Přehled akcí: školní rok 2020/21

 

Termín

Akce

Účastní se

 
1.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Gerencséry Martina (1.B), Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vaisová Iveta (1.A)

 
2.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Gerencséry Martina (1.B), Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vaisová Iveta (1.A)

 
3.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Gerencséry Martina (1.B), Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vaisová Iveta (1.A)

 

Národní obrození v Praze
Exkurze Národního divadla a míst spojených s českým obrozením.

4.A, 4.B
Horák Jakub, Vrbíková Věra, Vysušilová Diana

 
4.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Gerencséry Martina (1.B), Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vaisová Iveta (1.A)

 
5.9.
(So)
 

 

Adaptační kurz prim

1.A, 1.B
Gerencséry Martina (1.B), Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vaisová Iveta (1.A)

 
10.9.
(Čt)
 

12:00-18:40

Vodácký kurz kvint

6.A, 6.B
Horáková Ilona (6.B), Palička Petr, Smolková Zita (6.A)

 
11.9.
(Pá)
 

 

Vodácký kurz kvint

6.A, 6.B
Horáková Ilona (6.B), Palička Petr, Smolková Zita (6.A)

 
17.9.
(Čt)
 

12:00-13:40

Přednáška o vysokoškolském studiu ve Velké Británii

obě oktávy
Brdliková Nada, Lebedová Alena
PCH

 
25.9.
(Pá)
 

8:10-11:40

Hrdina všedního dne
Preventivní vzdělávací akce na základě myšlenek P. Zimbarda.

1.A, 1.B, 8.A(SPP), 8.B(SPP)

 
24.11.
(Út)
 

14:00

Uzávěrka klasifikace před poradou

 

 
25.11.
(St)
 

14:00-15:30

Čtvrtletní pedagogická rada

Beránek Vladimír, Brdliková Nada, Čemusová Markéta, Červenková Renáta, Fidlerová Anna, Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Grohmanová Hana, Horák Jakub, Horáková Ilona, Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Kouklová Ivana, Lebedová Alena, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Nosková Hana, Palička Petr, Petrů Jana, Renka Luboš, Sauerová Jana, Scholz Marek, Sloupová Eva, Smolková Zita, Sochorová Barbora, Sviták Jan, Šafránková Ivana, Šmíd Eduard, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Vais Vladimír, Vaisová Iveta, Vrbíková Věra, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
25.3.
(Čt)
 

8:10-11:40

Projekt Živá knihovna

4.A

 
29.3.
(Po)
 

8:10-11:40

Projekt Živá knihovna

4.B

 
31.3.
(St)
 

 

Velikonoční florbal GFP
tradiční akce školy

Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3

 
8.4.
(Čt)
 

 

Terezín on-line

4.A, 4.B
Nosková Hana (4.B), Vaisová Iveta (4.A)

 
9.4.
(Pá)
 

 

Terezín on-line

4.A, 4.B
Nosková Hana (4.B), Vaisová Iveta (4.A)

 
21.4.
(St)
 

 

Čtvrtletní klasifikační porada

 

 
23.4.
(Pá)
 

19:00

27. maturitní ples GFP
SD Neratovice

 

 
10.6.
(Čt)
 

 

Unesco výlet 4.A
Výlet do Kutné Hory.

Vrbíková Věra, Vysušilová Diana
Baloun M. (4.A), Bernáthová S. (4.A), Binder B. (4.A), Curychová T. (4.A), Dittrichová K. (4.A), Dubnová E. (4.A), Fišer Z. (4.A), Grohman D. (4.A), Janoušková V. (4.A), Jindrová K. (4.A), Kameníková K. (4.A), Klusáčková A. (4.A), Kovaříková L. (4.A), Krbec O. (4.A), Kupka O. (4.A), Lachoutová A. (4.A), Minaříková N. (4.A), Moravcová B. (4.A), Novotná L. (4.A), Pospíšilová M. (4.A), Ragač D. (4.A), Somsedík A. (4.A), Soukup J. (4.A), Šmíd M. (4.A), Šprinclová L. (4.A), Truong A. (4.A), Tuháčková A. (4.A), Uher J. (4.A), Vágnerová Z. (4.A), Vokáč J. (4.A)

 

Školní focení

 

 
11.6.
(Pá)
 

 

Unesco výlet 4.A
Výlet do Kutné Hory.

Vrbíková Věra, Vysušilová Diana
Baloun M. (4.A), Bernáthová S. (4.A), Binder B. (4.A), Curychová T. (4.A), Dittrichová K. (4.A), Dubnová E. (4.A), Fišer Z. (4.A), Grohman D. (4.A), Janoušková V. (4.A), Jindrová K. (4.A), Kameníková K. (4.A), Klusáčková A. (4.A), Kovaříková L. (4.A), Krbec O. (4.A), Kupka O. (4.A), Lachoutová A. (4.A), Minaříková N. (4.A), Moravcová B. (4.A), Novotná L. (4.A), Pospíšilová M. (4.A), Ragač D. (4.A), Somsedík A. (4.A), Soukup J. (4.A), Šmíd M. (4.A), Šprinclová L. (4.A), Truong A. (4.A), Tuháčková A. (4.A), Uher J. (4.A), Vágnerová Z. (4.A), Vokáč J. (4.A)

 
12.6.
(So)
 

 

Unesco výlet 4.A
Výlet do Kutné Hory.

Vrbíková Věra, Vysušilová Diana
Baloun M. (4.A), Bernáthová S. (4.A), Binder B. (4.A), Curychová T. (4.A), Dittrichová K. (4.A), Dubnová E. (4.A), Fišer Z. (4.A), Grohman D. (4.A), Janoušková V. (4.A), Jindrová K. (4.A), Kameníková K. (4.A), Klusáčková A. (4.A), Kovaříková L. (4.A), Krbec O. (4.A), Kupka O. (4.A), Lachoutová A. (4.A), Minaříková N. (4.A), Moravcová B. (4.A), Novotná L. (4.A), Pospíšilová M. (4.A), Ragač D. (4.A), Somsedík A. (4.A), Soukup J. (4.A), Šmíd M. (4.A), Šprinclová L. (4.A), Truong A. (4.A), Tuháčková A. (4.A), Uher J. (4.A), Vágnerová Z. (4.A), Vokáč J. (4.A)

 
13.6.
(Ne)
 

 

Unesco výlet 4.A
Výlet do Kutné Hory.

Vrbíková Věra, Vysušilová Diana
Baloun M. (4.A), Bernáthová S. (4.A), Binder B. (4.A), Curychová T. (4.A), Dittrichová K. (4.A), Dubnová E. (4.A), Fišer Z. (4.A), Grohman D. (4.A), Janoušková V. (4.A), Jindrová K. (4.A), Kameníková K. (4.A), Klusáčková A. (4.A), Kovaříková L. (4.A), Krbec O. (4.A), Kupka O. (4.A), Lachoutová A. (4.A), Minaříková N. (4.A), Moravcová B. (4.A), Novotná L. (4.A), Pospíšilová M. (4.A), Ragač D. (4.A), Somsedík A. (4.A), Soukup J. (4.A), Šmíd M. (4.A), Šprinclová L. (4.A), Truong A. (4.A), Tuháčková A. (4.A), Uher J. (4.A), Vágnerová Z. (4.A), Vokáč J. (4.A)

 
16.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz

5.A, 5.B
Brdliková Nada, Palička Petr, Petrů Jana, Šmíd Eduard

 
17.6.
(Čt)
 

 

Vodácký kurz

5.A, 5.B
Brdliková Nada, Palička Petr, Petrů Jana, Šmíd Eduard

 
18.6.
(Pá)
 

 

Vodácký kurz

5.A, 5.B
Brdliková Nada, Palička Petr, Petrů Jana, Šmíd Eduard

 
19.6.
(So)
 

 

Vodácký kurz

5.A, 5.B
Brdliková Nada, Palička Petr, Petrů Jana, Šmíd Eduard

 
20.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz

5.A, 5.B
Brdliková Nada, Palička Petr, Petrů Jana, Šmíd Eduard

 
23.6.
(St)
 

13:45-15:20

Klasifikační porada

Beránek Vladimír, Brdliková Nada, Čemusová Markéta, Červenková Renáta, Fidlerová Anna, Fišerová Gabriela, Gerencséry Martina, Grohmanová Hana, Horák Jakub, Horáková Ilona, Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Kouklová Ivana, Lebedová Alena, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Nosková Hana, Palička Petr, Petrů Jana, Renka Luboš, Sauerová Jana, Scholz Marek, Sloupová Eva, Smolková Zita, Sochorová Barbora, Sviták Jan, Šafránková Ivana, Šmíd Eduard, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Vais Vladimír, Vaisová Iveta, Vrbíková Věra, Vysušilová Diana, Zdebská Ladislava

 
24.6.
(Čt)
 

8:00-16:00

Třídní výlet 4. B - Cinibulkova stezka

4.B
Beránek Vladimír, Horák Jakub

8:10-13:40

Projektový den ve škole

6.B, 7.A
Fišerová Gabriela (7.A), Horáková Ilona (6.B), Palička Petr (7.A)

8:10-11:40

Třídní procházka

2.A
Sauerová Jana (2.A), Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3

 

Výlet Český ráj

6.A
Smolková Zita (6.A), Trojanová Šárka (6.A)

 

Procházka - Libiš

5.A
Šmíd Eduard

 

Školní výlet - Vyšehrad

1.A
Sochorová Barbora (1.A), Vaisová Iveta (1.A)

 
25.6.
(Pá)
 

8:10-11:40

Procházka- Lobkovice

2.B
Fidlerová Anna (2.B)

 

Výlet Český ráj

6.A
Smolková Zita (6.A), Trojanová Šárka (6.A)

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Šmídová Kateřina (3.B), Švermová Veronika (3.A), Vacín Radek

 

Procházka - Kostelec

5.A
Šmíd Eduard

 
26.6.
(So)
 

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Šmídová Kateřina (3.B), Švermová Veronika (3.A), Vacín Radek

 
27.6.
(Ne)
 

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Šmídová Kateřina (3.B), Švermová Veronika (3.A), Vacín Radek

 
28.6.
(Po)
 

 

Plovárna
Plovárna v Neratovicích

4.A
Vrbíková Věra

 

Sportovní kurz tercií
Malá Skála

3.A, 3.B
Šmídová Kateřina (3.B), Švermová Veronika (3.A), Vacín Radek

 

Procházka - Mlékojedy

5.A
Šmíd Eduard

 
29.6.
(Út)
 

8:00-16:00

výlet 2.B - Bigwall
kurz lezení na horolezecké stěně

2.B
Fidlerová Anna (2.B), Grohmanová Hana (2.B)

 

exkurze Litoměřice

6.B
Horáková Ilona (6.B), Palička Petr (6.B)

17.6.2021 (10:51)

Zpracováno v systému Bakaláři