Přehled akcí: školní rok 2021/22

 

Termín

Akce

Účastní se

 
6.9.
(Po)
 

 

Adaptační kurz

1.A, 1.B
Červenková Renáta, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Trojanová Šárka

 
7.9.
(Út)
 

 

Adaptační kurz

1.A, 1.B
Červenková Renáta, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Trojanová Šárka

 
8.9.
(St)
 

 

Adaptační kurz

1.A, 1.B
Červenková Renáta, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Trojanová Šárka

 
9.9.
(Čt)
 

 

Adaptační kurz

1.A, 1.B
Červenková Renáta, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Trojanová Šárka

 
10.9.
(Pá)
 

 

Adaptační kurz

1.A, 1.B
Červenková Renáta, Grohmanová Hana, Nešetřilová Dana, Palička Petr, Trojanová Šárka

 
22.9.
(St)
 

7:45-13:45

SPORTOVNÍ DNY NERATOVIC

Baja L. (2.B), Boháč K. (2.A), Broklová S. (2.A), Dolanský J. (2.B), Fejtová B. (3.A), Ftáčnik M. (2.A), Garay M. (3.A), Grohman D. (2.A), Heinrich M. (3.A), Hnátková J. (2.A), Churavý M. (2.B), Chytil M. (2.B), Jeník T. (2.B), Ježková L. (3.A), Komrska J. (2.A), Korbel F. (3.A), Kostrhunová E. (2.A), Krajňák K. (3.A), Krejčová B. (2.A), Kudrna J. (2.B), Kuželová V. (3.A), Libý A. (3.A), Loosová N. (3.A), Machaj V. (2.A), Malínský M. (3.A), Mára A. (2.B), Matalík M. (2.B), Mikysková Š. (3.A), Nedomlelová I. (2.B), Opršalová T. (3.A), Petrů L. (2.B), Pištejová K. (2.B), Prokopová E. (2.A), Římalová E. (2.B), Sadiki M. (2.A), Sedlář L. (2.A), Somsedík Š. (2.A), Starnovský J. (2.B), Sviták V. (3.A), Šmeráková N. (2.B), Šrámková K. (2.A), Šťastná K. (3.A), Šťastný O. (2.A), Voráčková A. (2.A), Zarembová K. (3.A), Zelenková K. (2.B), Žižková K. (2.B)

7:45-13:45

SPORTOVNÍ DNY NERATOVIC

7.A, 7.B
Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Skřípská Soňa, Švermová Veronika

 
23.9.
(Čt)
 

7:45-13:45

SPORTOVNÍ DNY NERATOVIC

7.A, 7.B
Janoušek Petr, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Vacín Radek

7:45-13:45

SPORTOVNÍ DNY NERATOVIC

Baja L. (2.B), Boháč K. (2.A), Broklová S. (2.A), Dolanský J. (2.B), Fejtová B. (3.A), Ftáčnik M. (2.A), Garay M. (3.A), Grohman D. (2.A), Heinrich M. (3.A), Hnátková J. (2.A), Churavý M. (2.B), Chytil M. (2.B), Jeník T. (2.B), Ježková L. (3.A), Komrska J. (2.A), Korbel F. (3.A), Kostrhunová E. (2.A), Krajňák K. (3.A), Krejčová B. (2.A), Kudrna J. (2.B), Kuželová V. (3.A), Libý A. (3.A), Loosová N. (3.A), Machaj V. (2.A), Malínský M. (3.A), Mára A. (2.B), Matalík M. (2.B), Mikysková Š. (3.A), Nedomlelová I. (2.B), Opršalová T. (3.A), Petrů L. (2.B), Pištejová K. (2.B), Prokopová E. (2.A), Římalová E. (2.B), Sadiki M. (2.A), Sedlář L. (2.A), Somsedík Š. (2.A), Starnovský J. (2.B), Sviták V. (3.A), Šmeráková N. (2.B), Šrámková K. (2.A), Šťastná K. (3.A), Šťastný O. (2.A), Voráčková A. (2.A), Zarembová K. (3.A), Zelenková K. (2.B), Žižková K. (2.B)

 
11.10.
(Po)
 

8:10-10:45

Přes bariéry s policiíí
Účastní se dobrovolníci z oktáv.

Nešetřilová Dana
Hýsek J. (8.B), Knězová M. (8.B), Kotrbáček M. (8.A), Landsingerová A. (8.A), Melichar M. (8.B), Novák M. (8.B), Novotný R. (8.B), Peprný M. (8.A), Pražák J. (8.A), Ramzer K. (8.B), Šprincl D. (8.B)

 
18.10.
(Po)
 

Lukáš - Fogl Lukáš, Flíček Lukáš

 

Jedu v jedu
Přírodovědná výstava muzeum Mělník

4.A, 4.B
Šmíd Eduard, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika

 
2.11.
(Út)
 

10:00-12:45

Živá knihovna

4.B
Vrbíková Věra
PSV

 
8.11.
(Po)
 

 

Podzimní sběr papíru

 

 
9.11.
(Út)
 

10:00-13:40

Živá knihovna

4.A
Horáková Ilona (4.A)
PSV

 

Podzimní sběr papíru

 

 
10.11.
(St)
 

 

Čtvrtletní porada

 

 

Podzimní sběr papíru

 

 
11.11.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky

 

 

Podzimní sběr papíru

 

 
12.11.
(Pá)
 

 

Podzimní sběr papíru

 

 
15.11.
(Po)
 

8:10- 9:45

SVĚT KOLEM NÁS
zeměpisná projekce pro GFP - kino Neratovice sekundy až kvarty

 

10:00-11:40

SVĚT KOLEM NÁS
zeměpisná projekce pro GFP - kino Neratovice kvinty až septimy (oktávy výběr)

 

14:00-17:30

Cena města Neratovice - pěvecký sbor GFP

Fogl Lukáš, Smolková Zita, Šafránková Ivana
Bartoňová K. (8.B), Bodruhová A. (2.A), Hasáková T. (5.B), Hudcová V. (2.B), Kučerová K. (7.A), Pištejová K. (2.B), Šmídková B. (8.A), Votipka V. (7.B), Žižková K. (2.B)

 
19.11.
(Pá)
 

 

Soustředění pěveckého sboru

Fogl Lukáš, Smolková Zita, Šafránková Ivana
Bartoňová K. (8.B), Bodruhová A. (2.A), Hasáková T. (5.B), Hudcová V. (2.B), Kučerová K. (7.A), Pištejová K. (2.B), Šmídková B. (8.A), Votipka V. (7.B), Žižková K. (2.B)

 
20.11.
(So)
 

 

Soustředění pěveckého sboru

Fogl Lukáš, Smolková Zita, Šafránková Ivana
Bartoňová K. (8.B), Bodruhová A. (2.A), Hasáková T. (5.B), Hudcová V. (2.B), Kučerová K. (7.A), Pištejová K. (2.B), Šmídková B. (8.A), Votipka V. (7.B), Žižková K. (2.B)

 
21.11.
(Ne)
 

 

Soustředění pěveckého sboru

Fogl Lukáš, Smolková Zita, Šafránková Ivana
Bartoňová K. (8.B), Bodruhová A. (2.A), Hasáková T. (5.B), Hudcová V. (2.B), Kučerová K. (7.A), Pištejová K. (2.B), Šmídková B. (8.A), Votipka V. (7.B), Žižková K. (2.B)

 
23.11.
(Út)
 

* Kustl Zdeněk

17:00-22:00

SLI

7.A(SLI), 7.B(SLI)
Palička Petr (7.B(SLI)), Smolková Zita (7.A(SLI))

 

Divadlo
D21, Kapesní povídky

obě oktávy, 2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Sochorová Barbora, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
25.11.
(Čt)
 

Kateřina - Šmídová Kateřina

10:00-13:40

Beseda a workshop s M. Merglovou
Akce pro vítěze a věrné účastníky Veršobraní

PSV
Havlíková B. (8.A), Jeřábková A. (7.B), Kodikara A. (6.A), Kostrhunová E. (2.A), Krejčová B. (2.A), Landsingerová A. (8.A), Lechner M. (4.B), Loosová N. (3.A), Podhorská L. (6.B), Postránecká V. (6.B), Šínová T. (4.A), Šťastná K. (3.A), Šůrová N. (8.A), Šustková M. (4.A), Votipka V. (7.B)

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

 
30.11.
(Út)
 

7:20-14:30

Divadlo D21

7.A, 7.B
Palička Petr (7.B), Smolková Zita (7.A)

10:00-18:40

Divadlo D21 Utrpení mladého Werthra

5.A, 5.B, 8.B(SLI)
Horák Jakub (5.B), Vaisová Iveta (8.B(SLI)), Vrbíková Věra (5.A)

 
4.12.
(So)
 

Barbora - Hamerníková Barbora, Sochorová Barbora

 

Lobkovický advent - pěvecký sbor GFP

Fogl Lukáš, Smolková Zita, Šafránková Ivana

 
6.12.
(Po)
 

 

Projekt Erasmus+

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Gilmore P. (6.A), Hasáková T. (5.B), Chabrová K. (6.B), Kameníková K. (5.A), Kašparová K. (6.B), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kovaříková L. (5.A), Kupková A. (5.B), Lukášová S. (5.B), Luňáková T. (5.B), Rajchertová N. (6.B), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štyks D. (6.A), Vokáč J. (5.A)

 
7.12.
(Út)
 

 

Projekt Erasmus+

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Gilmore P. (6.A), Hasáková T. (5.B), Chabrová K. (6.B), Kameníková K. (5.A), Kašparová K. (6.B), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kovaříková L. (5.A), Kupková A. (5.B), Lukášová S. (5.B), Luňáková T. (5.B), Rajchertová N. (6.B), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štyks D. (6.A), Vokáč J. (5.A)

 
8.12.
(St)
 

 

Projekt Erasmus+

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Gilmore P. (6.A), Hasáková T. (5.B), Chabrová K. (6.B), Kameníková K. (5.A), Kašparová K. (6.B), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kovaříková L. (5.A), Kupková A. (5.B), Lukášová S. (5.B), Luňáková T. (5.B), Rajchertová N. (6.B), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štyks D. (6.A), Vokáč J. (5.A)

 
9.12.
(Čt)
 

* Šmíd Eduard

 

Projekt Erasmus+

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Gilmore P. (6.A), Hasáková T. (5.B), Chabrová K. (6.B), Kameníková K. (5.A), Kašparová K. (6.B), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kovaříková L. (5.A), Kupková A. (5.B), Lukášová S. (5.B), Luňáková T. (5.B), Rajchertová N. (6.B), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štyks D. (6.A), Vokáč J. (5.A)

 
10.12.
(Pá)
 

 

Divadlo D21

1.A, 1.B
Beránek Vladimír (1.A), Trojanová Šárka (1.B)

 

Projekt Erasmus+

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Gilmore P. (6.A), Hasáková T. (5.B), Chabrová K. (6.B), Kameníková K. (5.A), Kašparová K. (6.B), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kovaříková L. (5.A), Kupková A. (5.B), Lukášová S. (5.B), Luňáková T. (5.B), Rajchertová N. (6.B), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štyks D. (6.A), Vokáč J. (5.A)

 
14.12.
(Út)
 

13:45-18:40

Výstava Dalí Praha - SŠR

Nešetřilová Dana
Dyčinská J. (8.A), Horáková A. (8.B), Kolínská N. (8.B), Pokorný V. (7.B), Šimon J. (8.A), Vošmik O. (7.A), Vyšínský A. (8.A)

 
17.12.
(Pá)
 

7:50-14:00

SUBTERRA CUP
florbalový turnaj

Vacín Radek
Doňar J. (8.A), Hrubec P. (7.B), Hyklová V. (6.B), Kasan O. (6.A), Kašpárek J. (6.B), Kašpárek V. (5.B), Máslo O. (6.A), Rais A. (5.B), Šíma M. (5.B), Šmída A. (6.B), Tůma A. (7.B), Vancl T. (7.B)

 
19.12.
(Ne)
 

 

Vánoční koncert - pěvecký sbor GFP

Fogl Lukáš, Smolková Zita, Šafránková Ivana

 
20.12.
(Po)
 

* Jirková Eva

 

Praha vánoční

4.B
Nešetřilová Dana (4.B), Šmídová Kateřina (4.B)

 

Neviditelná výstava

5.A
Vrbíková Věra (5.A)

 
21.12.
(Út)
 

 

Muzeum Karlova mostu

7.B
Horáková Ilona (7.B)

 

Neviditelná výstava

7.A
Smolková Zita (7.A)

 
2.1.
(Ne)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
3.1.
(Po)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
4.1.
(Út)
 

Diana - Vysušilová Diana

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
5.1.
(St)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
6.1.
(Čt)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
7.1.
(Pá)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
8.1.
(So)
 

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEKUNDY
Sokol Paseky nad Jizerou

2.A, 2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr, Šafránková Ivana, Vaisová Iveta (2.A)

 
18.1.
(Út)
 

8:10- 9:45

Olympiáda z českého jazyka

Beránek Vladimír, Horák Jakub
PSV
Adámek J. (3.A), Bartoníčková L. (4.B), Fejtová B. (3.A), Hladíková M. (4.B), Holubová A. (4.B), Hoťová M. (3.B), Hrubá T. (4.A), Hrubý A. (4.A), Chloupek Š. (4.A), Ježková L. (3.A), Kozáková J. (3.A), Lechner M. (4.B), Lerchová A. (4.B), Loosová N. (3.A), Maštalířová T. (4.B), Nováková A. (3.B), Polák J. (4.A), Prokopec J. (4.B), Ragačová M. (3.A), Růžičková A. (3.A), Semerádová K. (4.A), Sládková T. (3.B), Stanko M. (4.B), Svobodová A. (4.B), Šínová T. (4.A), Šteffelová A. (4.B), Šůrová E. (4.B), Šustková M. (4.A), Vejvodová B. (3.A), Vondrašová S. (3.A), Votipka O. (4.A), Zarembová K. (3.A)

10:00-11:40

Olympiáda z českého jazyka

Smolková Zita, Vaisová Iveta
Boháčová K. (5.B), Curychová T. (5.A), Emingerová A. (6.A), Eppinger M. (6.A), Gilmore P. (6.A), Havlíková K. (7.A), Himl A. (6.A), Jeřábková A. (7.B), Kameníková K. (5.A), Kodikara A. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kučerová K. (7.A), Kudrnová K. (6.A), Kupka D. (7.A), Kupka T. (5.B), Langšádlová M. (7.A), Lebedová N. (5.B), Libá S. (7.B), Lopatová L. (6.A), Matocha M. (6.A), Novotná L. (5.A), Novotný E. (5.B), Pavlínová Š. (7.B), Pokorný M. (6.A), Pokorný V. (7.B), Pospíšilová M. (5.A), Rais A. (5.B), Růžičková K. (6.B), Stanková L. (6.B), Šabata M. (5.B), Šeflová K. (6.A), Šíma M. (5.B), Šimáček O. (6.A), Štryncl O. (7.B), Štyks D. (6.A), Vágnerová Z. (5.A), Vaněčková D. (7.B), Vejvodová L. (5.B), Vondroušová M. (6.B), Vošmik O. (7.A)

 
19.1.
(St)
 

14:00-15:30

Pololetní porada

Antonová Anna, Beránek Vladimír, Brdliková Nada, Čemusová Markéta, Červenková Renáta, Fidlerová Anna, Fogl Lukáš, Gerencséry Martina, Grohmanová Hana, Hamerníková Barbora, Horák Jakub, Horáková Ilona, Janoušek Petr, Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Kouklová Ivana, Lebedová Alena, Líhová-Legnerová Aida, Nešetřilová Dana, Nosková Hana, Palička Petr, Petrů Jana, Renka Luboš, Sauerová Jana, Scholz Marek, Skřípská Soňa, Smolková Zita, Sochorová Barbora, Sviták Jan, Šafránková Ivana, Šmíd Eduard, Šmídová Kateřina, Švermová Veronika, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana, Vacín Radek, Vais Vladimír, Vaisová Iveta, Vejvodová Martina, Vrbíková Věra, Vysušilová Diana

 
20.1.
(Čt)
 

Ilona - Horáková Ilona

8:10- 8:55

Školní kolo olympiády z dějepisu

Horáková Ilona
PSV

9:00- 9:45

Školní kolo olympiady z dějepisu

Fidlerová Anna
PSV

 
23.1.
(Ne)
 

Zdeněk - Kustl Zdeněk

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEXTY
Přední Výtoň - Hochficht

6.A, 6.B
Brdliková Nada (6.B), Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Šmíd Eduard, Švermová Veronika (6.A), Vacín Radek

 
24.1.
(Po)
 

* Beránek Vladimír

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEXTY
Přední Výtoň - Hochficht

6.A, 6.B
Brdliková Nada (6.B), Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Šmíd Eduard, Švermová Veronika (6.A), Vacín Radek

 
25.1.
(Út)
 

7:20-14:30

Gaudeamus

7.A, 7.B
Grohmanová Hana, Horáková Ilona, Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEXTY
Přední Výtoň - Hochficht

6.A, 6.B
Brdliková Nada (6.B), Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Šmíd Eduard, Švermová Veronika (6.A), Vacín Radek

 
26.1.
(St)
 

 

Odborná exkurze na ČVUT

Červenková Renáta, Sauerová Jana
Bartoníček A. (8.B), Dvořák M. (8.B), Havlíková B. (8.A), Holubová B. (8.A), Kalibánová K. (8.A), Kalinová M. (8.B), Knězová M. (8.B), Kotrbáček M. (8.A), Lecot D. (8.A), Novotný T. (8.B), Peštová T. (8.A), Pithartová E. (8.B), Pražák J. (8.A), Růžičková L. (8.B), Sedláčková V. (8.B), Soběslavský D. (8.A), Šmídková B. (8.A), Trpkoš J. (8.A)

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEXTY
Přední Výtoň - Hochficht

6.A, 6.B
Brdliková Nada (6.B), Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Šmíd Eduard, Švermová Veronika (6.A), Vacín Radek

 
27.1.
(Čt)
 

* Novotná Vendula

 

Odborná exkurze na ČVUT

Červenková Renáta, Sauerová Jana
Bartoníček A. (8.B), Dvořák M. (8.B), Havlíková B. (8.A), Holubová B. (8.A), Kalibánová K. (8.A), Kalinová M. (8.B), Knězová M. (8.B), Kotrbáček M. (8.A), Lecot D. (8.A), Novotný T. (8.B), Peštová T. (8.A), Pithartová E. (8.B), Pražák J. (8.A), Růžičková L. (8.B), Sedláčková V. (8.B), Soběslavský D. (8.A), Šmídková B. (8.A), Trpkoš J. (8.A)

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEXTY
Přední Výtoň - Hochficht

6.A, 6.B
Brdliková Nada (6.B), Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Šmíd Eduard, Švermová Veronika (6.A), Vacín Radek

 
28.1.
(Pá)
 

8:10- 9:45

Beseda - závislosti

4.A
Nešetřilová Dana

10:00-11:40

Beseda - závislosti

4.B

 

LYŽAŘSKÝ KURZ - SEXTY
Přední Výtoň - Hochficht

6.A, 6.B
Brdliková Nada (6.B), Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Šmíd Eduard, Švermová Veronika (6.A), Vacín Radek

 

Lyžák kvinta A
Náhradní lyžařský výcvik kvinta A

5.A
Sochorová Barbora (5.A), Vrbíková Věra (5.A)

 
29.1.
(So)
 

 

Lyžák kvinta A
Náhradní lyžařský výcvik kvinta A

5.A
Sochorová Barbora (5.A), Vrbíková Věra (5.A)

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
30.1.
(Ne)
 

 

Lyžák kvinta A
Náhradní lyžařský výcvik kvinta A

5.A
Sochorová Barbora (5.A), Vrbíková Věra (5.A)

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
31.1.
(Po)
 

* Janoušek Petr

 

Lyžák kvinta A
Náhradní lyžařský výcvik kvinta A

5.A
Sochorová Barbora (5.A), Vrbíková Věra (5.A)

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
1.2.
(Út)
 

* Horák Jakub, Vais Vladimír

7:00-15:00

SUBTERRA CUP
florbalový turnaj - krajské kolo - Praha

Vacín Radek
Dolanský V. (8.A), Doňar J. (8.A), Hyklová V. (6.B), Hýsek J. (8.B), Kasan O. (6.A), Kašpárek J. (6.B), Kašpárek V. (5.B), Máslo O. (6.A), Šmída A. (6.B), Vancl T. (7.B)

 

Lyžák kvinta A
Náhradní lyžařský výcvik kvinta A

5.A
Sochorová Barbora (5.A), Vrbíková Věra (5.A)

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
2.2.
(St)
 

 

Lyžák kvinta A
Náhradní lyžařský výcvik kvinta A

5.A
Sochorová Barbora (5.A), Vrbíková Věra (5.A)

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
3.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
4.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz kvinty B

5.B
Horák Jakub (5.B)

 
15.2.
(Út)
 

* Gerencséry Martina

9:00-10:45

Certamen Latinum

Fidlerová Anna
Emingerová A. (6.A), Hudec O. (6.B), Hyklová V. (6.B), Chabrová K. (6.B), Janoušková V. (5.A), Kodikara A. (6.A), Korbelová K. (6.A), Mišurec V. (6.B), Novotný E. (5.B), Pospíšilová M. (5.A), Soběslavská B. (6.B), Šimenko J. (5.B), Šíp D. (7.B), Vondroušová M. (6.B), Votipka V. (7.B)

 
17.2.
(Čt)
 

13:00-17:00

Den otevřených dveří

 

13:45-15:20

Trestní právo beseda

7.B
Horáková Ilona
7B

 
20.2.
(Ne)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty
Studenov

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmídová Kateřina (4.B), Švermová Veronika (4.A), Vacín Radek

 
21.2.
(Po)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty
Studenov

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmídová Kateřina (4.B), Švermová Veronika (4.A), Vacín Radek

 
22.2.
(Út)
 

Petr - Janoušek Petr, Palička Petr, Čamaj Petr

 

Lyžařský kurz - kvarty
Studenov

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmídová Kateřina (4.B), Švermová Veronika (4.A), Vacín Radek

 
23.2.
(St)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty
Studenov

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmídová Kateřina (4.B), Švermová Veronika (4.A), Vacín Radek

 

Zeměmpisná olympiáda
okresní kolo on-line

Bačo P. (2.A), Fejt J. (1.B), Kroupová L. (1.B), Loosová N. (3.A), Matocha M. (6.A), Sedlář L. (2.A), Starnovský J. (2.B), Šíma M. (5.B), Tintěra J. (1.B), Vais A. (5.B)

 
24.2.
(Čt)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty
Studenov

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmídová Kateřina (4.B), Švermová Veronika (4.A), Vacín Radek

 
25.2.
(Pá)
 

 

Lyžařský kurz - kvarty
Studenov

4.A, 4.B
Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Šmídová Kateřina (4.B), Švermová Veronika (4.A), Vacín Radek

 
2.3.
(St)
 

 

Zeměmpisná olympiáda
okresní kolo on-line (náhradní termín)

Stanko M. (4.B), Votipka O. (4.A)

 
3.3.
(Čt)
 

12:00-18:40

Okresní soud Mělník

7.B
Horáková Ilona (7.B)

 
8.3.
(Út)
 

7:20-14:30

okresní kolo olympiády NJ

Uhrinčaťová Jolana
Kučerová K. (7.A), Valínová K. (7.A)

 

Terezín
Výuková exkurze

4.A, 4.B
Líhová-Legnerová Aida, Nosková Hana (4.B), Švermová Veronika (4.A)

 
9.3.
(St)
 

 

Terezín
Výuková exkurze

4.A, 4.B
Líhová-Legnerová Aida, Nosková Hana (4.B), Švermová Veronika (4.A)

 
11.3.
(Pá)
 

10:55-12:45

Chemická olympiáda - školní kolo

Červenková Renáta
PCH
Kovařík T. (5.B), Šíma M. (5.B)

 

Olympiáda AJ

Brdliková Nada
Doflein J. (6.A), Eppinger M. (6.A), Šimenko J. (5.B), Valínová K. (7.A)

 
14.3.
(Po)
 

 

Erasmus

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Hasáková T. (5.B), Kameníková K. (5.A), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kupková A. (5.B), Šprinclová L. (5.A)

 

Poznej své město
Pondělí, úterý práce v terénu a na GFP, středa prezentace ve Společenském domě, čtvrtek dopravní výchova v terénu a ve škole.

1.A, 1.B

 
15.3.
(Út)
 

 

Erasmus

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Hasáková T. (5.B), Kameníková K. (5.A), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kupková A. (5.B), Šprinclová L. (5.A)

 

Poznej své město
Pondělí, úterý práce v terénu a na GFP, středa prezentace ve Společenském domě, čtvrtek dopravní výchova v terénu a ve škole.

1.A, 1.B

 
16.3.
(St)
 

 

Erasmus

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Hasáková T. (5.B), Kameníková K. (5.A), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kupková A. (5.B), Šprinclová L. (5.A)

 

Poznej své město
Pondělí, úterý práce v terénu a na GFP, středa prezentace ve Společenském domě, čtvrtek dopravní výchova v terénu a ve škole.

1.A, 1.B

 
17.3.
(Čt)
 

 

Erasmus

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Hasáková T. (5.B), Kameníková K. (5.A), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kupková A. (5.B), Šprinclová L. (5.A)

 

Poznej své město
Pondělí, úterý práce v terénu a na GFP, středa prezentace ve Společenském domě, čtvrtek dopravní výchova v terénu a ve škole.

1.A, 1.B

 
18.3.
(Pá)
 

Eduard - Šmíd Eduard

 

Erasmus

Smolková Zita, Uhrinčaťová Jolana
Hasáková T. (5.B), Kameníková K. (5.A), Korbelová K. (6.A), Kovařík T. (5.B), Kupková A. (5.B), Šprinclová L. (5.A)

 
22.3.
(Út)
 

8:30-17:00

Šachový turnaj
krajské kolo v šachu v Domě kultury

Petrů Jana
Belebekha V. (2.B), Eichler M. (4.A), Fejt J. (1.B), Kašpárek J. (6.B), Knotek D. (5.B), Pištej T. (4.A), Pištejová K. (2.B), Somsedík A. (5.A), Šabata M. (5.B), Truong A. (5.A)

 
23.3.
(St)
 

7:20-11:40

Dějepisná olympiáda - okresní kolo

Fidlerová Anna
Hoťová M. (3.B), Mišurec V. (6.B), Sládková T. (3.B), Stanko M. (4.B)

 
24.3.
(Čt)
 

7:20-12:45

RŠFL - FLORBAL
Kralupy nad Vltavou

Janoušek Petr
Bilina M. (3.B), Garay M. (3.A), Hrubec P. (7.B), Chabada M. (4.A), Chloupek Š. (4.A), Krajňák K. (3.A), Mihola O. (4.A), Polák J. (4.A), Pospíšil O. (3.A), Sviták V. (3.A), Šíma M. (4.A), Vancl T. (7.B), Votipka O. (4.A)

 

Divadlo D21 - Kapesní povídky

2.A, 2.B
Fidlerová Anna, Gerencséry Martina (2.B), Sochorová Barbora, Vaisová Iveta (2.A)

 
30.3.
(St)
 

* Hamerníková Barbora

7:20-16:10

ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA
krajské kolo on-line

Bačo P. (2.A), Fejt J. (1.B), Matocha M. (6.A), Stanko M. (4.B), Starnovský J. (2.B), Tintěra J. (1.B)

7:20-11:40

Olympiáda v českém jazyce - okresní kolo

Beránek Vladimír
Ježková L. (3.A), Langšádlová M. (7.A), Vondrašová S. (3.A), Vošmik O. (7.A)

8:10-13:40

VOLEJBAL - DDM NERATOVICE
místní kolo - tercie, kvarty

Skřípská Soňa
HAL1, HAL2, HAL3
Bartoníčková L. (4.B), Bilina M. (3.B), Bohata P. (3.B), Hladíková M. (4.B), Homola O. (3.B), Hrubá T. (4.A), Jiřena D. (4.B), Jurdíková V. (4.A), Kašpar Š. (4.B), Kašpárek M. (4.B), Klíč Š. (4.B), Krymlová M. (4.B), Kučerová T. (3.B), Kulhánková H. (1.B), Lerchová A. (4.B), Lužný R. (3.B), Marečková A. (4.B), Rektořík J. (4.B), Říha D. (4.B), Šůrová E. (4.B), Tuška D. (4.A), Žemličková A. (3.B)

 
31.3.
(Čt)
 

7:20-12:45

RŠFL - FLORBAL
Kralupy nad Vltavou

Janoušek Petr
Bilina M. (3.B), Garay M. (3.A), Hrubec P. (7.B), Chabada M. (4.A), Chloupek Š. (4.A), Krajňák K. (3.A), Mihola O. (4.A), Polák J. (4.A), Pospíšil O. (3.A), Sviták V. (3.A), Šíma M. (4.A), Vancl T. (7.B), Votipka O. (4.A)

 
4.4.
(Po)
 

Ivana - Kouklová Ivana, Šafránková Ivana

 

Erasmus: Řecko

Smolková Zita, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana
Chabrová K. (6.B), Kašparová K. (6.B), Luňáková T. (5.B), Říha V. (6.A), Šmída A. (6.B), Vokáč J. (5.A)

 
5.4.
(Út)
 

Miroslava - Čechová Miroslava

 

Erasmus: Řecko

Smolková Zita, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana
Chabrová K. (6.B), Kašparová K. (6.B), Luňáková T. (5.B), Říha V. (6.A), Šmída A. (6.B), Vokáč J. (5.A)

 
6.4.
(St)
 

Vendula - Novotná Vendula

8:10-13:40

VOLEJBAL - DDM NERATOVICE
okresní kolo - tercie, kvarty

HAL1, HAL2, HAL3

 

Erasmus: Řecko

Smolková Zita, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana
Chabrová K. (6.B), Kašparová K. (6.B), Luňáková T. (5.B), Říha V. (6.A), Šmída A. (6.B), Vokáč J. (5.A)

 

Dějepisná soutěž-Chebského gymnázia

Horáková Ilona
Kašpárek J. (6.B), Matocha M. (6.A), Mišurec V. (6.B)

 
7.4.
(Čt)
 

 

Erasmus: Řecko

Smolková Zita, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana
Chabrová K. (6.B), Kašparová K. (6.B), Luňáková T. (5.B), Říha V. (6.A), Šmída A. (6.B), Vokáč J. (5.A)

 
8.4.
(Pá)
 

 

Erasmus: Řecko

Smolková Zita, Trojanová Šárka, Uhrinčaťová Jolana
Chabrová K. (6.B), Kašparová K. (6.B), Luňáková T. (5.B), Říha V. (6.A), Šmída A. (6.B), Vokáč J. (5.A)

 
9.4.
(So)
 

8:30-17:00

PŘEDVELIKONOČNÍ VOLEJBALOVÝ TURNAJ
tradiční akce školy

Antonová Anna, Hamerníková Barbora, Jinoch Aleš, Palička Petr, Petrů Jana, Skřípská Soňa, Sochorová Barbora, Šmíd Eduard, Vacín Radek
HAL1, HAL2, HAL3

 
12.4.
(Út)
 

 

Čapkova Strž, tábor Vojna
Návštěva Čapkovy Strže s komentovanou prohlídkou a studentskými prezentacemi. Odpoledne zhlédnutí areálu Vojny.

7.A, 7.B
Horáková Ilona (7.B), Palička Petr, Smolková Zita (7.A)

 
13.4.
(St)
 

Aleš - Jinoch Aleš
* Jinoch Aleš

8:10-13:40

VELIKONOČNÍ FLORBALOVÝ TURNAJ
tradiční akce školy

Vacín Radek
Doňar J. (8.A), Hrubec P. (7.B), Hyklová V. (6.B), Kasan O. (6.A), Kašpárek J. (6.B), Kašpárek V. (5.B), Máslo O. (6.A), Rais A. (5.B), Šíma M. (5.B), Tůma A. (7.B)

 
14.4.
(Čt)
 

* Nešetřilová Dana

 

Velikonoční prázdniny

 

 
19.4.
(Út)
 

7:20-12:45

Přijímací zkoušky 1. termín

 

 

Muzeum PolicieČR

2.B
Gerencséry Martina (2.B), Janoušek Petr (2.B)

 
20.4.
(St)
 

7:20-12:45

Přijímací zkoušky 2. termín

Červenková Renáta

 

Muzeum Policie ČR

2.A
Vaisová Iveta

 

Zájezd do Švýcarska

Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Uhrinčaťová Jolana
Eichler M. (4.A), Eichler V. (6.B), Emingerová A. (6.A), Friga W. (4.A), Fröhlich J. (4.A), Gilmore P. (6.A), Grohman D. (5.A), Grosmanová Ž. (7.B), Hasáková T. (5.B), Hladíková A. (7.A), Hrubý A. (4.A), Hudec O. (6.B), Hüttl K. (7.A), Hüttlová J. (4.A), Chabrová K. (6.B), Chloupek Š. (4.A), Kameníková K. (5.A), Kasan O. (6.A), Kašpárek J. (7.A), Kindl K. (4.A), Kolářová V. (7.A), Krbec O. (5.A), Kučerová K. (7.A), Kudrnová K. (6.A), Nováková L. (7.A), Nováková M. (7.A), Novotná L. (5.A), Novotný E. (5.B), Pavlínová Š. (7.B), Pham Van T. (7.A), Polák J. (4.A), Pospíšilová M. (5.A), Rajchertová N. (6.B), Rehwaldová Z. (6.A), Rousová M. (6.A), Somsedík A. (5.A), Svatoňová P. (7.B), Šeflová K. (6.A), Šimenko J. (5.B), Šíp D. (7.B), Šmíd M. (5.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štryncl O. (7.B), Šumová T. (6.A), Vais A. (5.B), Valínová K. (7.A), Vejmola M. (6.B), Vejvodová L. (5.B)

 
21.4.
(Čt)
 

* Antonová Anna

7:20-12:45

RŠFL - FLORBAL
Kralupy nad Vltavou

Janoušek Petr
Bilina M. (3.B), Hrubec P. (7.B), Chabada M. (4.A), Krajňák K. (3.A), Mihola O. (4.A), Pospíšil O. (3.A), Sviták V. (3.A), Šíma M. (4.A), Vancl T. (7.B), Votipka O. (4.A)

 

Zájezd do Švýcarska

Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Uhrinčaťová Jolana
Eichler M. (4.A), Eichler V. (6.B), Emingerová A. (6.A), Friga W. (4.A), Fröhlich J. (4.A), Gilmore P. (6.A), Grohman D. (5.A), Grosmanová Ž. (7.B), Hasáková T. (5.B), Hladíková A. (7.A), Hrubý A. (4.A), Hudec O. (6.B), Hüttl K. (7.A), Hüttlová J. (4.A), Chabrová K. (6.B), Chloupek Š. (4.A), Kameníková K. (5.A), Kasan O. (6.A), Kašpárek J. (7.A), Kindl K. (4.A), Kolářová V. (7.A), Krbec O. (5.A), Kučerová K. (7.A), Kudrnová K. (6.A), Nováková L. (7.A), Nováková M. (7.A), Novotná L. (5.A), Novotný E. (5.B), Pavlínová Š. (7.B), Pham Van T. (7.A), Polák J. (4.A), Pospíšilová M. (5.A), Rajchertová N. (6.B), Rehwaldová Z. (6.A), Rousová M. (6.A), Somsedík A. (5.A), Svatoňová P. (7.B), Šeflová K. (6.A), Šimenko J. (5.B), Šíp D. (7.B), Šmíd M. (5.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štryncl O. (7.B), Šumová T. (6.A), Vais A. (5.B), Valínová K. (7.A), Vejmola M. (6.B), Vejvodová L. (5.B)

 
22.4.
(Pá)
 

8:10-13:40

VYBÍJENÁ - DDM NERATOVICE
místní kolo - základní školy

HAL1, HAL2, HAL3

 

Okresní kolo Biologické olympiády, kat. D

Červenková Renáta
Beranová J. (1.A), Pištejová K. (2.B)

 

Zájezd do Švýcarska

Jinoch Aleš, Košťálová Helena, Uhrinčaťová Jolana
Eichler M. (4.A), Eichler V. (6.B), Emingerová A. (6.A), Friga W. (4.A), Fröhlich J. (4.A), Gilmore P. (6.A), Grohman D. (5.A), Grosmanová Ž. (7.B), Hasáková T. (5.B), Hladíková A. (7.A), Hrubý A. (4.A), Hudec O. (6.B), Hüttl K. (7.A), Hüttlová J. (4.A), Chabrová K. (6.B), Chloupek Š. (4.A), Kameníková K. (5.A), Kasan O. (6.A), Kašpárek J. (7.A), Kindl K. (4.A), Kolářová V. (7.A), Krbec O. (5.A), Kučerová K. (7.A), Kudrnová K. (6.A), Nováková L. (7.A), Nováková M. (7.A), Novotná L. (5.A), Novotný E. (5.B), Pavlínová Š. (7.B), Pham Van T. (7.A), Polák J. (4.A), Pospíšilová M. (5.A), Rajchertová N. (6.B), Rehwaldová Z. (6.A), Rousová M. (6.A), Somsedík A. (5.A), Svatoňová P. (7.B), Šeflová K. (6.A), Šimenko J. (5.B), Šíp D. (7.B), Šmíd M. (5.A), Šmída A. (6.B), Šprinclová L. (5.A), Štryncl O. (7.B), Šumová T. (6.A), Vais A. (5.B), Valínová K. (7.A), Vejmola M. (6.B), Vejvodová L. (5.B)

 
25.4.
(Po)
 

Marek - Scholz Marek

 

Středověká Praha

5.A
Vrbíková Věra

 

Sběr starého papíru

 

 
26.4.
(Út)
 

 

Olympiáda ČJ

Smolková Zita
Langšádlová M. (7.A), Vošmik O. (7.A)

 

Sběr starého papíru

 

 
27.4.
(St)
 

14:00

Pedagogická rada

 

 

Sběr starého papíru

 

 
28.4.
(Čt)
 

17:00-19:00

Třídní schůzky

 

 

Sběr starého papíru

 

 

Den latiny

6.A, 6.B
Brdliková Nada, Fidlerová Anna, Šmíd Eduard

 
29.4.
(Pá)
 

7:20-13:40

REVIZE HALY
pravidelná roční údržba sportovního vybavení a provozuschopnosti interiéru

HAL1, HAL2, HAL3

19:00

Maturitní ples GFP

 

 

Sběr starého papíru

 

 
5.5.
(Čt)
 

8:10-13:40

RŠFL - florbal finále
Kralupy nad Vltavou

Janoušek Petr
Bilina M. (3.B), Hrubec P. (7.B), Chabada M. (4.A), Chloupek Š. (4.A), Mihola O. (4.A), Polák J. (4.A), Pospíšil O. (3.A), Sviták V. (3.A), Šíma M. (4.A), Vancl T. (7.B), Votipka O. (4.A)

 
9.5.
(Po)
 

8:10-12:45

Hrou proti AIDS - organizace

Bačová B. (6.A), Doflein J. (6.A), Gilmore P. (6.A), Křížová B. (6.A), Lopatová L. (6.A), Pokorný M. (6.A), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Štyks D. (6.A), Znamenáčková Z. (6.A)

8:10-12:45

Hrou proti AIDS - organizace

Hodějovský O. (6.B), Hyklová V. (6.B), Chyba D. (6.B), Ježková E. (6.B), Kolář J. (6.B), Mišurec V. (6.B), Rajchertová N. (6.B), Soběslavská B. (6.B), Stanková L. (6.B), Stanková S. (6.B)

8:10-14:30

MINIFOTBAL - OKRESNÍ KOLO
Mělník

Vacín Radek
Bohata P. (3.B), Dalík J. (4.B), Hrubý A. (4.A), Kašpárek M. (4.B), Klíč Š. (4.B), Korbel F. (3.A), Král L. (3.B), Macek J. (4.B), Polák J. (4.A), Šíma M. (4.A), Votipka O. (4.A)

 
10.5.
(Út)
 

8:10-12:45

Hrou proti AIDS - organizace

Bačová B. (6.A), Doflein J. (6.A), Gilmore P. (6.A), Křížová B. (6.A), Lopatová L. (6.A), Pokorný M. (6.A), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Štyks D. (6.A), Znamenáčková Z. (6.A)

8:10-13:40

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ
primy, sekundy - Neratovice

Skřípská Soňa, Švermová Veronika
Baja L. (2.B), Belebekha V. (2.B), Boháč K. (2.A), Horká H. (1.A), Kostrhunová E. (2.A), Kučerová M. (1.B), Polák V. (1.B), Řeháčková L. (1.A), Samková E. (1.B), Šťastný O. (2.A)

8:10- 9:45

Hrou proti AIDS

3.A
Sauerová Jana

10:00-11:40

Hrou proti AIDS

4.B

 
11.5.
(St)
 

8:10-12:45

Hrou proti AIDS - organizace

Bačová B. (6.A), Doflein J. (6.A), Gilmore P. (6.A), Křížová B. (6.A), Lopatová L. (6.A), Pokorný M. (6.A), Říha V. (6.A), Šimáček O. (6.A), Štyks D. (6.A), Znamenáčková Z. (6.A)

8:10-13:40

ATLETICKÝ ČTYŘBOJ
tercie, kvarty - Neratovice

Švermová Veronika, Vacín Radek
Burdová T. (4.A), Komrska A. (4.A), Korbel F. (3.A), Král L. (3.B), Krymlová M. (4.B), Kučerová T. (3.B), Lenoch J. (3.B), Šůrová E. (4.B), Tuška D. (4.A), Žemličková A. (3.B)

 
12.5.
(Čt)
 

8:10-12:45

Hrou proti AIDS - organizace

Hodějovský O. (6.B), Hyklová V. (6.B), Chyba D. (6.B), Ježková E. (6.B), Kolář J. (6.B), Mišurec V. (6.B), Rajchertová N. (6.B), Soběslavská B. (6.B), Stanková L. (6.B), Stanková S. (6.B)

 

olympiada aj

Brdliková Nada
Valínová K. (7.A), Vondrašová S. (3.A)

 

Kurz instruktora vodní turistiky

Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora

 
13.5.
(Pá)
 

8:10-12:45

Hrou proti AIDS - organizace

Hodějovský O. (6.B), Hyklová V. (6.B), Chyba D. (6.B), Ježková E. (6.B), Kolář J. (6.B), Mišurec V. (6.B), Rajchertová N. (6.B), Soběslavská B. (6.B), Stanková L. (6.B), Stanková S. (6.B)

8:10- 9:45

Hrou proti AIDS

3.B

10:00-11:40

Hrou proti AIDS

4.A

 

Národní obrození

3.A
Sauerová Jana (3.A), Vrbíková Věra (3.A)

 

Kurz instruktora vodní turistiky

Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora

 
14.5.
(So)
 

 

Kurz instruktora vodní turistiky

Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora

 
15.5.
(Ne)
 

 

Kurz instruktora vodní turistiky

Gerencséry Martina, Janoušek Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora

 
17.5.
(Út)
 

8:10-12:45

Finanční gramotnost
Akce pro sexty řízená bankéři z České spořitelny, proběhne od 1. do 5. hodiny v aule, na dozoru se střídají vyučující, kteří vetřídách učí podle platného rozvrhu.

6.A

 
18.5.
(St)
 

8:00-14:00

pohár rozhlasu
atletické závody primy, sekundy

Gerencséry Martina, Skřípská Soňa
Baja L. (2.B), Belebekha V. (2.B), Boháč K. (2.A), Broklová S. (2.A), Horká H. (1.A), Churavý M. (2.B), Jeník T. (2.B), Kostrhunová E. (2.A), Kučerová M. (1.B), Kudrna J. (2.B), Kulhánková H. (1.B), Mára A. (2.B), Polák V. (1.B), Řeháčková L. (1.A), Samková E. (1.B), Sedlář L. (2.A), Šťastný O. (2.A)

 
19.5.
(Čt)
 

Ivo - Jinoch Ivo

8:00-14:00

pohár rozhlasu starší žáci a žákyně
atletické závody, tercie a kvarty

Švermová Veronika, Vacín Radek
Burdová T. (4.A), Dvořáčková A. (4.A), Hrubá T. (4.A), Hrubý A. (4.A), Kejmar M. (3.B), Komrska A. (4.A), Korbel F. (3.A), Král L. (3.B), Krymlová M. (4.B), Kučerová T. (3.B), Kulhánek O. (3.A), Lenoch J. (3.B), Matyášová A. (3.B), Opršalová T. (3.A), Sojka Š. (4.A), Šůrová E. (4.B), Tuška D. (4.A), Uhlík K. (3.B), Žemličková A. (3.B)

8:10-12:45

Finanční gramotnost
Akce pro sexty řízená bankéři z České spořitelny, proběhne od 1. do 5. hodiny v aule, na dozoru se střídají vyučující, kteří vetřídách učí podle platného rozvrhu.

6.B

 
25.5.
(St)
 

* Vysušilová Diana

 

Odborná exkurze do chemických laboratoří na ČVUT

Červenková Renáta, Sauerová Jana
Bureš O. (7.B), Cucová T. (7.B), Duben Š. (7.B), Dvořáková B. (7.A), Fantová L. (7.A), Grosmanová Ž. (7.B), Himl J. (7.A), Jeřábková A. (7.B), Kupka D. (7.A), Lukášek J. (7.A), Nováková L. (7.A), Pavlínová Š. (7.B), Skálová A. (7.B), Svatoňová P. (7.B), Valínová K. (7.A), Vancl T. (7.B), Vaněčková D. (7.B), Vošmik O. (7.A), Votipka V. (7.B)

 
26.5.
(Čt)
 

 

Odborná exkurze do chemických laboratoří na ČVUT

Červenková Renáta, Sauerová Jana
Bureš O. (7.B), Cucová T. (7.B), Duben Š. (7.B), Dvořáková B. (7.A), Fantová L. (7.A), Grosmanová Ž. (7.B), Himl J. (7.A), Jeřábková A. (7.B), Kupka D. (7.A), Lukášek J. (7.A), Nováková L. (7.A), Pavlínová Š. (7.B), Skálová A. (7.B), Svatoňová P. (7.B), Valínová K. (7.A), Vancl T. (7.B), Vaněčková D. (7.B), Vošmik O. (7.A), Votipka V. (7.B)

 

ČNB exkurze

4.B
Šmídová Kateřina (4.B), Vrbíková Věra (4.B)

 
29.5.
(Ne)
 

 

Majáles

 

 
30.5.
(Po)
 

 

Ekonomická olympiáda

Šmídová Kateřina
Hladíková M. (4.B), Novák J. (4.B), Stanko M. (4.B)

 
8.6.
(St)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B
Horák Jakub, Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vrbíková Věra

 
9.6.
(Čt)
 

* Lebedová Alena, Opltová Ludmila

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B
Horák Jakub, Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vrbíková Věra

 
10.6.
(Pá)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B
Horák Jakub, Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vrbíková Věra

 
11.6.
(So)
 

* Líhová-Legnerová Aida

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B
Horák Jakub, Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vrbíková Věra

 
12.6.
(Ne)
 

 

Vodácký kurz kvinty

5.A, 5.B
Horák Jakub, Palička Petr, Petrů Jana, Sochorová Barbora, Vrbíková Věra

 
21.6.
(Út)
 

8:10-13:40

Sportovní dny Neratovic

7.A, 7.B

8:10-13:40

Sportovní dny Neratovice
primy, sekundy - výběr

Janoušek Petr, Petrů Jana, Skřípská Soňa

 
22.6.
(St)
 

8:10-13:40

Sportovní dny Neratovic
primy, sekundy - výběr

Petrů Jana, Skřípská Soňa, Švermová Veronika

8:10-13:40

Sportovní dny Neratovic

7.A, 7.B

16:00

Třídní schůzky s rodiči primánů - šk. rok 2022/2023

Nešetřilová Dana, Palička Petr, Vacín Radek

 
23.6.
(Čt)
 

 

Národní galerie v Praze

5.A
Vrbíková Věra (5.A)

 

Školní výlet - ZOO Liberec

2.A
Vais Vladimír (2.A), Vaisová Iveta (2.A)

 

Výlet
Máchovo jezero

6.B
Brdliková Nada (6.B), Janoušek Petr (6.B)

 

Výlet
procházka a piknik

1.A
Červenková Renáta (1.A), Petrů Jana (1.A)

 

Sportovní aktivity u Labe

1.B
Trojanová Šárka (1.B), Uhrinčaťová Jolana (1.B)

 

Školní výlet
Mnichovo Hradiště

4.A
Líhová-Legnerová Aida (4.A), Švermová Veronika (4.A)

 

Školní výlet - Poděbrady

7.B
Horáková Ilona (7.B)

 

třídní výlet kvinty B
Mšeno - Cinibulkova stezka

5.B
Beránek Vladimír (5.B), Horák Jakub (5.B)

 

Školní výlet
Žandov u České Lípy

4.B
Nešetřilová Dana (4.B), Šmídová Kateřina (4.B)

 

šk. výlet
školní výlet 6. A - Sobotka a okolí

6.A
Skřípská Soňa (6.A), Šmíd Eduard (6.A)

 

Procházka se sportovními aktivitami

3.B
Fidlerová Anna (3.B), Vacín Radek (3.B)

 
24.6.
(Pá)
 

Jan - Sviták Jan

8:10-11:40

Film a hry

3.B
Fidlerová Anna (3.B), Vacín Radek (3.B)
3B

9:00-11:40

Piknik u Labe

2.A
Vaisová Iveta (2.A)

 

Piknik

7.B
Horáková Ilona (7.B)

 

Školní výlet
Žandov u České Lípy

4.B
Nešetřilová Dana (4.B), Šmídová Kateřina (4.B)

 

Filmový den se zmrzlinou

5.A
Vrbíková Věra (5.A)

 

šk. výlet
školní výlet 6. A - Sobotka a okolí

6.A
Skřípská Soňa (6.A), Šmíd Eduard (6.A)

 

Laser Game
třídní výlet 1.B

1.B
Trojanová Šárka (1.B), Uhrinčaťová Jolana (1.B)

 

Paddleboard
Loděnice Neratovice

4.A
Grohmanová Hana (4.A), Švermová Veronika (4.A)

 

Výlet - Laser Game
výlet 1.A

1.A
Červenková Renáta (1.A), Petrů Jana (1.A)

 

Školní výlet 7.A

7.A
Janoušek Petr (7.A), Smolková Zita (7.A)

 
25.6.
(So)
 

 

Školní výlet 7.A

7.A
Janoušek Petr (7.A), Smolková Zita (7.A)

 

SPORTOVNÍ KURZ - TERCIE
Malá Skála

3.A, 3.B
Fidlerová Anna (3.B), Sauerová Jana (3.A), Vacín Radek

 

šk. výlet
školní výlet 6. A - Sobotka a okolí

6.A
Skřípská Soňa (6.A), Šmíd Eduard (6.A)

 
26.6.
(Ne)
 

 

Školní výlet 7.A

7.A
Janoušek Petr (7.A), Smolková Zita (7.A)

 

SPORTOVNÍ KURZ - TERCIE
Malá Skála

3.A, 3.B
Fidlerová Anna (3.B), Sauerová Jana (3.A), Vacín Radek

 
27.6.
(Po)
 

 

Školní výlet 7.A

7.A
Janoušek Petr (7.A), Smolková Zita (7.A)

 

Dílny

 

 

SPORTOVNÍ KURZ - TERCIE
Malá Skála

3.A, 3.B
Fidlerová Anna (3.B), Sauerová Jana (3.A), Vacín Radek

 
28.6.
(Út)
 

 

Školní výlet 7.A

7.A
Janoušek Petr (7.A), Smolková Zita (7.A)

 

Dílny

 

 

SPORTOVNÍ KURZ - TERCIE
Malá Skála

3.A, 3.B
Fidlerová Anna (3.B), Sauerová Jana (3.A), Vacín Radek

22.6.2022 (8:04)

Zpracováno v systému Bakaláři