Přehled akcí: školní rok 2019/20

 

Termín

Akce

Účastní se

 
3.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Fidlerová Anna, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Sauerová Jana

 
4.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Fidlerová Anna, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Sauerová Jana

 
5.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Fidlerová Anna, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Sauerová Jana

 
6.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Fidlerová Anna, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Sauerová Jana

 
7.9.
(So)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Fidlerová Anna, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Sauerová Jana

 
11.9.
(St)
 

13:00-15:00

Školení O365 1/2
zaměstnanci

PIF

 
12.9.
(Čt)
 

 

Terezín

4.A, 4.B
Beránek Vladimír, Brdliková Nada, Horáková Ilona, Šmíd Eduard

 
17.9.
(Út)
 

8:00-10:00

Školení MS Teams
zaměstnanci

PFB

10:00-11:40

Beseda s hudebními ukázkami

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B
AULA

 
18.9.
(St)
 

13:00-15:00

Školení O365 2/2
zaměstnanci

PIF

 

Poznávací zájezd Rakousko

Palička Petr, Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Emingerová A. (4.A), Gilmore K. (6.A), Gilmore P. (4.A), Hladíková A. (5.A), Hudec O. (4.B), Hüttl K. (5.A), Chabrová K. (4.B), Jinoch P. (7.B), Kafka J. (7.A), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (5.A), Knězová M. (6.B), Korbelová K. (4.A), Kučerová K. (5.A), Kudrnová K. (4.A), Kulhánková K. (6.A), Kupka D. (5.A), Máka Š. (4.B), Matocha M. (4.A), Melichar M. (6.B), Mikysková K. (7.B), Nováková A. (7.B), Nováková L. (5.A), Peprný M. (6.A), Pithartová E. (6.B), Postránecká V. (4.B), Rajchertová N. (4.B), Ramzer K. (6.B), Rehwaldová Z. (4.A), Rousová M. (4.A), Růžičková L. (6.B), Sedláčková V. (6.B), Staněk J. (7.B), Svoboda J. (7.A), Šeflová K. (4.A), Šíp D. (5.B), Šmída A. (4.B), Šmídková B. (6.A), Štryncl O. (5.B), Šumová T. (4.A), Šůrová N. (6.A), Valínová K. (5.A), Vejmola M. (4.B), Wirth J. (7.B), Znamenáčková Z. (4.A)

 
19.9.
(Čt)
 

 

Poznávací zájezd Rakousko

Palička Petr, Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Emingerová A. (4.A), Gilmore K. (6.A), Gilmore P. (4.A), Hladíková A. (5.A), Hudec O. (4.B), Hüttl K. (5.A), Chabrová K. (4.B), Jinoch P. (7.B), Kafka J. (7.A), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (5.A), Knězová M. (6.B), Korbelová K. (4.A), Kučerová K. (5.A), Kudrnová K. (4.A), Kulhánková K. (6.A), Kupka D. (5.A), Máka Š. (4.B), Matocha M. (4.A), Melichar M. (6.B), Mikysková K. (7.B), Nováková A. (7.B), Nováková L. (5.A), Peprný M. (6.A), Pithartová E. (6.B), Postránecká V. (4.B), Rajchertová N. (4.B), Ramzer K. (6.B), Rehwaldová Z. (4.A), Rousová M. (4.A), Růžičková L. (6.B), Sedláčková V. (6.B), Staněk J. (7.B), Svoboda J. (7.A), Šeflová K. (4.A), Šíp D. (5.B), Šmída A. (4.B), Šmídková B. (6.A), Štryncl O. (5.B), Šumová T. (4.A), Šůrová N. (6.A), Valínová K. (5.A), Vejmola M. (4.B), Wirth J. (7.B), Znamenáčková Z. (4.A)

 
20.9.
(Pá)
 

 

Poznávací zájezd Rakousko

Palička Petr, Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Emingerová A. (4.A), Gilmore K. (6.A), Gilmore P. (4.A), Hladíková A. (5.A), Hudec O. (4.B), Hüttl K. (5.A), Chabrová K. (4.B), Jinoch P. (7.B), Kafka J. (7.A), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (5.A), Knězová M. (6.B), Korbelová K. (4.A), Kučerová K. (5.A), Kudrnová K. (4.A), Kulhánková K. (6.A), Kupka D. (5.A), Máka Š. (4.B), Matocha M. (4.A), Melichar M. (6.B), Mikysková K. (7.B), Nováková A. (7.B), Nováková L. (5.A), Peprný M. (6.A), Pithartová E. (6.B), Postránecká V. (4.B), Rajchertová N. (4.B), Ramzer K. (6.B), Rehwaldová Z. (4.A), Rousová M. (4.A), Růžičková L. (6.B), Sedláčková V. (6.B), Staněk J. (7.B), Svoboda J. (7.A), Šeflová K. (4.A), Šíp D. (5.B), Šmída A. (4.B), Šmídková B. (6.A), Štryncl O. (5.B), Šumová T. (4.A), Šůrová N. (6.A), Valínová K. (5.A), Vejmola M. (4.B), Wirth J. (7.B), Znamenáčková Z. (4.A)

 
24.9.
(Út)
 

8:10- 9:45

Zeměpisná přednáška: Írán

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B
Fišerová Gabriela, Vysušilová Diana

10:00-11:40

Zeměpisná přednáška: Írán

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B
Fišerová Gabriela

 

Projekt Geo-Circle
školení vyučujících v Nizozemsku

Brdliková Nada, Vacín Radek

 

přespolní běh

Zdebská Ladislava
Kalinová M. (6.B), Melounková H. (7.A), Nováková A. (6.A), Urbanová K. (7.A), Urbanová M. (7.B), Votipková T. (7.B)

 
25.9.
(St)
 

 

Projekt Geo-Circle
školení vyučujících v Nizozemsku

Brdliková Nada, Vacín Radek

 
26.9.
(Čt)
 

 

Projekt Geo-Circle
školení vyučujících v Nizozemsku

Brdliková Nada, Vacín Radek

 

Projekt s ČVÚT- Informace

6.B
Jinoch Aleš (6.B)

 

Atletický čtyřboj základních škol OK

Švermová Veronika
Hudec O. (4.B), Hyklová V. (4.B), Kasan O. (4.A), Kučerová T. (1.B), Kupka O. (3.A), Petrů L. (4.B), Říha V. (4.A), Soběslavská B. (4.B), Šimáček O. (4.A), Vágnerová Z. (3.A)

 
27.9.
(Pá)
 

 

Projekt s ČVÚT

6.B
Horák Jakub (6.B)

 

Projekt Geo-Circle
školení vyučujících v Nizozemsku

Brdliková Nada, Vacín Radek

 

Úvodní schůzka o spolupráci s Gymnáziem v Lipsku

Jinoch Aleš, Uhrinčaťová Jolana

 
28.9.
(So)
 

 

Projekt Geo-Circle
školení vyučujících v Nizozemsku

Brdliková Nada, Vacín Radek

 
3.10.
(Čt)
 

 

Projekt IRDS
10.00-13.00

6.B

 
17.10.
(Čt)
 

 

Projekt IRDS
Sexta B v centále Tesco Praha

6.B
Jinoch Aleš

 
22.10.
(Út)
 

8:10-12:45

Představení anglického divadla

Brdliková Nada, Lebedová Alena, Renka Luboš, Sviták Jan
Falgenhauerová E. (7.A), Fogl P. (7.B), Heverová E. (7.B), Mašek M. (7.B), Mužíková L. (7.B), Pomykáčková B. (7.A), Prošková E. (7.B), Staněk J. (7.B), Trhoňová M. (7.A), Urbanová M. (7.B)

8:10-12:45

Představení anglického divadla

8.A, 8.B
Brdliková Nada (8.A), Lebedová Alena (8.A), Renka Luboš (8.B), Sviták Jan (8.B)

 

Porada ředitelů - Nesuchyně

Jinoch Aleš

 
23.10.
(St)
 

 

Porada ředitelů - Nesuchyně

Jinoch Aleš

 
25.10.
(Pá)
 

8:10-13:40

Florbal - místní kolo - DDM
primy, sekundy - výběr - chlapci

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Bilina M. (1.B), Homola O. (1.B), Chabada M. (2.A), Krajňák K. (1.A), Mihola O. (2.A), Novák J. (2.B), Nový R. (7.B), Polák J. (2.A), Pospíšil O. (1.A), Šíma M. (2.A), Vacek P. (2.A), Votipka O. (2.A)

 

Divadlo Mladá Boleslav

5.A, 5.B
Horáková Ilona (5.B), Nosková Hana (5.B), Smolková Zita (5.A)

 
29.10.
(Út)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
30.10.
(St)
 

 

Podzimní prázdniny

 

 
4.11.
(Po)
 

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
5.11.
(Út)
 

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
6.11.
(St)
 

 

Basketbal - okresní kolo - Mělník
výběr - chlapci

Vacín Radek
Adámek J. (7.A), Hrubec M. (8.A), Janda F. (8.A), Kasan O. (4.A), Kautský T. (7.A), Křikava M. (7.A), Najmon D. (7.A), Říha V. (4.A), Sus M. (8.A), Trédl Š. (6.B)

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
7.11.
(Čt)
 

6:30-14:00

stolní tenis

Hurdálek P. (4.A), Kašpárek V. (3.B), Kotrbáček M. (6.A), Kovařík T. (3.B), Lecot D. (6.A), Mikysková K. (7.B), Rais A. (3.B), Šimon J. (6.A), Špádová S. (7.B), Votipková T. (7.B)

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
8.11.
(Pá)
 

8:00-13:00

Florbal - místní kolo - DDM
tercie, kvarty - výběr - chlapci

Gerencséry Martina
HAL1, HAL2, HAL3
Hrubec P. (5.B), Hyklová V. (4.B), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (4.B), Kašpárek V. (3.B), Kovařík T. (3.B), Máslo O. (4.A), Poláček P. (3.B), Rais A. (3.B), Šíma M. (3.B), Šmída A. (4.B), Vancl T. (5.B)

18:00

Sraz absolventů
restaurace Oskar

 

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
11.11.
(Po)
 

 

Testování prim ČŠI

1.A, 1.B

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 

Sběr starého papíru

 

 
12.11.
(Út)
 

6:30-12:45

Setkání metodiků prevence

Nešetřilová Dana

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 

Sběr starého papíru

 

 

Testování prim ČŠI

1.A, 1.B

 
13.11.
(St)
 

14:00

Čtvrtletní pedagogická rada

 

 

Sběr starého papíru

 

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
14.11.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky
GFP

 

 

Sběr starého papíru

 

 

Bobřík informatiky
ibobr.cz

 

 
15.11.
(Pá)
 

 

Projektový den

 

 

Sběr starého papíru

 

 
19.11.
(Út)
 

8:10-17:00

Šachy nižší gymnázium
regionální kolo Společenský dům Neratovice

Petrů Jana
Kašpárek J. (4.B), Knotek D. (3.B), Pištej T. (2.A), Staněk M. (1.B)

 
20.11.
(St)
 

12:55-13:40

GEO-CIRCLE
informační schůzka

Brdliková Nada, Vacín Radek
PCH
Bartoňová K. (6.B), Dobiášová K. (6.B), Dolanský V. (6.A), Dvořák M. (6.B), Gilmore K. (6.A), Holubová B. (6.A), Holubová K. (6.B), Knězová M. (6.B), Kolínská N. (6.B), Marhanová D. (6.A), Soběslavský D. (6.A), Šůrová N. (6.A), Zarembová A. (6.A)

 

Konference Zažít prevenci 2019

Nešetřilová Dana

 
22.11.
(Pá)
 

9:00- 9:45

Dějěpisná olympiáda

Horáková Ilona
PSV
Doflein J. (4.A), Dolanský V. (6.A), Fogl P. (7.B), Gilmore P. (4.A), Hasáková T. (3.B), Chabrová K. (4.B), Jeřábková A. (5.B), Ježková E. (4.B), Jinoch P. (7.B), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (4.B), Knotek D. (3.B), Kodikara A. (4.A), Kovařík T. (3.B), Lopatová L. (4.A), Matocha M. (4.A), Mišurec V. (4.B), Nováková L. (5.A), Nováková M. (5.A), Pokorný J. (6.A), Ragač D. (3.A), Šimáček O. (4.A), Šindelář F. (4.B), Šíp A. (4.B), Šmída A. (4.B), Šulc F. (7.A), Valerián Š. (4.A)

 

Volejbal - okresní kolo - DDM
kvinty až oktávy - výběr - dívky, chlapci

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3
Adámek J. (7.A), Dvořák T. (5.A), Hladíková A. (5.A), Hoppe T. (8.B), Janda F. (8.A), Kolářová V. (5.A), Kučerová K. (5.A), Kupka J. (6.A), Najmon D. (7.A), Nováková L. (5.A), Pavlíková T. (4.B), Pražák J. (6.A), Rajchertová N. (4.B), Růžičková L. (6.B), Soběslavský D. (6.A), Sus M. (8.A), Šmíd J. (8.B), Šponer O. (5.A), Vaněčková D. (5.B)

 
25.11.
(Po)
 

8:30-11:00

Divadelní představení Praha ( D21)

7.B
Beránek Vladimír (7.B)

10:00-16:10

Exkurze Microsoft

Vais Vladimír, Vysušilová Diana
Cucová T. (5.B), Dindošová A. (6.B), Dolanský V. (6.A), Havlíková K. (5.A), Hrubec P. (5.B), Kafka J. (7.A), Krobotová D. (5.B), Křikava M. (7.A), Kupka D. (5.A), Pavlín O. (7.B), Pham Van T. (5.A), Pokorný V. (5.B), Sestani N. (5.B), Staněk J. (7.B), Svoboda J. (7.A), Šíp D. (5.B), Šponer O. (5.A), Tůma A. (5.B), Turek J. (5.B), Votipka V. (5.B), Vrána P. (7.B), Vyšínský A. (6.A), Wirth J. (7.B), Zápotocký Š. (7.B), Žemlička J. (8.B)

 

Divadlo D21, literární procházka Prahou

7.A
Smolková Zita (7.A)

 
27.11.
(St)
 

8:10- 9:45

Olympiáda v českém jazyce

Boháčová K. (3.B), Curychová T. (3.A), Dubnová E. (3.A), Grohman D. (3.A), Hartlová A. (4.B), Hasáková T. (3.B), Janoušková V. (3.A), Ježková E. (4.B), Kašparová K. (4.B), Křížová B. (4.A), Kupka O. (3.A), Kupková A. (3.B), Lebedová N. (3.B), Lukášová S. (3.B), Matocha M. (4.A), Pokorný M. (4.A), Ramešová E. (3.B), Růžičková K. (4.B), Somsedík A. (3.A), Soukup J. (3.A), Stanková L. (4.B), Stanková S. (4.B), Šimáček O. (4.A), Šimenko J. (3.B), Šindelář F. (4.B), Valerián Š. (4.A), Vejvodová L. (3.B), Vondroušová M. (4.B), Znamenáčková Z. (4.A)

10:00-11:40

Olympiáda v českém jazyce

Bartoňová K. (6.B), Dolanský V. (6.A), Duben Š. (5.B), Falgenhauerová E. (7.A), Havlíková B. (6.A), Havlíková K. (5.A), Jeřábková A. (5.B), Knězová M. (6.B), Kučerová K. (5.A), Kupka J. (6.A), Langšádlová M. (5.A), Nováková L. (8.B), Pavlíková K. (6.A), Pithartová E. (6.B), Pokorný J. (6.A), Pokorný V. (5.B), Pomykáčková B. (7.A), Růžičková L. (6.B), Sedláčková V. (6.B), Sestani N. (5.B), Šmídková B. (6.A), Šulc F. (7.A), Trhoňová M. (7.A), Vošmik O. (5.A)

 
28.11.
(Čt)
 

8:10-18:40

Den latiny

6.A, 6.B
Fidlerová Anna (6.A), Vaisová Iveta (6.B)

13:00-17:00

Den otevřených dveří
GFP

 

 

stolní tenis
krajské kolo - Dolní Bousov

Zdebská Ladislava
Hurdálek P. (4.A), Kašpárek V. (3.B), Kovařík T. (3.B)

 
29.11.
(Pá)
 

8:10-13:40

Florbal - okresní kolo - DDM
tercie, kvarty - výběr - chlapci

Gerencséry Martina
HAL1, HAL2, HAL3
Hrubec P. (5.B), Hyklová V. (4.B), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (4.B), Kašpárek V. (3.B), Kovařík T. (3.B), Máslo O. (4.A), Poláček P. (3.B), Rais A. (3.B), Šíma M. (3.B), Šmída A. (4.B), Vancl T. (5.B)

 
10.12.
(Út)
 

8:00-14:00

KB Florbal Challenge
okresní kolo chlapců - Mělník

Vacín Radek
Bartoníček A. (6.B), Doňar J. (6.A), Hrubec P. (5.B), Hýsek J. (6.B), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (4.B), Máslo O. (4.A), Novotný R. (6.B), Vancl T. (5.B)

 
11.12.
(St)
 

 

Muzeum Policie ČR

1.B
Fidlerová Anna (1.B), Grohmanová Hana (1.B)

 
12.12.
(Čt)
 

 

Doškolovací kurz na LVK

Gerencséry Martina, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
13.12.
(Pá)
 

 

Doškolovací kurz na LVK

Gerencséry Martina, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
14.12.
(So)
 

 

Vánoční volejbal
Neratovice

Jinoch Aleš, Palička Petr, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard, Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3
Nováková L. (5.A), Růžičková L. (6.B)

 

Doškolovací kurz na LVK

Gerencséry Martina, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
15.12.
(Ne)
 

 

Doškolovací kurz na LVK

Gerencséry Martina, Petrů Jana, Švermová Veronika

 
16.12.
(Po)
 

8:10- 9:45

Kariérové poradenství

6.A
Uhrinčaťová Jolana

10:00-11:40

Kariérové poradenství

6.B

 
17.12.
(Út)
 

10:55-12:45

Kariérové poradenství

7.A
Uhrinčaťová Jolana
7A

10:55-12:45

Kariérové poradenství

7.B
Grohmanová Hana
7B

 

Královská cesta, Muzeum Karlova mostu

6.B
Kouklová Ivana (6.B)

 

Historická procházka Prahou, Neviditelná výstava

5.B
Horáková Ilona (5.B)

 

Muzeum smyslů

4.B
Brdliková Nada (4.B), Lebedová Alena (4.B)

 
18.12.
(St)
 

8:10- 9:45

Kariérové poradenství

7.A

10:00-11:40

Kariérové poradenství

7.B

 

Divadlo D21

2.A, 2.B
Nosková Hana (2.A), Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Vaisová Iveta (2.B)

 

přednáška v SÚRAO, Neviditelná výstava

6.A
Fišerová Gabriela (6.A), Vacín Radek (6.A)

 

Muzeum Policie ČR

1.A
Nešetřilová Dana (1.A), Sauerová Jana (1.A)

 
19.12.
(Čt)
 

8:10-11:40

Vánoční třídnické dopoledne

5.A
Smolková Zita (5.A)
5A

8:10-11:40

Vánoční třídnické dopoledne
Hra na trubky, lití olova, rozdávání dárků, ochutnávka vánočního cukroví.

2.B
Šmídová Kateřina

 

4. A - Náprstkovo muzeum Praha
Náprstkovo muzeum + předvánoční Praha

4.A
Šmíd Eduard (4.A), Trojanová Šárka (4.A)

 
20.12.
(Pá)
 

8:30-11:00

AVES
Společenský dům Neratovice

 

 
23.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
24.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
25.12.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
26.12.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
27.12.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
28.12.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
29.12.
(Ne)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
30.12.
(Po)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
31.12.
(Út)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
1.1.
(St)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
2.1.
(Čt)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
3.1.
(Pá)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
4.1.
(So)
 

 

Vánoční prázdniny

 

 
5.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz kvart
Benecko

4.A, 4.B
Brdliková Nada (4.B), Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard (4.A), Vacín Radek

 

Vánoční prázdniny

 

 
6.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz kvart
Benecko

4.A, 4.B
Brdliková Nada (4.B), Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard (4.A), Vacín Radek

 
7.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz kvart
Benecko

4.A, 4.B
Brdliková Nada (4.B), Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard (4.A), Vacín Radek

 
8.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz kvart
Benecko

4.A, 4.B
Brdliková Nada (4.B), Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard (4.A), Vacín Radek

 
9.1.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz kvart
Benecko

4.A, 4.B
Brdliková Nada (4.B), Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard (4.A), Vacín Radek

 
10.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz kvart
Benecko

4.A, 4.B
Brdliková Nada (4.B), Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard (4.A), Vacín Radek

 
12.1.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 
13.1.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 
14.1.
(Út)
 

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 
15.1.
(St)
 

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 
16.1.
(Čt)
 

9:00-13:40

Dějepisná olympiáda

Horáková Ilona
Jinoch P. (7.B), Lopatová L. (4.A), Matocha M. (4.A), Mišurec V. (4.B), Pokorný J. (6.A), Šulc F. (7.A)

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 

Florbal - krajské kolo
Praha - Střešovice

Vacín Radek
Dolanský V. (6.A), Doňar J. (6.A), Hrubec P. (5.B), Hýsek J. (6.B), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (4.B), Máslo O. (4.A), Novotný R. (6.B), Nový R. (7.B), Vancl T. (5.B)

 
17.1.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 

Divadlo Mladá Boleslav

6.A, 6.B
Nosková Hana (6.A), Vaisová Iveta (6.B)

 
18.1.
(So)
 

 

Lyžařský kurz sekund
Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina, Šmídová Kateřina (2.B), Švermová Veronika (2.A), Zdebská Ladislava

 
21.1.
(Út)
 

 

Florbal - krajské kolo - Rudná

Zdebská Ladislava
Hyklová V. (4.B), Kasan O. (4.A), Kašpárek J. (4.B), Kašpárek V. (3.B), Kovařík T. (3.B), Máslo O. (4.A), Poláček P. (3.B), Rais A. (3.B), Šíma M. (3.B), Šmída A. (4.B)

 
22.1.
(St)
 

6:30-13:40

Olympiáda ČJ okresní kolo

Beránek Vladimír
Hasáková T. (3.B), Jeřábková A. (5.B), Nováková L. (8.B), Stanková L. (4.B), Šimáček O. (4.A), Vošmik O. (5.A)

8:00-16:00

Heroic Imagination Project CZ

Sochorová Barbora
Adámek J. (7.A), Falgenhauerová E. (7.A), Fogl P. (7.B), Husáková E. (7.B), Jinoch P. (7.B), Kučerová K. (7.B), Nováková A. (7.B), Panošová H. (7.A), Šulc F. (7.A), Trhoňová M. (7.A), Urbanová M. (7.B), Žabová B. (7.B)

8:10- 9:45

Olympiáda LAT
školní kolo Certamen Latinum

Fidlerová Anna
Bulíř A. (5.B), Bureš O. (5.B), Duben Š. (5.B), Hanák T. (5.B), Krajč D. (5.A), Pokorný J. (6.A), Pokorný V. (5.B), Sedláčková V. (6.B), Šíp D. (5.B), Vaněčková D. (5.B), Votipka V. (5.B), Zimová L. (6.B)

14:00

Pololetní pedagogická rada

 

 
23.1.
(Čt)
 

 

Gaudeamus

7.A, 7.B
Grohmanová Hana, Petrů Jana, Sochorová Barbora

 
24.1.
(Pá)
 

19:00-23:59

Maturitní ples
Společenský dům Neratovice

 

 
27.1.
(Po)
 

10:00-16:10

Ekonomická olympiáda

Horáková Ilona
Mašek M. (7.B), Semerád O. (7.B), Vrána P. (7.B)

 
28.1.
(Út)
 

 

Bobřík informatiky - krajské kolo
MFF UK Praha

Vais Vladimír
Pavlín O. (7.B), Staněk J. (7.B), Vrána P. (7.B), Zápotocký Š. (7.B)

 
29.1.
(St)
 

 

Přehazovaná - místní kolo
DDM Neratovice

HAL1, HAL2, HAL3

 
31.1.
(Pá)
 

 

Pololetní prázdniny

 

 
6.2.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří
GFP

 

 
11.2.
(Út)
 

 

Chemie zábavně

4.A(LABa)
Červenková Renáta (4.A(LABa))
LCH, PCH

 
12.2.
(St)
 

12:00-16:10

Biologická olympiáda - školní kolo

PFB
Havlíková B. (6.A), Holubová B. (6.A), Hudec O. (4.B), Ilková S. (1.B), Jirásek A. (1.B), Jurdíková V. (2.A), Kašparová K. (4.B), Koutská V. (7.A), Mára T. (2.A), Sedláčková V. (6.B), Stanko M. (2.B), Urbanová K. (7.A), Votipka O. (2.A)

 
14.2.
(Pá)
 

 

Přehazovaná - okresní kolo
DDM Neratovice

HAL1, HAL2, HAL3

 
19.2.
(St)
 

12:00-14:30

Chemická olympiáda - kategorie C - školní kolo

Fišerová Gabriela
PCH
Bulíř A. (5.B), Jeřábková A. (5.B), Lukášek J. (5.A), Růžičková L. (6.B), Sedláčková V. (6.B), Skálová A. (5.B), Šmídková B. (6.A), Vaněčková D. (5.B), Votipka V. (5.B)

 
20.2.
(Čt)
 

 

Okresní kolo olympiády v AJ

Renka Luboš
Doflein J. (4.A), Fogl P. (7.B), Hrubý A. (2.A), Klusáčková E. (6.A), Král L. (1.B), Loosová N. (1.A), Lukášová S. (3.B), Lužný R. (1.B), Říha V. (4.A), Soběslavský D. (6.A), Vejvodová L. (3.B), Zítková A. (6.A)

 
26.2.
(St)
 

10:00-11:40

Rybka
exkurze SPP oktáv

Grohmanová Hana
Dulíková S. (8.B), Francová S. (8.A), Hladík D. (8.B), Kefurtová J. (8.A), Kraj K. (8.A), Kripnerová N. (8.B), Kubíková E. (8.A), Lachmanová I. (8.B), Lebeda M. (8.A), Pospíšilová T. (8.A), Rybnikár V. (8.A), Wimmer V. (8.B), Wolfová V. (8.B)

 

Zeměpisná olympiáda
okresní kolo - Kralupy nad Vltavou

Šmíd Eduard
Chabada M. (2.A), Ilková S. (1.B), Lecot D. (6.A), Matocha M. (4.A), Sládková T. (1.B), Stanko M. (2.B), Vais A. (3.B)

 

Vybíjená - místní kolo
DDM Neratovice

HAL1, HAL2, HAL3

 
29.2.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
1.3.
(Ne)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
2.3.
(Po)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
3.3.
(Út)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
4.3.
(St)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
5.3.
(Čt)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
6.3.
(Pá)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
7.3.
(So)
 

 

Jarní prázdniny

 

 
8.3.
(Ne)
 

 

Jarní prázdniny

 

 

Lyžařský kurz sext
Hochficht / Přední Výtoň

6.A, 6.B
Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
9.3.
(Po)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)
Grohmanová Hana, Palička Petr

 

Lyžařský kurz sext
Hochficht / Přední Výtoň

6.A, 6.B
Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
10.3.
(Út)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)
Grohmanová Hana, Palička Petr

 

Lyžařský kurz sext
Hochficht / Přední Výtoň

6.A, 6.B
Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
11.3.
(St)
 

8:00-14:00

Volejbal - místní kolo -hala GFP
dívky, chlapci - tercie, kvarty, sekundy (výběr) sraz: v 8:00 v hale Gfp

Petrů Jana
HAL1, HAL2, HAL3
Bartoníčková L. (2.B), Gilmore P. (4.A), Kasan O. (4.A), Knotek D. (3.B), Kovařík T. (3.B), Marečková A. (2.B), Máslo O. (4.A), Pavlíková T. (4.B), Petrů L. (4.B), Poláček P. (3.B), Rais A. (3.B), Rajchertová N. (4.B), Říha V. (4.A), Soběslavská B. (4.B), Šíma M. (3.B), Šmída A. (4.B), Šůrová E. (2.B)

 

Lyžařský kurz sext
Hochficht / Přední Výtoň

6.A, 6.B
Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 

Poznej své město

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)
Grohmanová Hana, Palička Petr

 
12.3.
(Čt)
 

 

Poznej své město

1.A, 1.B, 7.A(SPP), 7.B(SPP)
Grohmanová Hana, Palička Petr

 

Lyžařský kurz sext
Hochficht / Přední Výtoň

6.A, 6.B
Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
13.3.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz sext
Hochficht / Přední Výtoň

6.A, 6.B
Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Jinoch Aleš, Kouklová Ivana, Švermová Veronika, Vacín Radek, Zdebská Ladislava

 
16.3.
(Po)
 

8:10- 9:45

Chemická olympiáda - test školního kola kategorie C

Fišerová Gabriela
Adámek J. (7.A), Jeřábková A. (5.B), Lukášek J. (5.A), Růžičková L. (6.B), Sedláčková V. (6.B), Skálová A. (5.B), Šmídková B. (6.A), Vaněčková D. (5.B), Votipka V. (5.B)

 
17.3.
(Út)
 

 

Krajské kolo olympiády NJ

Uhrinčaťová Jolana
Jinoch P. (7.B)

 
19.3.
(Čt)
 

6:30-18:40

Certamen Latinum
zemské kolo

Fidlerová Anna
Pokorný J. (6.A), Vošmik O. (5.A)

10:00-13:00

Chemie zábavně - vyhlášení
zrušeno - prezentace a vyhlášení výsledků soutěže v DDM

 

 
20.3.
(Pá)
 

8:00-14:00

Volejbal - okresní kolo - DDM Neratovice
dívky, chlapci - tercie, kvarty (výběr)

 

 
27.3.
(Pá)
 

10:00-11:40

Rybka
exkurze SPP oktáv

Grohmanová Hana
Dolanská A. (8.A), Horčičková Š. (8.B), Janda F. (8.A), Jarošová E. (8.A), Mecerová M. (8.B), Nguyen T. (8.A), Nováková L. (8.B), Sus M. (8.A), Trojáková N. (8.B), Vladyka V. (8.A), Weissová G. (8.B), Wimmerová N. (8.A)

 
29.3.
(Ne)
 

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
30.3.
(Po)
 

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
31.3.
(Út)
 

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
1.4.
(St)
 

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
2.4.
(Čt)
 

7:30-15:00

Strž, Vojna - exkurze

7.A, 7.B
Beránek Vladimír, Smolková Zita

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
3.4.
(Pá)
 

10:00-11:40

Beseda s hudebními ukázkami

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B
AULA

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
4.4.
(So)
 

 

Lipsko

Sochorová Barbora, Uhrinčaťová Jolana
Bačová B. (4.A), Boháč V. (4.B), Eichler V. (4.B), Hladíková A. (5.A), Chabrová K. (4.B), Kašpárek J. (5.A), Kašparová K. (4.B), Kučerová K. (5.A), Petrů L. (4.B), Růžičková K. (4.B), Šmída A. (4.B), Valínová K. (5.A)

 
8.4.
(St)
 

7:45-10:30

Maturitní písemná práce ČJL

8.A, 8.B

8:00-14:00

Velikonoční florbal GFP
Neratovice

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3

 
9.4.
(Čt)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
10.4.
(Pá)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
11.4.
(So)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
12.4.
(Ne)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
13.4.
(Po)
 

 

Velikonoční prázdniny

 

 
16.4.
(Čt)
 

8:10- 9:45

Film V síti

5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B

 
17.4.
(Pá)
 

8:10- 9:45

Film V síti

3.A, 3.B, 4.A, 4.B

 
22.4.
(St)
 

14:00

Čtvrtletní pedagogická rada

 

 
18.5.
(Po)
 

 

Ústní maturitní zkouška 2019/2020

8.A, 8.B

 
19.5.
(Út)
 

 

Ústní maturitní zkouška 2019/2020

8.A, 8.B

 
20.5.
(St)
 

8:10- 8:55

Na startu mužnosti

2.A(Chl), 2.B(Chl)
Nešetřilová Dana

9:00- 9:45

Čas proměn

2.A(Dív), 2.B(Dív)
Nešetřilová Dana

 

Ústní maturitní zkouška 2019/2020

8.A, 8.B

 
21.5.
(Čt)
 

 

Ústní maturitní zkouška 2019/2020

8.A, 8.B

 
29.5.
(Pá)
 

 

Školní focení

 

 
31.5.
(Ne)
 

13:00-19:00

Studentské majáles
Lobkovice

 

 
1.6.
(Po)
 

 

Zápočtové zkoušky - kvarty
GFP

4.A, 4.B

 
2.6.
(Út)
 

 

Zápočtové zkoušky - kvarty
GFP

4.A, 4.B

 
3.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz kvint
Vltava

5.A, 5.B
Horáková Ilona, Palička Petr, Smolková Zita

 
4.6.
(Čt)
 

 

Vodácký kurz kvint
Vltava

5.A, 5.B
Horáková Ilona, Palička Petr, Smolková Zita

 
5.6.
(Pá)
 

 

Vodácký kurz kvint
Vltava

5.A, 5.B
Horáková Ilona, Palička Petr, Smolková Zita

 
6.6.
(So)
 

 

Vodácký kurz kvint
Vltava

5.A, 5.B
Horáková Ilona, Palička Petr, Smolková Zita

 
7.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz kvint
Vltava

5.A, 5.B
Horáková Ilona, Palička Petr, Smolková Zita

 
8.6.
(Po)
 

 

Projekt Geo-Circle
závěrečný mezinárodní meetink v Nizozemsku

 

 

Zápočtové zkoušky - septimy
GFP

7.A, 7.B

 
9.6.
(Út)
 

 

Projekt Geo-Circle
závěrečný mezinárodní meetink v Nizozemsku

 

 

Zápočtové zkoušky - septimy
GFP

7.A, 7.B

 
10.6.
(St)
 

 

Projekt Geo-Circle
závěrečný mezinárodní meetink v Nizozemsku

 

 
11.6.
(Čt)
 

 

Projekt Geo-Circle
závěrečný mezinárodní meetink v Nizozemsku

 

 
12.6.
(Pá)
 

 

Projekt Geo-Circle
závěrečný mezinárodní meetink v Nizozemsku

 

 
13.6.
(So)
 

 

Projekt Geo-Circle
závěrečný mezinárodní meetink v Nizozemsku

 

 
16.6.
(Út)
 

 

Poznávaci zájezd Anglie

Brdliková Nada, Smolková Zita, Trojanová Šárka

 
17.6.
(St)
 

 

Poznávaci zájezd Anglie

Brdliková Nada, Smolková Zita, Trojanová Šárka

 
18.6.
(Čt)
 

 

Poznávaci zájezd Anglie

Brdliková Nada, Smolková Zita, Trojanová Šárka

 
19.6.
(Pá)
 

 

Poznávaci zájezd Anglie

Brdliková Nada, Smolková Zita, Trojanová Šárka

 
20.6.
(So)
 

 

Poznávaci zájezd Anglie

Brdliková Nada, Smolková Zita, Trojanová Šárka

 
21.6.
(Ne)
 

 

Poznávaci zájezd Anglie

Brdliková Nada, Smolková Zita, Trojanová Šárka

 
22.6.
(Po)
 

14:00

Závěrečná pedagogická rada

 

 
25.6.
(Čt)
 

 

Dílny

 

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Horák Jakub, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vysušilová Diana

 
26.6.
(Pá)
 

 

Dílny

 

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Horák Jakub, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vysušilová Diana

 
27.6.
(So)
 

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Horák Jakub, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vysušilová Diana

 
28.6.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Horák Jakub, Švermová Veronika, Vacín Radek, Vysušilová Diana

 
1.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
2.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
3.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
4.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
5.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
6.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
7.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
8.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
9.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
10.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
11.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
12.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
13.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
14.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
15.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
16.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
17.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
18.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
19.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
20.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
21.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
22.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
23.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
24.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
25.7.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
26.7.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
27.7.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
28.7.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
29.7.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
30.7.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
31.7.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
1.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
2.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
3.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
4.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
5.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
6.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
7.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
8.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
9.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
10.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
11.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
12.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
13.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
14.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
15.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
16.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
17.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
18.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
19.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
20.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
21.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
22.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
23.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
24.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
25.8.
(Út)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
26.8.
(St)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
27.8.
(Čt)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
28.8.
(Pá)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
29.8.
(So)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
30.8.
(Ne)
 

 

Hlavní prázdniny

 

 
31.8.
(Po)
 

 

Hlavní prázdniny

 

23.4.2020 (16:30)

Zpracováno v systému Bakaláři