Přehled akcí: školní rok 2017/18

 

Termín

Akce

Účastní se

 
4.9.
(Po)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Horák Jakub, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vysušilová Diana

 

Začátek školního roku

 

 
5.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Horák Jakub, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vysušilová Diana

 
6.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Horák Jakub, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vysušilová Diana

 
7.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Horák Jakub, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vysušilová Diana

 
8.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Horák Jakub, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vysušilová Diana

 
19.9.
(Út)
 

 

Švýcarsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Projekt GEO-WATER
školení Polsko

Jinoch Aleš, Vacín Radek

 
20.9.
(St)
 

 

Švýcarsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Projekt GEO-WATER
školení Polsko

Jinoch Aleš, Vacín Radek

 
21.9.
(Čt)
 

 

Švýcarsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Projekt GEO-WATER
školení Polsko

Jinoch Aleš, Vacín Radek

 
22.9.
(Pá)
 

 

Švýcarsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Projekt GEO-WATER
školení Polsko

Jinoch Aleš, Vacín Radek

 
23.9.
(So)
 

 

Švýcarsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana

 

Projekt GEO-WATER
školení Polsko

Jinoch Aleš, Vacín Radek

 
27.9.
(St)
 

 

Atletický čtyřboj

Petrů Jana, Švermová Veronika, Zdebská Ladislava
Badalíková A. (4.A), Bulíř A. (3.B), Kašpárek J. (3.A), Libá S. (3.B), Nováková A. (4.A), Pithartová E. (4.B), Šíp D. (3.B), Špinková J. (3.A), Vaněčková D. (3.B), Vošmik O. (3.A), Vyšínský A. (4.A)

 
29.9.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 
4.10.
(St)
 

8:10-11:40

Adapťáci - změny klimatu a přízpůsobování se těmto změnám ve městech

4.A
Fišerová Gabriela

 
6.10.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 
10.10.
(Út)
 

8:00-13:45

Exkurze: Hledání baroka
Návštěva programu v Praze s týmem Erasmus+

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
11.10.
(St)
 

8:10-11:40

Adapťáci - změny klimatu a přizpůsobování se těmto změnám ve městech

4.B
Kouklová Ivana

 
18.10.
(St)
 

8:10-12:00

FLORBAL - oblastní kolo
GFP - tělocvikáři se prostřídají

HAL1, HAL2, HAL3
Hrubec P. (3.B), Hyklová V. (2.B), Kasan O. (2.A), Kašpárek J. (2.B), Kašpárek V. (1.B), Máslo O. (2.A), Škarohlíd J. (7.A), Šponer O. (3.A), Tůma A. (3.B), Vancl T. (3.B)

 
19.10.
(Čt)
 

 

RŠFL - FLORBAL
Kralupy nad Vltavou

Vacín Radek
Brnka M. (7.A), Dolanský V. (4.A), Doňar J. (4.A), Hrubec P. (3.B), Hyklová V. (2.B), Hýsek J. (4.B), Kašpárek J. (2.B), Máslo O. (2.A), Škarohlíd J. (7.A), Šponer O. (3.A), Tůma A. (3.B), Vancl T. (3.B)

 
23.10.
(Po)
 

9:45-14:00

Projekt GEO-WATER
schůze s šéfem IVN - Nizozemsko

Brdlíková Nada, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Vacín Radek

 
26.10.
(Čt)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
27.10.
(Pá)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Po)
 

 

Ředitelské volno

 

 
1.11.
(St)
 

8:10- 9:45

Vietnam - přednáška

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B

10:00-11:40

Vietnam - přednáška

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B

 
2.11.
(Čt)
 

 

Reginální kolo v šachu v Čelákovicích

Petrů Jana
Dindošová J. (4.B), Havlíčková A. (5.A), Kašpárek J. (2.B), Knotek D. (1.B), Kraj K. (6.A), Pražák J. (4.A), Sovány A. (7.A), Šabata M. (1.B), Wimmer R. (7.B), Wimmer V. (6.B)

 
6.11.
(Po)
 

 

Sběr papíru

 

 
7.11.
(Út)
 

 

Sběr papíru

 

 

Burza učebnic
před ředitelnou

 

 
8.11.
(St)
 

8:10-12:45

FLORBAL DDM - oblastní kolo
Jana Petrů a Radek Vacín se prostřídají

HAL1, HAL2, HAL3
Brnka M. (7.A), Dolanský V. (4.A), Doňar J. (4.A), Hrubec M. (6.A), Hýsek J. (4.B), Imlauf J. (4.B), Kupka J. (4.A), Mašek M. (5.B), Novotný R. (4.B), Nový R. (5.B), Pavlín O. (5.B), Semerád O. (5.B), Soběslavský D. (4.A), Soukup L. (3.A), Svoboda J. (5.A)

14:00

Pedagogická rada - ČTVRTLETNÍ

 

 

Sběr papíru

 

 
9.11.
(Čt)
 

10:00-18:40

Divadelní představení

8.A, 8.B
Lebedová Alena (8.B), Renka Luboš (8.B), Sviták Jan (8.B)

17:00-19:00

Třídní schůzky

 

 

Basketbal SŠ
Mělník

Vacín Radek
Adámek J. (5.A), Čejka O. (7.B), Hrubec M. (6.A), Janda F. (6.A), Pfafová P. (7.B), Sus M. (6.A), Vedral J. (6.B), Vladyka V. (6.A)

 

Sběr papíru

 

 
10.11.
(Pá)
 

18:00

Sraz absolventů
Restaurace Oskar

 

 

Sběr papíru

 

 
15.11.
(St)
 

8:10-14:00

FLORBAL - okresní kolo
GFP - Radek Vacín a Jana Petrů se prostřídají

HAL1, HAL2, HAL3
Brnka M. (7.A), Dolanský V. (4.A), Doňar J. (4.A), Hrubec M. (6.A), Hüttl K. (3.A), Hýsek J. (4.B), Imlauf J. (4.B), Novotný R. (4.B), Nový R. (5.B), Soukup L. (3.A)

 

Koncert pěveckého sboru

 

 
16.11.
(Čt)
 

 

KB FLORBAL CHALLENGE
Mělník

Zdebská Ladislava
Brnka M. (7.A), Dvořák J. (7.A), Hrubec M. (6.A), Hvězda M. (7.A), Jančata D. (6.B), Nový R. (5.B), Pavlín O. (5.B), Semerád O. (5.B), Sus M. (6.A)

 
21.11.
(Út)
 

 

BASKETBAL - krajské kolo
Poděbrady

Vacín Radek
Adámek J. (5.A), Čejka O. (7.B), Janda F. (6.A), Pfafová P. (7.B), Sus M. (6.A), Trédl Š. (4.B), Vedral J. (6.B), Vladyka V. (6.A)

 
22.11.
(St)
 

8:10-14:00

VOLEJBAL - okresní kolo
Jana Petrů a Radek Vacín se prostřídají

HAL1, HAL2, HAL3
Adámek J. (5.A), Hoppe T. (6.B), Janda F. (6.A), Najmon D. (5.A), Pražák J. (4.A), Soběslavský D. (4.A), Sus M. (6.A), Šmíd J. (6.B)

 
23.11.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 
30.11.
(Čt)
 

 

FLORBAL - okresní kolo
Mělník

Vacín Radek
Hrubec P. (3.B), Hyklová V. (2.B), Kasan O. (2.A), Kašpárek J. (2.B), Kašpárek V. (1.B), Máslo O. (2.A), Šponer O. (3.A), Tůma A. (3.B), Vancl T. (3.B)

 
1.12.
(Pá)
 

8:10-14:00

VOLEJBAL - okresní kolo

HAL1, HAL2, HAL3
Strachová A. (6.A), Šůrová N. (4.A)

 
3.12.
(Ne)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
4.12.
(Po)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
5.12.
(Út)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
6.12.
(St)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
7.12.
(Čt)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
8.12.
(Pá)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
9.12.
(So)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 
14.12.
(Čt)
 

 

RŠFL - FLORBAL
Kralupy nad Vltavou

 

 
16.12.
(So)
 

 

Volejbalový turnaj - VÁNOČNÍ

 

 
22.12.
(Pá)
 

 

AVES

 

 
23.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
4.1.
(Čt)
 

8:10-13:40

Exkurze Národní divadlo

3.A
Smolková Zita, Vaisová Iveta

 
5.1.
(Pá)
 

8:10-13:40

Exkurze Národní divadlo

3.B
Sloupová Eva, Vaisová Iveta

 
6.1.
(So)
 

 

Přijímací zkoušky nanečisto na GFP

 

 
14.1.
(Ne)
 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
15.1.
(Po)
 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
16.1.
(Út)
 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
17.1.
(St)
 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
18.1.
(Čt)
 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
19.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples

 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
20.1.
(So)
 

 

Hory - SEKUNDY

2.A, 2.B
Brdlíková Nada, Šmíd Eduard, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
24.1.
(St)
 

14:00

Pedagogická rada - POLOLETNÍ

 

 
31.1.
(St)
 

 

Konec 1. pololetí - vysvědčení

 

 
2.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
8.2.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 
19.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
20.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
21.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
22.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
23.2.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
25.2.
(Ne)
 

 

Hory - KVARTY

4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
26.2.
(Po)
 

 

Hory - KVARTY

4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
27.2.
(Út)
 

 

Hory - KVARTY

4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
28.2.
(St)
 

 

Hory - KVARTY

4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
1.3.
(Čt)
 

 

Hory - KVARTY

4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
2.3.
(Pá)
 

 

Hory - KVARTY

4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
3.3.
(So)
 

 

Přijímací zkoušky nanečisto GFP

 

 
4.3.
(Ne)
 

 

Hory - SEXTY

6.A, 6.B(DV2)
Palička Petr, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
5.3.
(Po)
 

 

Hory - SEXTY

6.A, 6.B(DV2)
Palička Petr, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
6.3.
(Út)
 

 

Hory - SEXTY

6.A, 6.B(DV2)
Palička Petr, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
7.3.
(St)
 

 

Hory - SEXTY

6.A, 6.B(DV2)
Palička Petr, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
8.3.
(Čt)
 

 

Hory - SEXTY

6.A, 6.B(DV2)
Palička Petr, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
9.3.
(Pá)
 

 

Hory - SEXTY

6.A, 6.B(DV2)
Palička Petr, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
28.3.
(St)
 

 

Florbal turnaj - VELIKONOČNÍ

 

 
29.3.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
30.3.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
16.4.
(Po)
 

 

Sběr papíru

 

 
17.4.
(Út)
 

 

Sběr papíru

 

 
18.4.
(St)
 

14:00

Pedagogická rada - ČTVRTLETNÍ

 

 

Sběr papíru

 

 
19.4.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky

 

 

Sběr papíru

 

 
20.4.
(Pá)
 

 

Sběr papíru

 

 
27.5.
(Ne)
 

13:00

Majáles

 

 
4.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 

Zápočtové zkoušky - KVARTY

4.A, 4.B

 
5.6.
(Út)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 

Zápočtové zkoušky - KVARTY

4.A, 4.B

 
6.6.
(St)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 
7.6.
(Čt)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 
8.6.
(Pá)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 
9.6.
(So)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 
10.6.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz - Vltava - KVINTY

5.A, 5.B

 
11.6.
(Po)
 

 

Zápočtové zkoušky - SEPTIMY

7.A, 7.B

 
12.6.
(Út)
 

 

Zápočtové zkoušky - SEPTIMY

7.A, 7.B

 
20.6.
(St)
 

14:00

Pedagogická rada - ZÁVĚREČNÁ

 

 
24.6.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz - Malá Skála - TERCIE

3.A, 3.B

 
25.6.
(Po)
 

 

Sportovní kurz - Malá Skála - TERCIE

3.A, 3.B

 
26.6.
(Út)
 

 

Dílny

 

 

Sportovní kurz - Malá Skála - TERCIE

3.A, 3.B

 
27.6.
(St)
 

 

Dílny

 

 

Sportovní kurz - Malá Skála - TERCIE

3.A, 3.B

 
29.6.
(Pá)
 

 

Konec školního roku 2017/2018 - vysvědčení

 

 
30.6.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
1.7.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
2.7.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
3.7.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
4.7.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
5.7.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
6.7.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
7.7.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
8.7.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
9.7.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
10.7.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
11.7.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
12.7.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
13.7.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
14.7.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
15.7.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
16.7.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
17.7.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
18.7.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
19.7.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
20.7.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
21.7.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
22.7.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
23.7.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
24.7.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
25.7.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
26.7.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
27.7.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
28.7.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
29.7.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
30.7.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
31.7.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
1.8.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
2.8.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
3.8.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
4.8.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
5.8.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
6.8.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
7.8.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
8.8.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
9.8.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
10.8.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
11.8.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
12.8.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
13.8.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
14.8.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
15.8.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
16.8.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
17.8.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
18.8.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
19.8.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
20.8.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
21.8.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
22.8.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
23.8.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
24.8.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

 
25.8.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
26.8.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
27.8.
(Po)
 

 

Prázdniny

 

 
28.8.
(Út)
 

 

Prázdniny

 

 
29.8.
(St)
 

 

Prázdniny

 

 
30.8.
(Čt)
 

 

Prázdniny

 

 
31.8.
(Pá)
 

 

Prázdniny

 

20.11.2017 (17:02)

Zpracováno v systému Bakaláři