lyžařský kurz - sexty Hotel Aktiv Přední Výtoň |
6.A, 6.B Horák Jakub, Pařík Michal, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vrbíková Věra, Zmátlová Anežka |
|
1.2. (St) |
|
Lyžařský kurz - sexty Hotel Aktiv Přední Výtoň |
6.A, 6.B Horák Jakub, Pařík Michal, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vrbíková Věra, Zmátlová Anežka |
|
Za regionálním kontextem Actionbound v přírodě.Projektový den mimo školu. |
6.A Vrbíková Věra |
|
2.2. (Čt) |
|
Lyžařský kurz - sexty Hotel Aktiv Přední Výtoň |
6.A, 6.B Horák Jakub, Pařík Michal, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vrbíková Věra, Zmátlová Anežka |
|
3.2. (Pá) |
10:55-11:40 |
Prezentace PSM v primách Septimáni prezentují projekt před přihlašováním 6. 3. |
1.B, 7.B(SPP) |
|
Pololetní prázdniny |
|
|
Lyžařský kurz - sexty Hotel Aktiv Přední Výtoň |
6.A, 6.B Horák Jakub, Pařík Michal, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vrbíková Věra, Zmátlová Anežka |
|
7.2. (Út) |
9:00- 9:45 |
Trestní právo - projektová výuka |
7.B Horáková Ilona (7.B) PSV |
10:00-11:40 |
Trestní právo - projektová výuka |
7.A Horáková Ilona (7.A) PSV |
|
8.2. (St) |
12:00-14:30 |
Biologická olympiáda |
Červenková Renáta, Kouklová Ivana, Švermová Veronika Beranová J. (2.A), Boháč V. (7.B), Hasáková T. (6.B), Hladíková M. (5.B), Jurdíková V. (5.A), Kašparová K. (7.B), Kupka T. (6.B), Pinkevyčová M. (6.A), Pištejová K. (3.B), Stanko M. (5.B) |
|
9.2. (Čt) |
7:20-11:40 |
Florbal - RŠFL - Kralupy nad Vltavou prima až kvarta - výběr |
Zmátlová Anežka Baja M. (1.A), Bilina M. (4.B), Březina M. (4.A), Garay M. (4.A), Hons T. (2.B), Kašpárek V. (6.B), Krajňák K. (4.A), Kulíšek K. (1.A), Malínský M. (4.A), Pospíšil O. (4.A), Sviták V. (4.A), Šíma M. (6.B) |
13:00-17:00 |
Den otevřených dveří |
1.B |
|
13.2. (Po) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
14.2. (Út) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
15.2. (St) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
16.2. (Čt) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
17.2. (Pá) |
|
Jarní prázdniny |
|
|
19.2. (Ne) |
|
Lyžařský kurz - kvarty Chata Studenov Rokytnice nad Jizerou |
4.A, 4.B Líhová-Legnerová Aida, Petrů Jana, Sauerová Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek |
|
20.2. (Po) |
|
Lyžařský kurz - kvarty Chata Studenov Rokytnice nad Jizerou |
4.A, 4.B Líhová-Legnerová Aida, Petrů Jana, Sauerová Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek |
|
21.2. (Út) |
8:10- 9:45 |
Olympiáda AJ - školní kolo |
Brdliková Nada, Lebedová Alena, Renka Luboš Budínová M. (2.A), Byrtus A. (2.B), Foršt J. (2.B), Heinrichová K. (1.A), Hořejší D. (1.B), Jungová G. (2.B), Mikoláš M. (1.A), Nebeský M. (1.B), Pošvář P. (1.A), Trpkoš O. (2.A), Vološinová N. (2.A) |
|
Lyžařský kurz - kvarty Chata Studenov Rokytnice nad Jizerou |
4.A, 4.B Líhová-Legnerová Aida, Petrů Jana, Sauerová Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek |
|
22.2. (St) |
12:55-14:30 |
Olympiáda AJ - školní kolo |
Brdliková Nada, Trojanová Šárka PAJ Boháč V. (7.B), Černkovičová N. (7.A), Doflein J. (7.A), Haberhauer M. (5.B), Hrubý A. (5.A), Chleboun F. (7.B), Ježková E. (7.B), Klusáčková A. (6.A), Krbec O. (6.A), Lukášová S. (6.B), Matocha M. (7.A), Říha V. (7.A), Seman M. (6.B), Stanko M. (5.B), Šmíd M. (6.A), Šustková M. (5.A), Vejvodová L. (6.B) |
|
Lyžařský kurz - kvarty Chata Studenov Rokytnice nad Jizerou |
4.A, 4.B Líhová-Legnerová Aida, Petrů Jana, Sauerová Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek |
|
23.2. (Čt) |
12:00-14:30 |
Chemická olympiáda - kat. C |
Červenková Renáta LCH Hasáková T. (6.B), Kovařík T. (6.B), Šabata M. (6.B), Šíma M. (6.B) |
|
Lyžařský kurz - kvarty Chata Studenov Rokytnice nad Jizerou |
4.A, 4.B Líhová-Legnerová Aida, Petrů Jana, Sauerová Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek |
|
24.2. (Pá) |
|
Lyžařský kurz - kvarty Chata Studenov Rokytnice nad Jizerou |
4.A, 4.B Líhová-Legnerová Aida, Petrů Jana, Sauerová Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek |
|
3.3. (Pá) |
9:00- 9:45 |
Prezentace PSM v primách |
1.A, 7.A(SPP) |
10:55-11:40 |
Prezentace PSM v primách Septimáni prezentují projekt před přihlašováním 6. 3. |
1.B, 7.B(SPP) |
|
7.3. (Út) |
8:10-14:30 |
Okresní kolo v šachu - nižší gympl sraz v 8:30 před DDM Neratovice |
Petrů Jana Grunt V. (1.B), Heglas D. (1.A), Pištejová K. (3.B), Staněk M. (4.B), Šámal J. (1.A) |
|
8.3. (St) |
|
Olympiáda v AJ - okresní kolo |
Renka Luboš Budínová M. (2.A), Nebeský M. (1.B) |
|
10.3. (Pá) |
8:10- 8:55 |
Setkání skupin SPP Vedoucí skupin ze septimy se setkají se svými žáky z prim. |
1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP) |
|
13.3. (Po) |
8:10-14:30 |
Poznej své město 2023 |
1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP) 1A, 1B, PFB, PSV, PVV |
10:55-12:45 |
Chemická olympiáda - kat. C |
Červenková Renáta PCH Hasáková T. (6.B), Kovařík T. (6.B), Šabata M. (6.B), Šíma M. (6.B) |
|
14.3. (Út) |
8:10-18:40 |
okresní kolo olympiády NJ |
Uhrinčaťová Jolana Chabrová K. (7.B), Kudrnová K. (7.A), Rousová M. (7.A) |
8:10-13:40 |
Poznej své město |
1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP) 1A, 1B, PFB, PSV, PVV |
|
15.3. (St) |
10:00-12:45 |
Poznej své město |
1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP) Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
12:55-14:30 |
Exkurze Rybka Exkurze zájemců z SPP oktáv do Rybky - Neratovice, zařízení sociální péče |
Grohmanová Hana Hladíková A. (8.A), Hrubec P. (8.B), Kupka D. (8.A), Lachman J. (8.B), Libá S. (8.B), Sestani N. (8.B), Šíp D. (8.B), Švábová A. (8.A), Tůma A. (8.B), Vaněčková D. (8.B), Vocilková S. (8.A), Votipka V. (8.B) |
|
16.3. (Čt) |
6:30-14:30 |
Florbal- RŠFL Kralupy nad Vltavou |
Zmátlová Anežka Baja L. (3.B), Bilina M. (4.B), Čechová B. (3.A), Garay M. (4.A), Hons T. (2.B), Chabada M. (2.B), Krajňák K. (4.A), Křivánek A. (3.B), Malínský M. (4.A), Pospíšil O. (4.A), Rais A. (6.B), Sviták V. (4.A), Šíma M. (6.B) |
8:10-13:40 |
Exkurze Mělník |
1.A, 1.B Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek |
|
20.3. (Po) |
10:55-16:10 |
Projektový den: Simulace případu u Okresního soudu v Mělníku |
Horáková Ilona Černý M. (7.A), Doflein J. (7.A), Gilmore P. (7.A), Himl A. (7.A), Hodějovský O. (7.B), Chabrová K. (7.B), Ježková E. (7.B), Kodikara A. (7.A), Křížová B. (7.A), Lopatová L. (7.A), Máslo O. (7.A), Matocha M. (7.A), Mišurec V. (7.B), Podhorská L. (7.B), Pokorný M. (7.A), Rajchertová N. (7.B), Rousová M. (7.A), Růžičková K. (7.B), Říha V. (7.A), Stanková L. (7.B), Šeflová K. (7.A), Šimáček O. (7.A), Urbánková A. (7.B), Valerián Š. (7.A) |
|
Olympiáda v AJ - okresní kolo |
Trojanová Šárka Boháč V. (7.B), Douša L. (3.B), Loosová N. (4.A), Seman M. (6.B), Šmíd M. (6.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
21.3. (Út) |
8:10-17:00 |
Turnaj v šachu VG DDM Neratovice 8.30 - 16:30 |
Petrů Jana Kašpárek J. (7.B), Knotek D. (6.B), Pavlíková T. (7.B), Pištej T. (5.A), Somsedík A. (6.A), Šabata M. (6.B) |
|
22.3. (St) |
|
Návštěva Vazební věznice Pankrác |
6.A Nešetřilová Dana, Vrbíková Věra |
|
23.3. (Čt) |
6:30-15:20 |
Florbal - Mělník |
Pařík Michal Bilina M. (4.B), Hrubec P. (8.B), Kasan O. (7.A), Kašpárek V. (6.B), Knotek D. (6.B), Krajňák K. (4.A), Máslo O. (7.A), Rais A. (6.B), Sviták V. (4.A), Vancl T. (8.B) |
|
24.3. (Pá) |
|
Biologická olympiáda kat. A |
Boháč V. (7.B), Kašparová K. (7.B) |
|
27.3. (Po) |
6:30-18:40 |
Dějepisná olympiáda - krajské kolo |
Fidlerová Anna Hoťová M. (4.B), Lechner M. (5.B) |
|
28.3. (Út) |
10:00-11:40 |
Beseda s vězeňskou službou |
4.A, 4.B, 5.A, 5.B Nešetřilová Dana, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika, Vacín Radek |
|
29.3. (St) |
|
Zeměpisná olympiáda - krajské kolo, Kladno |
Pařík Michal Fejt J. (2.B), Matocha M. (7.A) |
|
30.3. (Čt) |
6:30-18:40 |
Zemské kolo Certamen Latinum |
Fidlerová Anna Havlíková K. (8.A), Langšádlová M. (8.A), Matochová M. (6.B), Pospíšilová M. (6.A) |
9:00- 9:45 |
Futsal - výpomoc |
Havelka A. (1.B), Přibylová A. (1.B) |
10:00-11:40 |
Futsal - GFP primy - výběr |
Vacín Radek HAL1, HAL2, HAL3 Baja M. (1.A), Heglas D. (1.A), Kašpárek M. (5.B), Skuhravý M. (1.A), Tesáček T. (1.A) |
|
Biologická olympiáda - okresní kolo kat. D |
Červenková Renáta Beranová J. (2.A) |
|
31.3. (Pá) |
12:00-13:40 |
Fiskální politika s daňovým poradcem Zažitková pedagogika. |
6.A Vrbíková Věra (6.A) |
|
Biologická olympiáda kat. B |
Švermová Veronika Jurdíková V. (5.A), Stanko M. (5.B) |
|
3.4. (Po) |
12:00-13:40 |
Kyberšikana |
2.A Červenková Renáta, Vysušilová Diana |
|
4.4. (Út) |
8:00-16:30 |
Krajské kolo v šachu - nižší gymnázium |
Petrů Jana Grunt V. (1.B), Heglas D. (1.A), Křivský T. (1.B), Pištejová K. (3.B), Staněk M. (4.B), Šámal J. (1.A) |
10:55-13:40 |
Protidrogový vlak |
3.A Šafránková Ivana, Vysušilová Diana |
12:00-14:30 |
Protidrogový vlak |
3.B |
|
5.4. (St) |
7:20-18:40 |
Exkurze Terezín |
4.A Beránek Vladimír, Sauerová Jana |
8:10-13:40 |
Velikonoční florbal tradiční akce školy |
Vacín Radek HAL1, HAL2, HAL3 Bilina M. (4.B), Hrubec P. (8.B), Kašpárek J. (7.B), Kašpárek V. (6.B), Máslo O. (7.A), Rais A. (6.B), Šíma M. (6.B), Šíma M. (5.A), Tůma A. (8.B), Vancl T. (8.B) |
9:00-13:40 |
Velikonoční florbal tradiční akce školy |
Vacín Radek HAL1, HAL2, HAL3 Grunt V. (1.B), Havelka A. (1.B), Churavá A. (1.B), Křivský T. (1.B), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Turnovská V. (1.B) |
|
Dějepisná soutěž Cheb |
Horáková Ilona Lechner M. (5.B), Matocha M. (7.A), Mišurec V. (7.B) |
|
Olympiáda ČJL Okresní kolo |
Vrbíková Věra Curychová T. (6.A), Sládková T. (4.B), Šimáček O. (7.A) |
|
6.4. (Čt) |
|
Velikonoční prázdniny |
|
|
11.4. (Út) |
|
německý jazyk: krajské kolo olympiády |
Uhrinčaťová Jolana Kudrnová K. (7.A) |
|
12.4. (St) |
6:30-15:00 |
Strž, Památník Vojna |
7.A, 7.B Beránek Vladimír, Brdliková Nada, Horáková Ilona |
8:10-13:40 |
Minifotbal - okres - Mělník tercie až kvarta - výběr |
Vacín Radek Bilina M. (4.B), Bohata P. (4.B), Dedera M. (4.A), Churavý M. (3.B), Chytil M. (3.B), Kejmar M. (4.B), Korbel F. (4.A), Král L. (4.B), Kudrna J. (3.B), Malínský M. (4.A), Matalík M. (3.B), Pražský M. (3.B) |
12:00-13:40 |
Kyberšikana |
2.B Trojanová Šárka |
|
13.4. (Čt) |
8:10-13:40 |
Flag fotbal návštěva školitele ve výuce TV (1.B, 3.A, 3.B) - hala nebo venku (dle počasí) |
|
|
Projekt národní bankovnictví Projektový den mimo školu. |
6.A Vrbíková Věra (6.A) |
|
14.4. (Pá) |
7:20-13:40 |
Vybíjená DDM městské kolo |
HAL1, HAL2, HAL3 |
|
17.4. (Po) |
7:45-13:00 |
Přijímací zkoušky 1. termín |
|
|
Projekt Blázníš? No a? |
5.B Šmídová Kateřina |
|
Biologická olympiáda - okresní kolo kat. C |
Kouklová Ivana Ilková S. (4.B) |
|
18.4. (Út) |
7:45-13:00 |
Přijímací zkoušky 2. termín |
|
9:00-11:40 |
HV projekt - Il Boemo Kino Neratovice |
4.A, 4.B, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B |
|
Projekt Blázníš? No a? |
5.A Švermová Veronika |
|
19.4. (St) |
|
Fotbal - okres - Mělník kvinta až oktáva - výběr |
Skřípská Soňa Bulíř A. (8.B), Hanák T. (8.B), Hrubec P. (8.B), Kašpárek M. (5.B), Kašpárek V. (6.B), Klíč Š. (5.B), Kupka O. (6.A), Kupka T. (6.B), Polák J. (5.A), Rais A. (6.B), Somsedík A. (6.A), Šíma M. (5.A), Tůma A. (8.B), Votipka O. (5.A) |
|
20.4. (Čt) |
|
Anglická olympiáda - Krajské kolo |
Brdliková Nada Boháč V. (7.B) |
|
22.4. (So) |
13:45-16:10 |
Policejní pátračka - preventivni akce pro rodiče s dětmi |
nižší gympl |
|
24.4. (Po) |
|
Sběr papíru |
|
|
25.4. (Út) |
|
Sběr papíru |
|
|
26.4. (St) |
14:00 |
Pedagogická rada |
|
|
Sběr papíru |
|
|
Volejbal - okresní kolo - hala kvarty, tercie - výběr - chlapci |
Skřípská Soňa HAL1, HAL2, HAL3 Bilina M. (4.B), Bohata P. (4.B), Homola O. (4.B), Kejmar M. (4.B), Korbel F. (4.A), Král L. (4.B), Kulhánek O. (4.A), Šťastný O. (3.A), Uhlík K. (4.B) |
|
27.4. (Čt) |
7:00-14:00 |
Krajské kolo olympiády z ČJ |
Horák Jakub Šimáček O. (7.A) |
7:20-13:40 |
Florbal - RŠFL - Kralupy nad Vltavou prima až kvarta - výběr |
Zmátlová Anežka Baja M. (1.A), Bilina M. (4.B), Bystrjanyk D. (1.B), Čechová B. (3.A), Garay M. (4.A), Hons T. (2.B), Krajňák K. (4.A), Malínský M. (4.A), Pospíšil O. (4.A), Sviták V. (4.A) |
8:10-12:45 |
SCIO testování 2.A |
Uhrinčaťová Jolana, Vais Vladimír PIF Brož P. (2.A), Budínová M. (2.A), Hrazdil J. (2.A), Ilková N. (2.A), Mödritzer Š. (2.A), Motlíková K. (2.A), Řeháčková L. (2.A), Šilhavý J. (2.A), Trpkoš O. (2.A), Viktorová S. (2.A), Vološinová N. (2.A), Zdeňková G. (2.A) |
17:00 |
Třídní schůzky |
|
|
Sběr papíru |
|
|
28.4. (Pá) |
6:30-13:40 |
Revize haly |
HAL1, HAL2, HAL3 |
8:10- 9:45 |
Beseda Závislosti |
4.A |
8:10-12:45 |
Testování SCIO 2.B |
PIF Batelová N. (2.B), Boháčová L. (2.B), Byrtus A. (2.B), Dvořáčková F. (2.B), Hons T. (2.B), Charvátová A. (2.B), Jungová G. (2.B), Korbelová A. (2.B), Krajňáková P. (2.B), Králová V. (2.B), Kučerová M. (2.B), Lovětínská A. (2.B), Polák V. (2.B), Sojková J. (2.B), Špačková B. (2.B) |
8:10-14:30 |
Národní muzeum, Národní divadlo |
3.A, 3.B Fidlerová Anna, Šafránková Ivana (3.B), Vaisová Iveta (3.A) |
10:00-11:40 |
Beseda Závislosti |
4.B |
|
Sběr papíru |
|
|
2.5. (Út) |
|
Ferraty - školení Semily tělocvikáři |
Pařík Michal, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zmátlová Anežka |
|
3.5. (St) |
6:30-14:30 |
Minifotbal - okres - Mělník primy, sekundy - výběr |
Vacín Radek Bodruh M. (1.B), Grunt V. (1.B), Hrabák J. (2.A), Karbus T. (2.A), Kulíšek K. (1.A), Löffelmann M. (1.B), Navrátil L. (1.B), Polák V. (2.B), Štoural J. (2.A), Tesáček T. (1.A) |
|
4.5. (Čt) |
|
Přírodovědný projekt Praha Královská obora Stromovka |
5.A Švermová Veronika (5.A), Vacín Radek |
|
9.5. (Út) |
6:30-18:40 |
Výměna GFP Neratovice- GRS Lipsko |
Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek Bartoníčková L. (5.B), Blagodetelev A. (5.B), Eichler M. (5.A), Hrubá T. (5.A), Hrubý A. (5.A), Kašpárek M. (5.B), Lerchová A. (5.B), Mára T. (5.A), Maštalířová T. (5.B), Říha D. (5.B), Semerádová K. (5.A), Šustková M. (5.A) |
|
10.5. (St) |
6:30-18:40 |
Výměna GFP Neratovice- GRS Lipsko |
Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek Bartoníčková L. (5.B), Blagodetelev A. (5.B), Eichler M. (5.A), Hrubá T. (5.A), Hrubý A. (5.A), Kašpárek M. (5.B), Lerchová A. (5.B), Mára T. (5.A), Maštalířová T. (5.B), Říha D. (5.B), Semerádová K. (5.A), Šustková M. (5.A) |
|
Atletický čtyřboj Okresní kolo, Neratovice |
Skřípská Soňa, Švermová Veronika, Zmátlová Anežka Bártová Z. (1.A), Kejmar M. (4.B), Korbel F. (4.A), Kostrhunová E. (3.A), Král L. (4.B), Kučerová M. (2.B), Kučerová T. (4.B), Kulíšek K. (1.A), Lenoch J. (4.B), Mikysková Š. (4.A), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Polák V. (2.B), Ponert J. (1.A), Řeháčková L. (2.A), Samková E. (2.B), Šťastný O. (3.A), Vondrašová S. (4.A), Vymetálková V. (1.A), Žemličková A. (4.B) |
|
11.5. (Čt) |
6:30-18:40 |
Výměna GFP Neratovice- GRS Lipsko |
Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek Bartoníčková L. (5.B), Blagodetelev A. (5.B), Eichler M. (5.A), Hrubá T. (5.A), Hrubý A. (5.A), Kašpárek M. (5.B), Lerchová A. (5.B), Mára T. (5.A), Maštalířová T. (5.B), Říha D. (5.B), Semerádová K. (5.A), Šustková M. (5.A) |
|
12.5. (Pá) |
6:30-18:40 |
Výměna GFP Neratovice- GRS Lipsko |
Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek Bartoníčková L. (5.B), Blagodetelev A. (5.B), Eichler M. (5.A), Hrubá T. (5.A), Hrubý A. (5.A), Kašpárek M. (5.B), Lerchová A. (5.B), Mára T. (5.A), Maštalířová T. (5.B), Říha D. (5.B), Semerádová K. (5.A), Šustková M. (5.A) |
|
Školní focení |
|
|
14.5. (Ne) |
16:15-18:40 |
V síti - promítání filmu - preventivní akce pro rodiče s dětmi |
nižší gympl |
|
Ekonomická olympiáda - Brno |
Fidlerová Anna Bohata P. (4.B), Fejtová B. (4.A), Kulhánek O. (4.A) |
|
15.5. (Po) |
6:30-13:40 |
Hrou proti AIDS - organizátoři ze sext |
Curychová T. (6.A), Grohman D. (6.A), Kovařík T. (6.B), Krbec O. (6.A), Lebedová N. (6.B), Lukášová S. (6.B), Pinkevyčová M. (6.A), Seman M. (6.B), Šíma M. (6.B), Tuháčková A. (6.A), Vágnerová Z. (6.A), Vejvodová L. (6.B) |
|
Ekonomická olympiáda - Brno |
Fidlerová Anna Bohata P. (4.B), Fejtová B. (4.A), Kulhánek O. (4.A) |
|
16.5. (Út) |
6:30-13:40 |
Hrou proti AIDS - organizátoři ze sext |
Curychová T. (6.A), Grohman D. (6.A), Kovařík T. (6.B), Krbec O. (6.A), Lebedová N. (6.B), Lukášová S. (6.B), Pinkevyčová M. (6.A), Seman M. (6.B), Šíma M. (6.B), Tuháčková A. (6.A), Vágnerová Z. (6.A), Vejvodová L. (6.B) |
8:10- 9:45 |
Hrou proti AIDS |
3.B |
10:00-11:40 |
Hrou proti AIDS |
3.A |
|
Pohár rozhlasu 2023 Neratovice, vybraní žáci prim, sekund |
Skřípská Soňa, Vacín Radek Bártová Z. (1.A), Fejt J. (2.B), Horká H. (2.A), Hořejší D. (1.B), Juráňová N. (2.A), Kučerová M. (2.B), Kulhánková H. (2.B), Kulíšek K. (1.A), Luxová R. (1.A), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Plocková L. (2.A), Polák V. (2.B), Ponert J. (1.A), Samková E. (2.B), Skuhravý M. (1.A), Vymetálková V. (1.A) |
|
17.5. (St) |
6:30-13:40 |
Hrou proti AIDS - organizátoři ze sext |
Curychová T. (6.A), Grohman D. (6.A), Kovařík T. (6.B), Krbec O. (6.A), Lebedová N. (6.B), Lukášová S. (6.B), Pinkevyčová M. (6.A), Seman M. (6.B), Šíma M. (6.B), Tuháčková A. (6.A), Vágnerová Z. (6.A), Vejvodová L. (6.B) |
|
Paříž umělecká + Štrasburk školní zájezd zaměřený na výtvarné umění |
Čemusová Markéta, Líhová-Legnerová Aida, Vysušilová Diana Adámek J. (4.A), Bartoníčková L. (5.B), Binder B. (6.A), Černý M. (7.A), Dedera M. (4.A), Dvořáčková A. (5.A), Edwards E. (6.B), Fišer Z. (6.A), Hurdálek P. (7.A), Chyba D. (7.B), Jakovlev D. (4.B), Ježková E. (7.B), Ježková L. (4.A), Kašpárek V. (6.B), Klíč Š. (5.B), Klusáčková A. (6.A), Kocourková K. (4.A), Krucký A. (4.A), Lachout F. (7.B), Lachoutová A. (6.A), Lechner M. (5.B), Loosová N. (4.A), Maštalířová T. (5.B), Mikysková Š. (4.A), Moravcová B. (6.A), Novák J. (5.B), Poláček P. (6.B), Ragač D. (6.A), Růžičková A. (4.B), Říha D. (5.B), Sedliak J. (5.A), Stanková L. (7.B), Šabata M. (6.B), Šínová T. (5.A), Štěpánková T. (4.A), Truong A. (6.A), Tuška D. (5.A), Vejvodová B. (4.A), Vokáč J. (6.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
Pohár rozhlasu 2023 Neratovice, vybraní žáci tercií a kvart |
Pařík Michal, Zmátlová Anežka Brokl M. (3.B), Broklová S. (3.A), Čechová B. (3.A), Hnátková J. (3.A), Jeník T. (3.B), Korbel F. (4.A), Král L. (4.B), Kučerová T. (4.B), Kulhánek O. (4.A), Libý A. (4.A), Nováková A. (4.B), Opršalová T. (4.A), Prokopcová A. (3.A), Sedlář L. (3.A), Šťastný O. (3.A), Uhlík K. (4.B), Voráčková A. (3.A), Zelenková K. (3.B), Žemličková A. (4.B) |
|
18.5. (Čt) |
6:30-13:40 |
Hrou proti AIDS - organizátoři ze sext |
Curychová T. (6.A), Grohman D. (6.A), Kovařík T. (6.B), Krbec O. (6.A), Lebedová N. (6.B), Lukášová S. (6.B), Pinkevyčová M. (6.A), Seman M. (6.B), Šíma M. (6.B), Tuháčková A. (6.A), Vágnerová Z. (6.A), Vejvodová L. (6.B) |
|
Paříž umělecká + Štrasburk školní zájezd zaměřený na výtvarné umění |
Čemusová Markéta, Líhová-Legnerová Aida, Vysušilová Diana Adámek J. (4.A), Bartoníčková L. (5.B), Binder B. (6.A), Černý M. (7.A), Dedera M. (4.A), Dvořáčková A. (5.A), Edwards E. (6.B), Fišer Z. (6.A), Hurdálek P. (7.A), Chyba D. (7.B), Jakovlev D. (4.B), Ježková E. (7.B), Ježková L. (4.A), Kašpárek V. (6.B), Klíč Š. (5.B), Klusáčková A. (6.A), Kocourková K. (4.A), Krucký A. (4.A), Lachout F. (7.B), Lachoutová A. (6.A), Lechner M. (5.B), Loosová N. (4.A), Maštalířová T. (5.B), Mikysková Š. (4.A), Moravcová B. (6.A), Novák J. (5.B), Poláček P. (6.B), Ragač D. (6.A), Růžičková A. (4.B), Říha D. (5.B), Sedliak J. (5.A), Stanková L. (7.B), Šabata M. (6.B), Šínová T. (5.A), Štěpánková T. (4.A), Truong A. (6.A), Tuška D. (5.A), Vejvodová B. (4.A), Vokáč J. (6.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
19.5. (Pá) |
|
Paříž umělecká + Štrasburk školní zájezd zaměřený na výtvarné umění |
Čemusová Markéta, Líhová-Legnerová Aida, Vysušilová Diana Adámek J. (4.A), Bartoníčková L. (5.B), Binder B. (6.A), Černý M. (7.A), Dedera M. (4.A), Dvořáčková A. (5.A), Edwards E. (6.B), Fišer Z. (6.A), Hurdálek P. (7.A), Chyba D. (7.B), Jakovlev D. (4.B), Ježková E. (7.B), Ježková L. (4.A), Kašpárek V. (6.B), Klíč Š. (5.B), Klusáčková A. (6.A), Kocourková K. (4.A), Krucký A. (4.A), Lachout F. (7.B), Lachoutová A. (6.A), Lechner M. (5.B), Loosová N. (4.A), Maštalířová T. (5.B), Mikysková Š. (4.A), Moravcová B. (6.A), Novák J. (5.B), Poláček P. (6.B), Ragač D. (6.A), Růžičková A. (4.B), Říha D. (5.B), Sedliak J. (5.A), Stanková L. (7.B), Šabata M. (6.B), Šínová T. (5.A), Štěpánková T. (4.A), Truong A. (6.A), Tuška D. (5.A), Vejvodová B. (4.A), Vokáč J. (6.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
20.5. (So) |
|
Paříž umělecká + Štrasburk školní zájezd zaměřený na výtvarné umění |
Čemusová Markéta, Líhová-Legnerová Aida, Vysušilová Diana Adámek J. (4.A), Bartoníčková L. (5.B), Binder B. (6.A), Černý M. (7.A), Dedera M. (4.A), Dvořáčková A. (5.A), Edwards E. (6.B), Fišer Z. (6.A), Hurdálek P. (7.A), Chyba D. (7.B), Jakovlev D. (4.B), Ježková E. (7.B), Ježková L. (4.A), Kašpárek V. (6.B), Klíč Š. (5.B), Klusáčková A. (6.A), Kocourková K. (4.A), Krucký A. (4.A), Lachout F. (7.B), Lachoutová A. (6.A), Lechner M. (5.B), Loosová N. (4.A), Maštalířová T. (5.B), Mikysková Š. (4.A), Moravcová B. (6.A), Novák J. (5.B), Poláček P. (6.B), Ragač D. (6.A), Růžičková A. (4.B), Říha D. (5.B), Sedliak J. (5.A), Stanková L. (7.B), Šabata M. (6.B), Šínová T. (5.A), Štěpánková T. (4.A), Truong A. (6.A), Tuška D. (5.A), Vejvodová B. (4.A), Vokáč J. (6.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
21.5. (Ne) |
|
Paříž umělecká + Štrasburk školní zájezd zaměřený na výtvarné umění |
Čemusová Markéta, Líhová-Legnerová Aida, Vysušilová Diana Adámek J. (4.A), Bartoníčková L. (5.B), Binder B. (6.A), Černý M. (7.A), Dedera M. (4.A), Dvořáčková A. (5.A), Edwards E. (6.B), Fišer Z. (6.A), Hurdálek P. (7.A), Chyba D. (7.B), Jakovlev D. (4.B), Ježková E. (7.B), Ježková L. (4.A), Kašpárek V. (6.B), Klíč Š. (5.B), Klusáčková A. (6.A), Kocourková K. (4.A), Krucký A. (4.A), Lachout F. (7.B), Lachoutová A. (6.A), Lechner M. (5.B), Loosová N. (4.A), Maštalířová T. (5.B), Mikysková Š. (4.A), Moravcová B. (6.A), Novák J. (5.B), Poláček P. (6.B), Ragač D. (6.A), Růžičková A. (4.B), Říha D. (5.B), Sedliak J. (5.A), Stanková L. (7.B), Šabata M. (6.B), Šínová T. (5.A), Štěpánková T. (4.A), Truong A. (6.A), Tuška D. (5.A), Vejvodová B. (4.A), Vokáč J. (6.A), Vondrašová S. (4.A) |
|
22.5. (Po) |
8:10-13:40 |
Testování ČŠI |
4.A, 4.B |
10:00-10:45 |
Výcvik policejních psů Ukázka výcviku policejních psů - školní dvůr GFP |
1.A Nešetřilová Dana |
10:55-11:40 |
Výcvik policejních psů Ukázka výcviku policejních psů - školní dvůr GFP |
1.B Palička Petr |
|
23.5. (Út) |
9:00-10:45 |
Neumírej zbytečně |
6.A |
10:00-13:40 |
Testování ČŠI |
4.A, 4.B |
10:00-11:40 |
Neumírej zbytečně |
6.B |
|
24.5. (St) |
8:10-13:40 |
Testování ČŠI |
4.A, 4.B |
|
25.5. (Čt) |
7:20-15:20 |
Exkurze: Laboratoře ČVUT |
Červenková Renáta Boháč V. (7.B), Dolanská J. (7.A), Hrdinová N. (7.A), Chabrová K. (7.B), Chyba D. (7.B), Kašparová K. (7.B), Korbelová K. (7.A), Kudrnová K. (7.A), Máslo O. (7.A), Rehwaldová Z. (7.A), Soběslavská B. (7.B), Stanková S. (7.B), Znamenáčková Z. (7.A) |
|
Vědohraní Den s fyzikou na MFF UK v Praze Holešovičkách |
5.B Šmídová Kateřina (5.B) |
|
26.5. (Pá) |
7:20-15:20 |
Exkurze: Laboratoře ČVUT |
Červenková Renáta Boháč V. (7.B), Dolanská J. (7.A), Hrdinová N. (7.A), Chabrová K. (7.B), Chyba D. (7.B), Kašparová K. (7.B), Korbelová K. (7.A), Kudrnová K. (7.A), Máslo O. (7.A), Rehwaldová Z. (7.A), Soběslavská B. (7.B), Stanková S. (7.B), Znamenáčková Z. (7.A) |
|
28.5. (Ne) |
|
Majáles |
|
|
29.5. (Po) |
|
Zápočtové zkoušky |
7.A, 7.B |
|
30.5. (Út) |
8:10- 9:45 |
Mediální džungle - etické dílny |
2.A Červenková Renáta |
10:00-11:40 |
Mediální džungle - etické dílny |
2.B Trojanová Šárka |
|
1.6. (Čt) |
9:00-11:00 |
Moderní sebeobrana |
1.B(AJa) Vacín Radek 1B |
11:30-13:30 |
Moderní sebeobrana |
1.B(AJb) Vacín Radek |
|
2.6. (Pá) |
|
Exkurze Pražský hrad |
5.A Nosková Hana (5.A), Švermová Veronika (5.A) |
|
5.6. (Po) |
9:00-10:00 |
Beseda o studiu v USA |
7.A, 7.B Brdliková Nada, Trojanová Šárka |
|
Zápočtové zkoušky |
4.A, 4.B |
|
Zápočtové zkoušky |
4.A, 4.B |
|
6.6. (Út) |
|
Zápočtové zkoušky |
4.A, 4.B |
|
Líbeznický pohár - malý fotbal v rámci spolupráce se ZŠ Líbeznice - prima až tercie |
Skřípská Soňa, Vacín Radek Baja L. (3.B), Bodruh M. (1.B), Bystrjanyk D. (1.B), Grunt V. (1.B), Havelka A. (1.B), Hořejší D. (1.B), Churavý M. (3.B), Chytil M. (3.B), Křivánek A. (3.B), Kudrna J. (3.B), Kulíšek K. (1.A), Machaj V. (3.A), Matalík M. (3.B), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Pražský M. (3.B), Salaba D. (3.B), Skuhravý M. (1.A), Šulc P. (3.A), Tesáček T. (1.A) |
|
7.6. (St) |
|
Vodácký kurz - kvinty Vltava |
5.A, 5.B Palička Petr, Pařík Michal, Petrů Jana, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika |
|
8.6. (Čt) |
|
Vodácký kurz - kvinty Vltava |
5.A, 5.B Palička Petr, Pařík Michal, Petrů Jana, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika |
|
9.6. (Pá) |
|
Vodácký kurz - kvinty Vltava |
5.A, 5.B Palička Petr, Pařík Michal, Petrů Jana, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika |
|
10.6. (So) |
|
Vodácký kurz - kvinty Vltava |
5.A, 5.B Palička Petr, Pařík Michal, Petrů Jana, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika |
|
11.6. (Ne) |
|
Vodácký kurz - kvinty Vltava |
5.A, 5.B Palička Petr, Pařík Michal, Petrů Jana, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika |
|
12.6. (Po) |
8:10- 9:45 |
Etické dílny |
2.A Červenková Renáta PSV |
10:00-11:40 |
Etické dílny |
2.B Trojanová Šárka |
|
13.6. (Út) |
|
Sportovní dny Neratovic vybraní žáci prim a sekund,
Septima A |
Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika |
|
Sportovní dny Neratovic |
Baja M. (1.A), Bártová Z. (1.A), Boháčová L. (2.B), Brož P. (2.A), Bystrjanyk D. (1.B), Čechovská A. (1.B), Dalík V. (2.B), Děkanová K. (1.A), Fejfarová E. (2.A), Fejt J. (2.B), Fialová M. (1.B), Foršt J. (2.B), Hampejsková L. (1.A), Heglas D. (1.A), Heinrichová K. (1.A), Hons T. (2.B), Horká H. (2.A), Hořejší D. (1.B), Hrazdil J. (2.A), Hříbal T. (1.B), Chabada M. (2.B), Charvátová A. (2.B), Churavá A. (1.B), Chvojková A. (1.B), Janíková B. (1.A), Klemtová N. (1.B), Korbelová A. (2.B), Kovařík A. (1.B), Křivský T. (1.B), Kučerová M. (2.B), Kulhánková H. (2.B), Kulíšek K. (1.A), Kynclová E. (2.A), Melicharová L. (1.A), Mikoláš M. (1.A), Mödritzer Š. (2.A), Motlíková K. (2.A), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Pádivá F. (2.A), Plocková L. (2.A), Polák V. (2.B), Ponert J. (1.A), Prox O. (1.A), Přibylová A. (1.B), Řeháček F. (1.A), Řeháčková L. (2.A), Samková E. (2.B), Semerádová B. (1.B), Sládková M. (2.B), Smolka D. (1.B), Svitáková T. (2.B), Šilhavý J. (2.A), Štangler A. (2.A), Štoural J. (2.A), Šváchová K. (1.A), Tesáček T. (1.A), Vardžiková V. (1.B), Venzera V. (2.B), Viktorová S. (2.A), Vymetálková V. (1.A), Zeman R. (2.B) |
|
14.6. (St) |
|
Sportovní dny Neratovic |
Baja M. (1.A), Bártová Z. (1.A), Boháčová L. (2.B), Brož P. (2.A), Bystrjanyk D. (1.B), Čechovská A. (1.B), Dalík V. (2.B), Děkanová K. (1.A), Fejfarová E. (2.A), Fejt J. (2.B), Fialová M. (1.B), Foršt J. (2.B), Hampejsková L. (1.A), Heglas D. (1.A), Heinrichová K. (1.A), Hons T. (2.B), Horká H. (2.A), Hořejší D. (1.B), Hrazdil J. (2.A), Hříbal T. (1.B), Chabada M. (2.B), Charvátová A. (2.B), Churavá A. (1.B), Chvojková A. (1.B), Janíková B. (1.A), Klemtová N. (1.B), Korbelová A. (2.B), Kovařík A. (1.B), Křivský T. (1.B), Kučerová M. (2.B), Kulhánková H. (2.B), Kulíšek K. (1.A), Kynclová E. (2.A), Melicharová L. (1.A), Mikoláš M. (1.A), Mödritzer Š. (2.A), Motlíková K. (2.A), Navrátil L. (1.B), Nedbal M. (1.B), Pádivá F. (2.A), Plocková L. (2.A), Polák V. (2.B), Ponert J. (1.A), Prox O. (1.A), Přibylová A. (1.B), Řeháček F. (1.A), Řeháčková L. (2.A), Samková E. (2.B), Semerádová B. (1.B), Sládková M. (2.B), Smolka D. (1.B), Svitáková T. (2.B), Šilhavý J. (2.A), Štangler A. (2.A), Štoural J. (2.A), Šváchová K. (1.A), Tesáček T. (1.A), Vardžiková V. (1.B), Venzera V. (2.B), Viktorová S. (2.A), Vymetálková V. (1.A), Zeman R. (2.B) |
|
Sportovní dny Neratovic vybraní žáci prim a sekund,
Septima B |
Pařík Michal, Skřípská Soňa, Vacín Radek, Zmátlová Anežka |
|
16.6. (Pá) |
|
Brno Projektové dny mimo školu. |
6.A Vrbíková Věra (6.A) |
|
Hrabalův Nymburk |
7.A Palička Petr, Šmíd Eduard |
|
17.6. (So) |
|
Brno Projektové dny mimo školu. |
6.A Vrbíková Věra (6.A) |
|
20.6. (Út) |
8:10-13:40 |
Projekt Stromovka část 3 Zpracování materiálů, příprava a prezentování závěrů geograficko-biologického projektu Stromovka. |
5.A Švermová Veronika (5.A), Vacín Radek 5A |
10:55-13:40 |
Wednesday a Oidipus Zhlédnutí představení starších spolužáků |
2.A, 2.B Červenková Renáta (2.A), Trojanová Šárka (2.A), Vaisová Iveta (2.A), Vysušilová Diana (2.A) |
|
Předváděčky - prezentace práce 2. pololetí v DV Generální zkouška a představení v Divadélku Lípa |
3.A Šafránková Ivana (3.A), Vaisová Iveta (3.A), Vysušilová Diana (3.A) |
|
22.6. (Čt) |
8:10-10:45 |
Zážitkový kurz první pomoci |
7.B Skřípská Soňa PFB |
10:00-11:40 |
REVOLUTION TRAIN - beseda |
3.A |
10:55-13:40 |
Zážitkový kurz první pomoci |
7.A Švermová Veronika (7.A) PFB |
12:00-13:40 |
REVOLUTION TRAIN - beseda |
3.B |
14:00 |
Závěrečná pedagogická rada |
|
16:00 |
Schůzka s rodiči primánů |
|
|
23.6. (Pá) |
|
Třídní výlet 2.B Sedmihorky |
2.B Smolková Zita (2.B), Trojanová Šárka (2.B) |
|
Třídní výlet 2.A Opárno |
2.A Červenková Renáta (2.A), Hamerníková Barbora (2.A) |
|
Třídní výlet 6. B Porta Bohemica: Litoměřice - Ústí n. L. |
6.B Horák Jakub (6.B), Šmíd Eduard (6.B) |
|
Třídní výlet - 1.B koupaliště |
1.B Vacín Radek (1.B) |
|
Výlet 1. A- Žandov |
1.A Horáková Ilona (1.A), Nešetřilová Dana (1.A) |
|
Třídní výlet 4.B - Mladějov |
4.B Fidlerová Anna (4.B), Líhová-Legnerová Aida (4.B) |
|
Třídní výlet 5.A koupaliště Neratovice |
5.A Pařík Michal, Švermová Veronika (5.A) |
|
24.6. (So) |
|
Třídní výlet 2.A Opárno |
2.A Červenková Renáta (2.A), Hamerníková Barbora (2.A) |
|
Třídní výlet 6. B Porta Bohemica: Litoměřice - Ústí n. L. |
6.B Horák Jakub (6.B), Šmíd Eduard (6.B) |
|
Výlet 1. A- Žandov |
1.A Horáková Ilona (1.A), Nešetřilová Dana (1.A) |
|
Třídní výlet 4.B - Mladějov |
4.B Fidlerová Anna (4.B), Líhová-Legnerová Aida (4.B) |
|
25.6. (Ne) |
|
Třídní výlet 2.A Opárno |
2.A Červenková Renáta (2.A), Hamerníková Barbora (2.A) |
|
Třídní výlet 6. B Porta Bohemica: Litoměřice - Ústí n. L. |
6.B Horák Jakub (6.B), Šmíd Eduard (6.B) |
|
Sportovní kurz - tercie Malá Skála |
3.A, 3.B Šafránková Ivana, Vacín Radek, Vaisová Iveta |
|
Výlet 1. A- Žandov |
1.A Horáková Ilona (1.A), Nešetřilová Dana (1.A) |
|
Třídní výlet 4.B - Mladějov |
4.B Fidlerová Anna (4.B), Líhová-Legnerová Aida (4.B) |
|
26.6. (Po) |
8:10-13:40 |
Projekt Praha - 1. část |
1.A Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana |
|
Třídní výlet 5.A Mnichovo Hradiště |
5.A Petrů Jana, Švermová Veronika (5.A) |
|
Sportovní kurz - tercie Malá Skála |
3.A, 3.B Šafránková Ivana, Vacín Radek, Vaisová Iveta |
|
Třídní výlet 2.B Sedmihorky |
2.B Smolková Zita (2.B), Trojanová Šárka (2.B) |
|
27.6. (Út) |
|
Dílny |
|
|
Sportovní kurz - tercie Malá Skála |
3.A, 3.B Šafránková Ivana, Vacín Radek, Vaisová Iveta |
|
28.6. (St) |
|
Dílny |
|
|
Sportovní kurz - tercie Malá Skála |
3.A, 3.B Šafránková Ivana, Vacín Radek, Vaisová Iveta |
|