Přehled akcí: školní rok 2018/19

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(So)
 

 

Prázdniny

 

 
2.9.
(Ne)
 

 

Prázdniny

 

 
4.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika

 
5.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika

 
6.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika

 
7.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika

 
8.9.
(So)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika

 
11.9.
(Út)
 

 

ústní maturity

Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Machejová Eva, Nosková Hana, Renka Luboš, Sauerová Jana, Sochorová Barbora, Šafránková Ivana, Vacín Radek, Vaisová Iveta

 
18.9.
(Út)
 

 

Atletický čtyřboj
Sraz 8:10 před halou GFP

Petrů Jana, Zdebská Ladislava
Hudec O. (3.B), Kasan O. (3.A), Kučerová K. (4.A), Kuchař Š. (4.B), Pavlínová Š. (4.B), Rehwaldová Z. (3.A), Soběslavská B. (3.B), Šíp D. (4.B), Šmída A. (3.B), Špinková J. (4.A)

 
19.9.
(St)
 

12:00-16:10

Den mladých chemiků v MERCKu

7.A(SCHE), 7.A(SPCH), 7.B(SCHE), 7.B(SPCH), 8.A(SCHE), 8.A(SPCH), 8.B(SCHE), 8.B(SPCH)
Fišerová Gabriela (8.B(SPCH)), Sauerová Jana (8.B(SPCH))

 

Projekt Geo-Circle

Kárník Nicolas, Vacín Radek
PFB

 
20.9.
(Čt)
 

 

Osvětim, Krakov

Horák Jakub, Palička Petr

 

Projekt Geo-Circle

Kárník Nicolas, Kouklová Ivana
PFB

 
21.9.
(Pá)
 

 

Osvětim, Krakov

Horák Jakub, Palička Petr

 

Projekt Geo-Circle

Kárník Nicolas, Vacín Radek
PFB

 
25.9.
(Út)
 

 

Exkurze: pivovar Nymburk

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dolanská A. (7.A), Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Köppelová A. (7.A), Kubíková E. (7.A), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Pomykáčková B. (6.A), Šmíd J. (7.B), Špádová S. (6.B), Trhoňová M. (6.A), Vedral J. (7.B), Weissová G. (7.B), Wolfová V. (7.B), Žemlička J. (7.B)

 
29.9.
(So)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
30.9.
(Ne)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
1.10.
(Po)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
2.10.
(Út)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
3.10.
(St)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
4.10.
(Čt)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
5.10.
(Pá)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
6.10.
(So)
 

 

Waking up in baroque

Jinoch Aleš, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Kefurtová J. (7.A), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Špádová S. (6.B), Žemlička J. (7.B)

 
10.10.
(St)
 

 

Divadlo ABC

1.A, 1.B
Nosková Hana, Šmídová Kateřina (1.B), Švermová Veronika (1.A), Vaisová Iveta

 
12.10.
(Pá)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
13.10.
(So)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
14.10.
(Ne)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
15.10.
(Po)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
16.10.
(Út)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
17.10.
(St)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
18.10.
(Čt)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
19.10.
(Pá)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
20.10.
(So)
 

 

Španělsko

Nešetřilová Dana, Vacín Radek, Vais Vladimír
Adámek J. (4.A), Cucová T. (4.B), Diviš L. (7.A), Dvořáková B. (4.A), Dyčinská J. (5.A), Fantová L. (4.A), Hackel J. (4.B), Havlíčková A. (6.A), Havlíčková T. (6.B), Heverová M. (6.A), Hoznour K. (7.A), Hurdálková E. (6.A), Janda F. (7.A), Jeřábková A. (4.B), Klírová V. (4.B), Köppelová A. (7.A), Křížová G. (7.A), Kuchařová A. (6.B), Lachman J. (4.B), Legátová B. (4.A), Marušanová N. (4.B), Mecerová M. (7.B), Mužíková L. (6.B), Nováková A. (5.A), Novotný L. (7.B), Peprný M. (5.A), Prošková E. (6.B), Růžičková E. (7.A), Soukup L. (4.A), Šmíd J. (7.B), Špinková J. (4.A), Šponer O. (4.A), Švábová A. (4.A), Tuháčková D. (4.A), Tůma A. (4.B), Veselá Š. (4.B), Vladyka V. (7.A), Vocilková S. (4.A), Vošmik O. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
24.10.
(St)
 

 

Anglické divadlo

8.A, 8.B
Brdliková Nada (8.A), Lebedová Alena (8.A), Renka Luboš, Sviták Jan

 

Anglické divadlo

Kubíková E. (7.A), Melichar P. (7.B), Strachová A. (7.A), Tůmová G. (7.B), Weissová G. (7.B), Wimmerová N. (7.A), Wolfová V. (7.B)

 
29.10.
(Po)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
2.11.
(Pá)
 

8:30-13:00

Florbal - DDM Neratovice
oblast - IV. - CH

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3
Brnka M. (8.A), Hrubec P. (4.B), Hyklová V. (3.B), Kašpárek J. (3.B), Máslo O. (3.A), Nový R. (6.B), Soukup L. (4.A), Šmída A. (3.B), Šponer O. (4.A), Tůma A. (4.B), Vancl T. (4.B)

 
7.11.
(St)
 

8:00-14:00

Basketbal SŠ
Mělník

Gerencséry Martina
Adámek J. (6.A), Čejka O. (8.B), Janda F. (7.A), Křikava M. (6.A), Najmon D. (6.A), Pfafová P. (8.B), Sus M. (7.A), Vedral J. (7.B)

8:10- 9:45

Zeměpisná přednáška - Kuba
Svět kolem nás

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Šmíd Eduard, Vacín Radek

 

Divadlo Mladá Boleslav

5.A, 5.B
Smolková Zita (5.A), Vaisová Iveta (5.B)

 
9.11.
(Pá)
 

8:30-13:00

Florbal - DDM Neratovice
oblast - III. - CH

Švermová Veronika
HAL1, HAL2, HAL3
Hrubec M. (7.A), Chabada M. (1.A), Kašpárek V. (2.B), Knotek D. (2.B), Kovařík T. (2.B), Krbec O. (2.A), Mihola O. (1.A), Polák J. (1.A), Rais A. (2.B), Šabata M. (2.B), Šíma M. (2.B), Šíma M. (1.A), Votipka O. (1.A)

 

Sraz absolventů

 

 
12.11.
(Po)
 

8:10-12:45

Stalin- Letná
Multimediální výstava o totalitách v Čechách

7.A(D20), 7.B(D20)
Nosková Hana

 

Sběr papíru

 

 
13.11.
(Út)
 

 

Sběr papíru

 

 
14.11.
(St)
 

8:30-13:00

Florbal - DDM Neratovice
okres - IV. - CH

HAL1, HAL2, HAL3

14:00

Čtvrtletní pedagogická rada

 

 

Sběr papíru

 

 
15.11.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

Sběr papíru

 

 
16.11.
(Pá)
 

 

Sběr papíru

 

 
19.11.
(Po)
 

10:00-11:40

Dějepisná olympiáda

Horáková Ilona, Vaisová Iveta
PSV
Hrubec P. (4.B), Jeřábková A. (4.B), Lachman J. (4.B), Nováková M. (4.A), Valínová K. (4.A), Votipka V. (4.B)

 
20.11.
(Út)
 

 

Šachy regionální kolo

Petrů Jana
Kašpárek J. (3.B), Klíč Š. (1.B), Knotek D. (2.B), Pištej T. (1.A), Šabata M. (2.B), Šíp D. (4.B)

 
21.11.
(St)
 

12:00-13:40

Kino - Hovory s T.G.M.

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B
Beránek Vladimír (6.B), Horák Jakub (7.A), Horáková Ilona (6.A), Nosková Hana (8.B), Palička Petr (7.B), Smolková Zita (5.A), Šafránková Ivana (8.A), Vaisová Iveta (5.B)

 
23.11.
(Pá)
 

 

Florbal - KB
Mělník

Vacín Radek
Dolanský V. (5.A), Doňar J. (5.A), Hrubec M. (7.A), Hýsek J. (5.B), Kupka J. (5.A), Novotný R. (5.B), Nový R. (6.B), Pavlín O. (6.B), Semerád O. (6.B), Škarohlíd J. (8.A)

 
26.11.
(Po)
 

10:00-11:40

(Ne)bezpečný mobil - beseda

3.B

12:00-13:40

(Ne)bezpečný mobil - beseda

3.A

 
27.11.
(Út)
 

8:10- 9:45

Olympiáda v českém jazyce

Emingerová A. (3.A), Grosmanová Ž. (4.B), Havlíková K. (4.A), Jeřábková A. (4.B), Korbelová K. (3.A), Kučerová K. (4.A), Kudrnová K. (3.A), Langšádlová M. (4.A), Legátová B. (4.A), Lopatová L. (3.A), Marušanová N. (4.B), Nováková M. (4.A), Pokorný M. (3.A), Rousová M. (3.A), Růžičková K. (3.B), Stanková L. (3.B), Stanková S. (3.B), Svatoňová P. (4.B), Šindelář F. (3.B), Urbanová N. (4.A), Veselá Š. (4.B), Vondroušová M. (3.B), Vošmik O. (4.A)

10:00-11:40

Olympiáda v českém jazyce

Bartoňová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Dyčinská J. (5.A), Falgenhauerová E. (6.A), Jinoch P. (6.B), Köppelová A. (7.A), Kripnerová N. (7.B), Kučerová K. (6.B), Mecerová M. (7.B), Melounková H. (6.A), Nováková L. (7.B), Pithartová E. (5.B), Pomykáčková B. (6.A), Růžičková L. (5.B), Ryvolová S. (7.B), Škorvagová N. (8.B), Šmíd J. (7.B), Šmídková B. (5.A), Trhoňová M. (6.A), Vladyka V. (7.A), Votipková T. (6.B), Weissová G. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zítková A. (5.A)

 
28.11.
(St)
 

8:30-13:00

Volejbal - DDM
sraz v 8:30 před městskou halou ped. dozor J. Petrů 8:30-10:45, 11:50-13:00 R. Vacín 10:45-11:50

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Adámek J. (6.A), Čejka O. (8.B), Hoppe T. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Kupka J. (5.A), Najmon D. (6.A), Nováková L. (4.A), Pavlíková K. (5.A), Pražák J. (5.A), Růžičková E. (7.A), Růžičková L. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Strachová A. (7.A), Sus M. (7.A), Šmíd J. (7.B), Šůrová N. (5.A), Veselá Š. (4.B), Wimmer R. (8.B)

 
29.11.
(Čt)
 

7:30-14:00

Florbal - Mělník
okres - III.- CH

Gerencséry Martina
Hrubec M. (7.A), Chabada M. (1.A), Kašpárek V. (2.B), Knotek D. (2.B), Kovařík T. (2.B), Krbec O. (2.A), Mihola O. (1.A), Poláček P. (2.B), Polák J. (1.A), Rais A. (2.B), Šabata M. (2.B), Šíma M. (2.B), Šíma M. (1.A), Votipka O. (1.A)

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 

Den latiny

6.A, 6.B
Fidlerová Anna, Horáková Ilona

 
3.12.
(Po)
 

7:20-12:45

Exkurze Microsoft Praha

Smolková Zita, Sviták Jan, Vacín Radek
Bartoníček A. (5.B), Diviš L. (7.A), Dolanský V. (5.A), Havlíček P. (8.A), Hoznour K. (7.A), Hudík L. (7.A), Chlumecký M. (7.B), Jeřela D. (8.B), Kafka J. (6.A), Kefurtová J. (7.A), Kraj K. (7.A), Kupka J. (5.A), Le J. (7.B), Lebeda M. (7.A), Melichar M. (5.B), Melichar P. (7.B), Rybnikár V. (7.A), Sobotka T. (7.B), Valach P. (6.A), Vrána P. (6.B)

 
7.12.
(Pá)
 

14:00-21:00

MS ve florbale
O2 aréna Praha

Vacín Radek
Baloun M. (2.A), Brnka M. (8.A), Fröhlich J. (1.A), Hrubec M. (7.A), Hrubec P. (4.B), Hyklová V. (3.B), Kasan O. (3.A), Kašpárek J. (3.B), Kašpárek V. (2.B), Máslo O. (3.A), Mihola O. (1.A), Novotný R. (5.B), Nový R. (6.B), Polák J. (1.A), Rais A. (2.B), Soukup L. (4.A), Šmída A. (3.B), Tůma A. (4.B), Vacek P. (1.A), Votipka O. (1.A)

 
11.12.
(Út)
 

10:00-10:45

Fakescape úniková hra

7.A
PSV

10:55-11:40

Fakescape úniková hra

6.A
PSV

12:00-12:45

Fakescape úniková hra

7.B
Horáková Ilona
PSV

12:55-13:40

Fakescape úniková hra

6.B
PSV

 
13.12.
(Čt)
 

8:30-16:00

Šachy - kraj
sraz v 8:30 ve Společenském domě ve vestibulu kina předpokládaný konec 16:00

Petrů Jana
Havlíček P. (8.A), Havlíčková A. (6.A), Hoppe T. (7.B), Kraj K. (7.A), Sovány A. (8.A)

 
17.12.
(Po)
 

 

Neviditelná výstava

6.B
Horáková Ilona (6.B), Sochorová Barbora (6.B)

 
18.12.
(Út)
 

6:30-15:20

Neviditelná výstava

6.A
Petrů Jana (6.A)

 

Vinohrady - výjimečná čtvrť

7.B
Palička Petr

 

Výstava Hravé Vánoce

5.B
Kouklová Ivana (5.B)

 
19.12.
(St)
 

 

předtančení, příprava plesu

8.B
Zdebská Ladislava (8.B)

 

Vánoční Praha

4.A
Smolková Zita (4.A), Vaisová Iveta (4.A)

 
20.12.
(Čt)
 

7:30-14:00

Florbal - RŠFL
Kralupy

Petrů Jana
Hrubec M. (7.A), Hrubec P. (4.B), Kasan O. (3.A), Kašpárek J. (3.B), Kašpárek V. (2.B), Knotek D. (2.B), Máslo O. (3.A), Rais A. (2.B), Soukup L. (4.A), Šíma M. (2.B), Šmída A. (3.B), Tůma A. (4.B), Vancl T. (4.B)

8:10- 9:45

Vycházka

1.B
Šmídová Kateřina (1.B), Vaisová Iveta (1.B)

10:00-11:40

Vánoční třídnická dvouhodinovka

1.B
Šmídová Kateřina (1.B)
1B

 

Příběh Karlova mostu

2.A
Horáková Ilona (2.A), Vysušilová Diana (2.A)

 

planetárium Praha

5.A
Fišerová Gabriela (5.A), Vacín Radek (5.A)

 

Příběh Karlova mostu

2.B
Horák Jakub (2.B), Nosková Hana (2.B)

 

Praha s návštěvou kavárny Slávie

7.A
Uhrinčaťová Jolana

 

Anthropoid + předvánoční Praha
Prohlídka památníku v kostele sv. Cyrila a Metoděje + procházka Prahou

3.A
Kárník Nicolas (3.A), Šmíd Eduard (3.A)

 
21.12.
(Pá)
 

 

Aves

 

 
22.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
23.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 

Snowboard - školení

Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
3.1.
(Čt)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Snowboard - školení

Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
4.1.
(Pá)
 

 

Ředitelské volno

 

 

Snowboard - školení

Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
5.1.
(So)
 

 

Snowboard - školení

Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
6.1.
(Ne)
 

 

Snowboard - školení

Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
7.1.
(Po)
 

 

Snowboard - školení

Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
9.1.
(St)
 

13:45-16:10

Setkání s absolventy
Tradiční diskuze s absolventy GFP o VŠ. 14:00 PFB

 

 
12.1.
(So)
 

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
13.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
14.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
15.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
16.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
17.1.
(Čt)
 

9:00-13:40

Dějepisná olympiáda

Horáková Ilona
Matocha M. (3.A), Mišurec V. (3.B)

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
18.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Paseky - sekundy
Odjezd v sobotu 12. 1. 2019 ve 14:00 od GFP, sraz ve 13:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 18. 1. 2019 mezi 16. - 17. hodinou.

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Horák Jakub, Švermová Veronika, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
21.1.
(Po)
 

 

Divadlo D21

4.A, 4.B
Nosková Hana, Sloupová Eva (4.B), Smolková Zita (4.A)

 
22.1.
(Út)
 

9:00-10:45

Olympiáda z latiny

Fidlerová Anna
Bartoňová K. (5.B), Dubnová A. (6.B), Falgenhauerová E. (6.A), Kupka J. (5.A), Marhanová D. (5.B), Pokorný J. (5.A), Pražák J. (5.A), Šmídková B. (5.A), Šulc F. (6.A), Trhoňová M. (6.A), Votipková T. (6.B), Wirth J. (6.B), Zápotocký Š. (6.B), Zimová L. (5.B)

 
23.1.
(St)
 

14:00

Pololetní pedagogická rada

 

 
24.1.
(Čt)
 

7:20-12:45

Gaudeamus
Výstaviště Praha: prezentace vysokých škol

7.A, 7.B
Horáková Ilona, Uhrinčaťová Jolana

7:30-12:45

Florbal - RŠFL
Kralupy

Vacín Radek
Dolanský V. (5.A), Doňar J. (5.A), Hrubec P. (4.B), Kasan O. (3.A), Kašpárek J. (3.B), Kašpárek V. (2.B), Máslo O. (3.A), Rais A. (2.B), Soukup L. (4.A), Šíma M. (2.B), Tůma A. (4.B), Vancl T. (4.B)

 
25.1.
(Pá)
 

 

Maturitní ples

 

 
28.1.
(Po)
 

 

Projekt SF ČVÚT
přednáška a dílny na SF ČVÚT

5.A
Jinoch Aleš

 
29.1.
(Út)
 

 

Krajské koílo ekonom.olympiády

Horáková Ilona
Mašek M. (6.B), Novák V. (8.B), Semerád O. (6.B)

 
31.1.
(Čt)
 

13:00

Vysvědčení

 

 
1.2.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
3.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Studenov - kvarty
Odjezd v neděli 3. 2. 2019 v 9:00 od GFP, sraz ve 8:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 2. 2019 mezi 18. - 19. hodinou.

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek

 
4.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz Studenov - kvarty
Odjezd v neděli 3. 2. 2019 v 9:00 od GFP, sraz ve 8:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 2. 2019 mezi 18. - 19. hodinou.

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek

 
5.2.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz Studenov - kvarty
Odjezd v neděli 3. 2. 2019 v 9:00 od GFP, sraz ve 8:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 2. 2019 mezi 18. - 19. hodinou.

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek

 
6.2.
(St)
 

9:00-13:00

Přehazovaná - DDM
základní školy

HAL1, HAL2, HAL3

 

Lyžařský kurz Studenov - kvarty
Odjezd v neděli 3. 2. 2019 v 9:00 od GFP, sraz ve 8:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 2. 2019 mezi 18. - 19. hodinou.

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek

 
7.2.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 

Lyžařský kurz Studenov - kvarty
Odjezd v neděli 3. 2. 2019 v 9:00 od GFP, sraz ve 8:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 2. 2019 mezi 18. - 19. hodinou.

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek

 
8.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Studenov - kvarty
Odjezd v neděli 3. 2. 2019 v 9:00 od GFP, sraz ve 8:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 2. 2019 mezi 18. - 19. hodinou.

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Smolková Zita, Šafránková Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek

 
13.2.
(St)
 

9:00-13:00

Přehazovaná - DDM
základní školy

HAL1, HAL2, HAL3

 
14.2.
(Čt)
 

7:20-15:20

Divadlo D21

6.A
Smolková Zita (6.A)

7:20-12:45

Divadlo D21

6.B
Beránek Vladimír (6.B)

8:10- 8:55

Čas proměn

2.A(Dív)
Nešetřilová Dana (2.A(Dív))

9:00- 9:45

Na startu mužnosti

2.A(Chl), 2.B(Chl)

 

Florbal - Mělník
okres - V. - CH

Švermová Veronika
Brnka M. (8.A), Dolanský V. (5.A), Doňar J. (5.A), Hrubec M. (7.A), Hýsek J. (5.B), Nový R. (6.B), Sus M. (7.A), Škarohlíd J. (8.A)

 
18.2.
(Po)
 

 

Poznej své město
Tradiční projekt pro studenty prim a studentů SPP, orientace ve městě, regionu, dopravní výchova, spolupráce s Regionálním muzeem Mělník

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)

 
19.2.
(Út)
 

 

Poznej své město
Tradiční projekt pro studenty prim a studentů SPP, orientace ve městě, regionu, dopravní výchova, spolupráce s Regionálním muzeem Mělník

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)

 
20.2.
(St)
 

 

Divadlo D 21

2.A, 2.B
Horák Jakub (2.B), Nosková Hana, Vysušilová Diana (2.A)

 

okresní olympiáda zeměpisné olympiády

Fišerová Gabriela
Brnka M. (8.A), Kašpárek J. (3.B), Lecot D. (5.A), Matocha M. (3.A), Novák J. (1.B), Somsedík A. (2.A), Stanko M. (1.B), Vais A. (2.B)

 

Poznej své město
Tradiční projekt pro studenty prim a studentů SPP, orientace ve městě, regionu, dopravní výchova, spolupráce s Regionálním muzeem Mělník

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)

 

Microsoft EDU Day 2019

Vais Vladimír
Dolanský V. (5.A), Kupka J. (5.A), Lebeda M. (7.A)

 
21.2.
(Čt)
 

8:00-12:45

Florbal - RŠFL
Kralupy

Gerencséry Martina
Hrubec M. (7.A), Hrubec P. (4.B), Kašpárek J. (3.B), Kašpárek V. (2.B), Máslo O. (3.A), Rais A. (2.B), Soukup L. (4.A), Šíma M. (2.B), Vancl T. (4.B)

 

Mělník - muzeum

1.A, 1.B
Šmídová Kateřina (1.B), Švermová Veronika (1.A)

 
22.2.
(Pá)
 

 

Olympiáda v AJ - okresní kolo.
Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce v Kralupech nad Vltavou.

Renka Luboš
Falgenhauerová E. (6.A), Fogl P. (6.B), Havlíková K. (4.A), Himl J. (4.A), Lukášová S. (2.B), Pavlíková K. (5.A), Sobotka T. (7.B), Vejvodová L. (2.B), Vošmik O. (4.A)

 
25.2.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
26.2.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
27.2.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
28.2.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
1.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
2.3.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
3.3.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz Hochficht - sexty
Odjezd v neděli 3. 3. 2019 ve 12:00 od GFP, sraz v 11:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 3. 2019 mezi 20. - 21. hodinou.

6.A, 6.B
Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 

Jarní prázdniny

 

 
4.3.
(Po)
 

10:00-11:40

Projekt GFP a SF ČVÚT

5.A
Jinoch Aleš

 

Lyžařský kurz Hochficht - sexty
Odjezd v neděli 3. 3. 2019 ve 12:00 od GFP, sraz v 11:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 3. 2019 mezi 20. - 21. hodinou.

6.A, 6.B
Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
5.3.
(Út)
 

 

okresní kolo chemické olympiády

Fišerová Gabriela, Machejová Eva
Bulíř A. (4.B), Bureš O. (4.B), Duben Š. (4.B), Jeřábková A. (4.B), Lukášek J. (4.A), Marušanová N. (4.B), Skálová A. (4.B), Vošmik O. (4.A)

 

soutěž "Mladí lidé v evropských lesích"

Fišerová Gabriela
Holubová B. (5.A), Nováková A. (5.A), Pražák J. (5.A), Šmídková B. (5.A), Trpkoš J. (5.A)

 

Lyžařský kurz Hochficht - sexty
Odjezd v neděli 3. 3. 2019 ve 12:00 od GFP, sraz v 11:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 3. 2019 mezi 20. - 21. hodinou.

6.A, 6.B
Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
6.3.
(St)
 

8:10-11:40

Volejbal - sportovní liga ZŠ místní kolo

Gerencséry Martina, Švermová Veronika
Bulíř A. (4.B), Dvořák T. (4.A), Hanák T. (4.B), Kárník A. (4.B), Křížová B. (3.A), Kuchař Š. (4.B), Nováková L. (4.A), Pavlíková T. (3.B), Petrů L. (3.B), Skálová A. (4.B), Šmída A. (3.B), Vaněčková D. (4.B), Veselá Š. (4.B), Znamenáčková Z. (3.A)

9:00-13:00

Volejbal - DDM
místní kolo - IV. - D,CH

HAL1, HAL2, HAL3

 

Lyžařský kurz Hochficht - sexty
Odjezd v neděli 3. 3. 2019 ve 12:00 od GFP, sraz v 11:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 3. 2019 mezi 20. - 21. hodinou.

6.A, 6.B
Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
7.3.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz Hochficht - sexty
Odjezd v neděli 3. 3. 2019 ve 12:00 od GFP, sraz v 11:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 3. 2019 mezi 20. - 21. hodinou.

6.A, 6.B
Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 
8.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz Hochficht - sexty
Odjezd v neděli 3. 3. 2019 ve 12:00 od GFP, sraz v 11:30. Začínáme večeří. Příjezd do Neratovic v pátek 8. 3. 2019 mezi 20. - 21. hodinou.

6.A, 6.B
Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vacín Radek

 

Čapek, divadelní představení

7.B
Palička Petr

 
11.3.
(Po)
 

 

Návštěva Poslanecké sněmovny

7.B
Horáková Ilona, Palička Petr

 
14.3.
(Čt)
 

 

Zemské kolo olympiády z latiny

Fidlerová Anna
Dubnová A. (6.B), Votipková T. (6.B)

 
15.3.
(Pá)
 

9:00-13:00

Vybíjená - DDM
základní školy

HAL1, HAL2, HAL3

 
18.3.
(Po)
 

 

Projekt Geo-Circle
GFP do nizozemského Baarnu

Kárník Nicolas, Kouklová Ivana
Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Gilmore K. (5.A), Knězová M. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 
19.3.
(Út)
 

10:00-12:45

Rybka - exkurze
SPP oktávy - exkurze do zařízení poskytovatele sociálních služeb v Neratovicích

8.A(SPP), 8.B(SPP)
Grohmanová Hana (8.B(SPP))

 

Projekt Geo-Circle
GFP do nizozemského Baarnu

Kárník Nicolas, Kouklová Ivana
Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Gilmore K. (5.A), Knězová M. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 
20.3.
(St)
 

7:20-10:45

Volejbal - DDM
okresní kolo - IV. - CH

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Bulíř A. (4.B), Dvořák T. (4.A), Hanák T. (4.B), Kárník A. (4.B), Kuchař Š. (4.B), Šmída A. (3.B), Šponer O. (4.A)

10:55-11:40

Volejbal - DDM
okresníí kolo - IV. - CH

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3
Bulíř A. (4.B), Dvořák T. (4.A), Hanák T. (4.B), Kárník A. (4.B), Kuchař Š. (4.B), Šmída A. (3.B), Šponer O. (4.A)

12:00-12:45

Volejbal - DDM
okresní kolo - IV. - CH

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Dvořák T. (4.A), Kárník A. (4.B), Šmída A. (3.B)

 

Projekt Geo-Circle
GFP do nizozemského Baarnu

Kárník Nicolas, Kouklová Ivana
Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Gilmore K. (5.A), Knězová M. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 

KO ZO Kladno
Krajské kolo zeměpisné olympiády

Šmíd Eduard
Matocha M. (3.A), Somsedík A. (2.A), Stanko M. (1.B), Vais A. (2.B)

 
21.3.
(Čt)
 

 

krajské kolo chemické olympiády - Praha

Fišerová Gabriela
Jeřábková A. (4.B)

 

Projekt Geo-Circle
GFP do nizozemského Baarnu

Kárník Nicolas, Kouklová Ivana
Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Gilmore K. (5.A), Knězová M. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 
26.3.
(Út)
 

 

Židovské muzeum Praha

4.B
Nosková Hana, Vaisová Iveta (4.B)

 
27.3.
(St)
 

11:30-14:00

Exkurze Spolana

Fišerová Gabriela
Brnka M. (8.A), Hejlová K. (7.A), Hladík D. (7.B), Köppelová A. (7.A), Kotlanová V. (7.B), Květoň M. (7.B), Ležal L. (7.B), Nováková L. (7.B), Potočiarová H. (8.B), Růžičková E. (7.A), Ryvolová S. (7.B), Vladyka V. (7.A), Wimmerová N. (7.A)

11:40-12:00

Projekt Geo-Circle
schůzka - žáci zapojení do projektu

Kouklová Ivana, Vacín Radek
PSV

 

Dějepisná soutěž Gymnázium Cheb

Beránek Vladimír
Jinoch P. (6.B), Wirth J. (6.B), Zápotocký Š. (6.B)

 
29.3.
(Pá)
 

 

Biologická olympiáda - krajské kolo kat. A - Slaný

Kouklová Ivana
Kotlanová V. (7.B), Nováková L. (7.B)

 
1.4.
(Po)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dolanská A. (7.A), Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Köppelová A. (7.A), Kubíková E. (7.A), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Pomykáčková B. (6.A), Šmíd J. (7.B), Špádová S. (6.B), Trhoňová M. (6.A), Vedral J. (7.B), Weissová G. (7.B), Wolfová V. (7.B), Žemlička J. (7.B)

 
2.4.
(Út)
 

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dolanská A. (7.A), Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Köppelová A. (7.A), Kubíková E. (7.A), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Pomykáčková B. (6.A), Šmíd J. (7.B), Špádová S. (6.B), Trhoňová M. (6.A), Vedral J. (7.B), Weissová G. (7.B), Wolfová V. (7.B), Žemlička J. (7.B)

 
3.4.
(St)
 

 

Olympiáda v českém jazyce krajské kolo

Palička Petr
Nováková L. (7.B), Trhoňová M. (6.A)

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dolanská A. (7.A), Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Köppelová A. (7.A), Kubíková E. (7.A), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Pomykáčková B. (6.A), Šmíd J. (7.B), Špádová S. (6.B), Trhoňová M. (6.A), Vedral J. (7.B), Weissová G. (7.B), Wolfová V. (7.B), Žemlička J. (7.B)

 
4.4.
(Čt)
 

7:30-16:00

Republikové kolo olympiády z latiny

Fidlerová Anna
Dubnová A. (6.B)

8:00-13:00

Florbal - RŠFL
Kralupy

Vacín Radek
Dolanský V. (5.A), Doňar J. (5.A), Hrubec P. (4.B), Kasan O. (3.A), Kašpárek J. (3.B), Kašpárek V. (2.B), Máslo O. (3.A), Rais A. (2.B), Soukup L. (4.A), Šíma M. (2.B), Tůma A. (4.B), Vancl T. (4.B)

 

Krajské kolo OČJ

Nosková Hana
Jeřábková A. (4.B)

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dolanská A. (7.A), Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Köppelová A. (7.A), Kubíková E. (7.A), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Pomykáčková B. (6.A), Šmíd J. (7.B), Špádová S. (6.B), Trhoňová M. (6.A), Vedral J. (7.B), Weissová G. (7.B), Wolfová V. (7.B), Žemlička J. (7.B)

 
5.4.
(Pá)
 

 

Biologická olympiáda - krajské kolo kat. B - Slaný

Fišerová Gabriela
Havlíková B. (5.A), Holubová B. (5.A)

 

Waking up in Baroque

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Dolanská A. (7.A), Dubnová A. (6.B), Dulíková S. (7.B), Janda F. (7.A), Kefurtová J. (7.A), Köppelová A. (7.A), Kubíková E. (7.A), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný L. (7.B), Pomykáčková B. (6.A), Šmíd J. (7.B), Špádová S. (6.B), Trhoňová M. (6.A), Vedral J. (7.B), Weissová G. (7.B), Wolfová V. (7.B), Žemlička J. (7.B)

 
8.4.
(Po)
 

14:00-18:00

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

 

 
9.4.
(Út)
 

11:45-15:00

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Sus M. (7.A)

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Kouklová Ivana
PFB
Wirth J. (6.B)

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Dvořák M. (5.B), Gilmore K. (5.A), Holubová B. (5.A), Holubová K. (5.B), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Landsingerová A. (5.A), Marhanová D. (5.B), Novotný R. (5.B), Novotný T. (5.B), Ramzer K. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 
10.4.
(St)
 

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Dvořák M. (5.B), Gilmore K. (5.A), Holubová B. (5.A), Holubová K. (5.B), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Landsingerová A. (5.A), Marhanová D. (5.B), Novotný R. (5.B), Novotný T. (5.B), Ramzer K. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 

Společná část maturitní zkoušky - písemná práce

8.A, 8.B

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Brdliková Nada, Kouklová Ivana
Wirth J. (6.B)

 

Biologická olympiáda - okresní kolo kat. D - Mělník

Švermová Veronika
Jurdíková V. (1.A), Kašpar Š. (1.B), Stanko M. (1.B)

 

Revize haly

HAL1, HAL2, HAL3

 
11.4.
(Čt)
 

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Dvořák M. (5.B), Gilmore K. (5.A), Holubová B. (5.A), Holubová K. (5.B), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Landsingerová A. (5.A), Marhanová D. (5.B), Novotný R. (5.B), Novotný T. (5.B), Ramzer K. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 

Společná část maturitní zkoušky - písemná práce

8.A, 8.B

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Kouklová Ivana, Renka Luboš

 
12.4.
(Pá)
 

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Bartoňová K. (5.B), Dobiášová K. (5.B), Dolanský V. (5.A), Dvořák M. (5.B), Gilmore K. (5.A), Holubová B. (5.A), Holubová K. (5.B), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Landsingerová A. (5.A), Marhanová D. (5.B), Novotný R. (5.B), Novotný T. (5.B), Ramzer K. (5.B), Soběslavský D. (5.A), Šůrová N. (5.A), Zarembová A. (5.A)

 

Projekt Geo-Circle
Hamburg na GFP

Kárník Nicolas, Vacín Radek
PFB

 
16.4.
(Út)
 

7:30-13:00

Přijímací zkoušky

 

10:55-12:45

Mizející lžíce - příběhy chemických prvků
práce s textem - knihovna Neratovice

5.A
Fišerová Gabriela, Smolková Zita

 

Čapkova Strž, památník Vojna

7.A, 7.B
Palička Petr, Šafránková Ivana, Uhrinčaťová Jolana

 

Biologická olympiáda - okresní kolo kat. C - Mělník

Machejová Eva
Hudec O. (3.B), Kašparová K. (3.B)

 
17.4.
(St)
 

7:30-13:00

Přijímací zkoušky

 

 

Florbal - Velikonoční turnaj
tradice

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3
Brnka M. (8.A), Dolanský V. (5.A), Doňar J. (5.A), Dvořák J. (8.A), Havlíčková T. (6.B), Hrubec M. (7.A), Husáková E. (6.B), Hýsek J. (5.B), Kuchařová A. (6.B), Nový R. (6.B), Sus M. (7.A), Škarohlíd J. (8.A), Žabová B. (6.B)

 
18.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
19.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
23.4.
(Út)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
24.4.
(St)
 

9:45-10:00

Focení skautů v krojích
focení za školou

 

14:00

Tříčtvrtletní pedagogická rada

 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
25.4.
(Čt)
 

17:00

Třídní schůzky

 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
26.4.
(Pá)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
27.4.
(So)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
28.4.
(Ne)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
29.4.
(Po)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
30.4.
(Út)
 

 

Sběr starého papíru a víček

 

 
2.5.
(Čt)
 

8:00-13:00

Florbal - RŠFL
Mělník - finále

Vacín Radek
Doňar J. (5.A), Hrubec M. (7.A), Kasan O. (3.A), Kašpárek J. (3.B), Kašpárek V. (2.B), Máslo O. (3.A), Rais A. (2.B), Soukup L. (4.A), Šíma M. (2.B), Vancl T. (4.B)

 

Společná část maturitní zkoušky - DT

8.A, 8.B

 
3.5.
(Pá)
 

8:00-10:00

Zeměpisná přednáška - Sibiř
Tomáš Kubeš

5.A, 6.B
Fišerová Gabriela (5.A), Vacín Radek (6.B)
7B

 

Společná část maturitní zkoušky - DT

8.A, 8.B

 
7.5.
(Út)
 

8:10- 9:45

Dožij se dvaceti

7.B
Palička Petr (7.B)
PFB

10:00-11:40

Dožij se dvaceti

6.A, 7.A
Lebedová Alena (6.A), Šafránková Ivana (7.A)
PFB

12:00-13:40

Dožij se dvaceti

6.B
Beránek Vladimír (6.B)
PFB

 
11.5.
(So)
 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
12.5.
(Ne)
 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
13.5.
(Po)
 

7:30-13:00

Přijímací zkouška náhradní 1. termín

 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
14.5.
(Út)
 

7:30-13:00

Přijímací zkouška náhradní 2. termín

 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
15.5.
(St)
 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
16.5.
(Čt)
 

8:00-14:00

Pohár rozhlasu
atletická soutěž pro tercie a kvarty

Bačová B. (3.A), Hudec O. (3.B), Jeřábková A. (4.B), Kasan O. (3.A), Kučerová K. (4.A), Libá S. (4.B), Máka Š. (3.B), Petrů L. (3.B), Pokorný V. (4.B), Říha V. (3.A), Šimáček O. (3.A), Šíp D. (4.B), Šmída A. (3.B), Špinková J. (4.A), Vágnerová Z. (2.A)

8:30-12:00

Mezigenerační hry
Žáci SPP pomáhají s organizací v Domě kněžny Emmy, omluveni z výuky do 13:00

7.A(SPP), 7.B(SPP)
Palička Petr (7.B(SPP))

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
17.5.
(Pá)
 

8:00-14:00

Pohár rozhlasu
atletická soutěž pro primy a sekundy

 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
18.5.
(So)
 

 

Poznávací zájezd - Korsika

Čemusová Markéta, Grohmanová Hana, Nosková Hana, Petrů Jana
Bartoníček A. (5.B), Bartoňová K. (5.B), Duben Š. (4.B), Dubnová A. (6.B), Dvořák M. (5.B), Havlíková K. (4.A), Holubová K. (5.B), Husáková E. (6.B), Jiřičková A. (4.B), Kalibánová K. (5.A), Kárník A. (4.B), Klusáčková E. (5.A), Knězová M. (5.B), Kolínská N. (5.B), Kořan J. (4.B), Kotlanová V. (7.B), Krobotová D. (4.B), Kučerová K. (6.B), Kuchař Š. (4.B), Langšádlová M. (4.A), Lecot D. (5.A), Mikysková K. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková V. (7.B), Novotný T. (5.B), Peštová T. (5.A), Pfeiferová V. (4.B), Pomykáčková B. (6.A), Skálová A. (4.B), Trédl Š. (5.B), Urbanová K. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaněčková D. (4.B), Vernerová L. (6.B), Wirth J. (6.B), Wirth J. (4.A), Wolfová V. (7.B), Zarembová A. (5.A), Zimová L. (5.B), Žabová B. (6.B)

 
20.5.
(Po)
 

8:00-12:45

Hrou proti AIDS - SPP
Žáci sext působí jako školitelé. Žáci jsou omluveni do 13:00.

Palička Petr
Falgenhauerová E. (6.A), Fogl P. (6.B), Havlíčková T. (6.B), Heverová E. (6.B), Husáková E. (6.B), Koutská V. (6.A), Kučerová K. (6.B), Kuchařová A. (6.B), Mašek M. (6.B), Mikysková K. (6.B), Mužíková L. (6.B), Pomykáčková B. (6.A), Prošková E. (6.B), Tykvartová E. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaňousková B. (6.A), Vernerová L. (6.B), Vrána P. (6.B), Wirth J. (6.B), Žabová B. (6.B)

 

Profilové maturitní zkoušky

8.A, 8.B

 
21.5.
(Út)
 

8:00-12:45

Hrou proti AIDS - SPP
Žáci sext působí jako školitelé. Žáci jsou omluveni do 13:00.

Palička Petr
Falgenhauerová E. (6.A), Fogl P. (6.B), Havlíčková T. (6.B), Heverová E. (6.B), Husáková E. (6.B), Koutská V. (6.A), Kučerová K. (6.B), Kuchařová A. (6.B), Mašek M. (6.B), Mikysková K. (6.B), Mužíková L. (6.B), Pomykáčková B. (6.A), Prošková E. (6.B), Tykvartová E. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaňousková B. (6.A), Vernerová L. (6.B), Vrána P. (6.B), Wirth J. (6.B), Žabová B. (6.B)

8:15-10:00

Hrou proti AIDS
Kolega Šmíd odvede třídu do DDM na 8:30

3.A
Šmíd Eduard

10:15-11:45

Hrou proti AIDS
Kolegyně Horáková odvede žáky do DDM na 10:15

3.B
Horáková Ilona

 

Profilové maturitní zkoušky

8.A, 8.B

 
22.5.
(St)
 

8:00-12:45

Hrou proti AIDS - SPP
Žáci sext působí jako školitelé. Žáci jsou omluveni do 13:00.

Palička Petr
Falgenhauerová E. (6.A), Fogl P. (6.B), Havlíčková T. (6.B), Heverová E. (6.B), Husáková E. (6.B), Koutská V. (6.A), Kučerová K. (6.B), Kuchařová A. (6.B), Mašek M. (6.B), Mikysková K. (6.B), Mužíková L. (6.B), Pomykáčková B. (6.A), Prošková E. (6.B), Tykvartová E. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaňousková B. (6.A), Vernerová L. (6.B), Vrána P. (6.B), Wirth J. (6.B), Žabová B. (6.B)

 

Profilové maturitní zkoušky

8.A, 8.B

 
23.5.
(Čt)
 

8:00-12:45

Hrou proti AIDS - SPP
Žáci sext působí jako školitelé. Žáci jsou omluveni do 13:00.

Palička Petr
Falgenhauerová E. (6.A), Fogl P. (6.B), Havlíčková T. (6.B), Heverová E. (6.B), Husáková E. (6.B), Koutská V. (6.A), Kučerová K. (6.B), Kuchařová A. (6.B), Mašek M. (6.B), Mikysková K. (6.B), Mužíková L. (6.B), Pomykáčková B. (6.A), Prošková E. (6.B), Tykvartová E. (6.A), Urbanová M. (6.B), Vaňousková B. (6.A), Vernerová L. (6.B), Vrána P. (6.B), Wirth J. (6.B), Žabová B. (6.B)

 

Profilové maturitní zkoušky

8.A, 8.B

 
26.5.
(Ne)
 

13:00

Majáles

 

 
27.5.
(Po)
 

8:10-14:30

Chlupáčovo muzeum historie Země

3.B
Brdliková Nada, Kouklová Ivana

 

Exkurze Terezín

4.A
Smolková Zita, Vaisová Iveta

 
28.5.
(Út)
 

 

Exkurze Terezín

4.A
Smolková Zita, Vaisová Iveta

 
30.5.
(Čt)
 

10:00-10:45

Hour of code

2.A(IVTv), 2.B(IVTv)
Vais Vladimír, Vysušilová Diana
PIF

14:00

Obhajoba prací soutěže O cenu ředitele Lach - ner, s.r.o.

PFB

 
31.5.
(Pá)
 

7:30-13:30

Dny nad Prahou
projekt ZŠ Líbeznice

Vacín Radek
Cucová T. (4.B), Fogl P. (6.B), Havlíčková T. (6.B), Heverová E. (6.B), Kuchařová A. (6.B), Mašek M. (6.B), Nováková A. (6.B), Nováková L. (4.A), Nový R. (6.B), Špinková J. (4.A), Urbanová M. (6.B), Urbanová N. (4.A), Votipková T. (6.B)

 
3.6.
(Po)
 

 

Zápočtové zkoušky kvarty, septimy

4.A, 4.B, 7.A, 7.B

 
4.6.
(Út)
 

 

Zápočtové zkoušky kvarty, septimy

4.A, 4.B, 7.A, 7.B

 
5.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz Vltava - kvinty

5.A, 5.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Palička Petr, Sochorová Barbora

 
6.6.
(Čt)
 

 

Vodácký kurz Vltava - kvinty

5.A, 5.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Palička Petr, Sochorová Barbora

 
7.6.
(Pá)
 

8:10- 9:45

Anglické divadlo

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B

9:45-11:40

Anglické divadlo

6.A, 6.B, 7.A, 7.B

 

Vodácký kurz Vltava - kvinty

5.A, 5.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Palička Petr, Sochorová Barbora

 
8.6.
(So)
 

 

Vodácký kurz Vltava - kvinty

5.A, 5.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Palička Petr, Sochorová Barbora

 
9.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz Vltava - kvinty

5.A, 5.B
Fišerová Gabriela, Kouklová Ivana, Palička Petr, Sochorová Barbora

 
11.6.
(Út)
 

12:55-14:30

Mediální vzdělání,beseda s novinářem
Beseda s Michaelem Rozsypalem z Českého rozhlasu

7.A, 7.B
Horáková Ilona

 
13.6.
(Čt)
 

8:30- 9:45

Listování
Scénické čtení na téma JAK BÝT KLUKEM/HOLKOU? aneb Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se googlit

3.A
PSV

10:00-11:30

Listování
Scénické čtení na téma JAK BÝT KLUKEM/HOLKOU? aneb Vše, co jste chtěli vědět o pubertě a báli jste se Googlit

2.B
PSV

 
14.6.
(Pá)
 

 

Školní focení

 

 
18.6.
(Út)
 

8:00-14:30

Sportovní dny Neratovic
kvinty - rozhodčí, asistence sraz rozhodčích na trenažer: v 8:00 v městské hale sraz ostatních rozhodčích: v 8:15 v městské hale sraz vedoucích družstev: v 8:00 za školou

5.A, 5.B
Petrů Jana (5.B), Švermová Veronika (5.B)

8:10-14:00

Sportovní dny Neratovic
primy, sekundy - výběr sraz družstev v úterý 18.6.: v 8:00 za školou

Binder B. (2.A), Boháčová K. (2.B), Burdová T. (1.A), Cuc P. (2.B), Curychová T. (2.A), Dalík J. (1.B), Dittrichová K. (2.A), Dubnová E. (2.A), Dvořáčková A. (1.A), Eichler M. (1.A), Fišer Z. (2.A), Friga W. (1.A), Grohman D. (2.A), Harna M. (1.B), Hertlová K. (2.B), Hladíková M. (1.B), Holubová A. (1.B), Hrubá T. (1.A), Hrubý A. (1.A), Chloupek Š. (1.A), Jiřena D. (1.B), Kašpar Š. (1.B), Kašpárek M. (1.B), Kašpárek V. (2.B), Klíč Š. (1.B), Knotek D. (2.B), Komrska A. (1.A), Kovařík T. (2.B), Krbec O. (2.A), Kripnerová L. (1.A), Krymlová M. (1.B), Kupka O. (2.A), Kupka T. (2.B), Kupková A. (2.B), Lebedová N. (2.B), Lerchová A. (1.B), Luňáková T. (2.B), Macek J. (1.B), Mára T. (1.A), Marečková A. (1.B), Podskalská V. (2.B), Poláček P. (2.B), Polák J. (1.A), Pospíšilová M. (2.A), Pumannová A. (2.B), Rais A. (2.B), Ramešová E. (2.B), Říha D. (1.B), Semerádová K. (1.A), Somsedík A. (2.A), Soukup J. (2.A), Šeredová K. (1.B), Šíma M. (2.B), Šprinclová L. (2.A), Šteffelová A. (1.B), Šumová A. (1.A), Šůrová E. (1.B), Šustková M. (1.A), Trávníčková E. (2.A), Tuháčková A. (2.A), Tyushka D. (1.A), Vágnerová Z. (2.A), Vokáč J. (2.A), Votipka O. (1.A)

 

Návštěva ČNB

6.B
Horáková Ilona, Sochorová Barbora

 
19.6.
(St)
 

8:10-14:00

Sportovní dny Neratovic
primy, sekundy - výběr sraz družstev v úterý 18.6.: v 8:00 za školou

Binder B. (2.A), Boháčová K. (2.B), Burdová T. (1.A), Cuc P. (2.B), Curychová T. (2.A), Dalík J. (1.B), Dittrichová K. (2.A), Dubnová E. (2.A), Dvořáčková A. (1.A), Eichler M. (1.A), Fišer Z. (2.A), Friga W. (1.A), Grohman D. (2.A), Harna M. (1.B), Hertlová K. (2.B), Hladíková M. (1.B), Holubová A. (1.B), Hrubá T. (1.A), Hrubý A. (1.A), Chloupek Š. (1.A), Jiřena D. (1.B), Kašpar Š. (1.B), Kašpárek M. (1.B), Kašpárek V. (2.B), Klíč Š. (1.B), Knotek D. (2.B), Komrska A. (1.A), Kovařík T. (2.B), Krbec O. (2.A), Kripnerová L. (1.A), Krymlová M. (1.B), Kupka O. (2.A), Kupka T. (2.B), Kupková A. (2.B), Lebedová N. (2.B), Lerchová A. (1.B), Luňáková T. (2.B), Macek J. (1.B), Mára T. (1.A), Marečková A. (1.B), Podskalská V. (2.B), Poláček P. (2.B), Polák J. (1.A), Pospíšilová M. (2.A), Pumannová A. (2.B), Rais A. (2.B), Ramešová E. (2.B), Říha D. (1.B), Semerádová K. (1.A), Somsedík A. (2.A), Soukup J. (2.A), Šeredová K. (1.B), Šíma M. (2.B), Šprinclová L. (2.A), Šteffelová A. (1.B), Šumová A. (1.A), Šůrová E. (1.B), Šustková M. (1.A), Trávníčková E. (2.A), Tuháčková A. (2.A), Tyushka D. (1.A), Vágnerová Z. (2.A), Vokáč J. (2.A), Votipka O. (1.A)

 

Návštěva ČNB

6.A
Horáková Ilona

 

Sportovní dny Neratovic
kvinty - rozhodčí, asistence

5.A, 5.B
Gerencséry Martina (5.B), Zdebská Ladislava (5.B)

 
20.6.
(Čt)
 

14:00

Závěrečná pedagogická rada

 

 
21.6.
(Pá)
 

6:30-13:40

Výlet
Liběchov

1.B
Šafránková Ivana (1.B), Šmídová Kateřina (1.B)

8:00-13:30

Paintball Praha

5.A
Fišerová Gabriela (5.A)

8:10-13:40

Vycházka - jezero Mlékojedy

3.A
Horáková Ilona, Šmíd Eduard (3.A)

8:15-13:45

Výlet
Liběchov, Čertovy hlavy

2.B
Fidlerová Anna, Horák Jakub

 

Kralupy nad Vltavou - koupaliště

2.A
Grohmanová Hana (2.A), Vysušilová Diana (2.A)

 

Školní výlet
Lužnice - vodácká akce

7.B
Palička Petr (7.B)

 

Výlet Krkonoše

4.A
Sauerová Jana (4.A), Smolková Zita (4.A)

 

Tatry

6.B
Sochorová Barbora (6.B), Uhrinčaťová Jolana (6.B)

 
22.6.
(So)
 

 

Tatry

6.B
Sochorová Barbora (6.B), Uhrinčaťová Jolana (6.B)

 

Výlet Krkonoše

4.A
Sauerová Jana (4.A), Smolková Zita (4.A)

 
23.6.
(Ne)
 

 

Turisticko-vodácký kurz Malá Skála - NEJEDOU:
POKORNÝ Matouš (3A), KOLÁŘ Jan (3B), PODHORSKÁ Lucie (3B)

 

 

Tatry

6.B
Sochorová Barbora (6.B), Uhrinčaťová Jolana (6.B)

 

Výlet Krkonoše

4.A
Sauerová Jana (4.A), Smolková Zita (4.A)

 

Turisticko - vodácký kurz Malá Skála
sraz v neděli 23.6.2019 v 7:30 na vlakovém nádraží v Neratovicích - předpokládaný příjezd do Neratovic ve středu 26.6.2019 v 16 hodin

3.A, 3.B
Brdliková Nada, Šmíd Eduard, Vacín Radek

 
24.6.
(Po)
 

8:10-14:30

6.A výlet do Zoo Praha
Zoo Praha

6.A
Petrů Jana

 

Turisticko - vodácký kurz Malá Skála
sraz v neděli 23.6.2019 v 7:30 na vlakovém nádraží v Neratovicích - předpokládaný příjezd do Neratovic ve středu 26.6.2019 v 16 hodin

3.A, 3.B
Brdliková Nada, Šmíd Eduard, Vacín Radek

 

školní výlet 1.A
JumpPark

1.A
Nosková Hana (1.A), Švermová Veronika (1.A)

 

Tatry

6.B
Sochorová Barbora (6.B), Uhrinčaťová Jolana (6.B)

 

4.B - kino Praha
odjezd z Nera. kino od 14.00 hod, návrat individuálně

4.B
Sloupová Eva (4.B)

 

Turisticko-vodácký kurz Malá Skála - NEJEDOU:
POKORNÝ Matouš (3A), KOLÁŘ Jan (3B), PODHORSKÁ Lucie (3B)

 

 
25.6.
(Út)
 

 

Turisticko-vodácký kurz Malá Skála - NEJEDOU:
POKORNÝ Matouš (3A), KOLÁŘ Jan (3B), PODHORSKÁ Lucie (3B)

 

 

Turisticko - vodácký kurz Malá Skála
sraz v neděli 23.6.2019 v 7:30 na vlakovém nádraží v Neratovicích - předpokládaný příjezd do Neratovic ve středu 26.6.2019 v 16 hodin

3.A, 3.B
Brdliková Nada, Šmíd Eduard, Vacín Radek

 

Dílny

 

 
26.6.
(St)
 

 

Turisticko-vodácký kurz Malá Skála - NEJEDOU:
POKORNÝ Matouš (3A), KOLÁŘ Jan (3B), PODHORSKÁ Lucie (3B)

 

 

Turisticko - vodácký kurz Malá Skála
sraz v neděli 23.6.2019 v 7:30 na vlakovém nádraží v Neratovicích - předpokládaný příjezd do Neratovic ve středu 26.6.2019 v 16 hodin

3.A, 3.B
Brdliková Nada, Šmíd Eduard, Vacín Radek

 

Dílny

 

 
27.6.
(Čt)
 

 

Výlet na Říp

7.A
Uhrinčaťová Jolana (7.A)

 
28.6.
(Pá)
 

 

Vysvědčení

 

21.6.2019 (13:14)

Zpracováno v systému Bakaláři