Suplování:   Pondělí 25.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:52)

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Grohmanová Hana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

SOCH

-

-

Palička Petr

-

-

-

<>

-

-

               

Zdebská Ladislava

-

-

-

-

MRZ

MRZ

MRZ

MRZ

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

AULA

             

PROJ

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišerová Gabriela

4.hod

výměna <<

CHE

4.A

(4A)

z 27.3. 6.hod

 

8.hod

přesun >>

CHE

4.B

 

na 27.3. 1.hod

Horák Jakub

1.hod

výměna >>

OV

4.A

 

na 29.3. 5.hod

Jinoch Aleš

1.hod

Suplovací pohotovost

 

Kouklová Ivana

4.hod

Suplovací pohotovost

 

Mrzílek Antonín

3.hod

supl. (ZDE)

TV

1.B (Dív)

(HAL1)

suplování

 

4.hod

supl. (ZDE)

TV

1.B (Dív)

(HAL1)

suplování

 

5.hod

supl. (ZDE)

TV

3.A (Chl)

(HAL2)

suplování

 

6.hod

supl. (ZDE)

TV

3.A (Chl)

(HAL2)

suplování

Machejová Eva

2.hod

výměna <<

CHE

7.B

(PCH)

z 27.3. 2.hod

Palička Petr

9.hod

odpadá

SPP

7.A (SPP)+

 

změna hodiny

Sloupová Eva

9.hod

přesun >>

FY

4.B

 

na 29.3. 6.hod

Smolková Zita

4.hod

výměna >>

EV

4.A

 

na 27.3. 6.hod

Sochorová Barbora

9.hod

změna

SPP

7.A (SPP)+

(7B)

suplování

 

10.hod

supl. (GRO)

SPP

7.B (SPP)+

(7B)

suplování

Vacín Radek

9.hod

přesun >>

ZE

4.A

 

na 26.3. 5.hod

Vaisová Iveta

1.hod

výměna <<

4.A

(PSV)

z 29.3. 5.hod

Vysušilová Diana

6.hod

přesun >>

DV

1.A

 

na 26.3. 4.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

DV

   

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 4.hod

1.B

3.hod

TV

Dív

(HAL1)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

 

4.hod

TV

Dív

(HAL1)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

3.A

5.hod

TV

Chl

(HAL2)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

 

6.hod

TV

Chl

(HAL2)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

4.A

1.hod

 

(PSV)

výměna <<

Vaisová Iveta

z 29.3. (Pá) 5.hod

 

1.hod

OV

   

výměna >>

 

na 29.3. (Pá) 5.hod

 

4.hod

CHE

 

(4A)

výměna <<

Fišerová Gabriela

z 27.3. (St) 6.hod

 

4.hod

EV

   

výměna >>

 

na 27.3. (St) 6.hod

 

9.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 26.3. (Út) 5.hod

4.B

8.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 27.3. (St) 1.hod

 

9.hod

FY

   

přesun >>

 

na 29.3. (Pá) 6.hod

7.A

9.hod

SPP

SPP

(7B)

změna

Sochorová Barbora

(PAL)

 

10.hod

SPP

SPP

(7B)

supluje

Sochorová Barbora

(GRO)

7.B

2.hod

CHE

 

(PCH)

výměna <<

Machejová Eva

z 27.3. (St) 2.hod

 

2.hod

ČJL

   

výměna >>

 

na 27.3. (St) 2.hod

 

9.hod

SPP

SPP

(7B)

změna

Sochorová Barbora

(PAL)

 

10.hod

SPP

SPP

(7B)

supluje

Sochorová Barbora

(GRO)

 

 

Suplování:   Úterý 26.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 25.3.2019 (8:52)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.B

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Čemusová Markéta

-

-

..

SOCH

                   

Grohmanová Hana

       

-

                 

Jinoch Aleš

       

-

                 

Kouklová Ivana

-

-

..

..

-

KAR

-

-

..

-

-

..

..

-

Nosková Hana

-

-

..

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

Palička Petr

       

-

                 

Vaisová Iveta

-

-

..

..

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Zdebská Ladislava

-

-

-

-

-

-

MRZ

MRZ

-

MRZ

MRZ

MRZ

MRZ

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Fišerová Gabriela

1.hod

přesun >>

CHE

5.A

 

na 28.3. 5.hod

 

2.hod

přesun <<

CHE

5.B

(5B)

z 27.3. 1.hod

 

3.hod

výměna <<

CHE

5.A

(5A)

z 28.3. 1.hod

 

3.hod

výměna >>

BIO

5.A

 

na 28.3. 1.hod

Grohmanová Hana

1.hod

navíc

THPA

1.B

(1B)

suplování

 

2.hod

navíc

THPA

2.A

(2A)

suplování

Horák Jakub

6.hod

odpadá

OV

4.B

 

exkurze

 

před 5. hodinou dohled Druhé patro

 

Kárník Nicolas

4.hod

supl. (KOU)

AJ

1.B (AJa)

(1B)

suplování

 

4.hod

odpadá

AJ

4.B (AJb)

 

exkurze

Mrzílek Antonín

5.hod

supl. (ZDE)

TV

1.A (Chl)

(HAL2)

suplování

 

6.hod

supl. (ZDE)

TV

1.A (Chl)

(HAL2)

suplování

 

8.hod

supl. (ZDE)

TV

6.B (Dív)

(HAL3)

suplování

 

9.hod

supl. (ZDE)

TV

6.B (Dív)

(HAL3)

suplování

 

10.hod

supl. (ZDE)

TV

8.B

(HAL2)

suplování

 

11.hod

supl. (ZDE)

TV

8.B

(HAL2)

suplování

Machejová Eva

2.hod

přesun <<

CHE

2.B

(PCH)

z 27.3. 1.hod

Nosková Hana

-1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Sloupová Eva

3.hod

odpadá

MAT

4.B

 

exkurze

Sochorová Barbora

2.hod

supl. (ČEM)

FJ2

6.B (FJ2)+

(6B)

suplování

Sviták Jan

4.hod

odpadá

AJ

4.B (AJa)

 

exkurze

Šafránková Ivana

3.hod

přesun <<

HV

1.B

(PHV)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

HV

1.B

 

na 3.hod

Šmíd Eduard

2.hod

přesun >>

MAT

2.B

 

na 3.hod

 

3.hod

přesun <<

MAT

2.B

(2B)

z 2.hod

 

6.hod

přesun <<

ZE

5.B

(5B)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

ZE

5.B

 

na 6.hod

Šmídová Kateřina

7.hod

přesun >>

FY

7.A

 

na 29.3. 4.hod

Vacín Radek

5.hod

přesun <<

ZE

4.A

(4A)

z 25.3. 9.hod

Vaisová Iveta

-1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Vysušilová Diana

4.hod

přesun <<

DV

1.A

(AULA)

z 25.3. 6.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

DV

 

(AULA)

přesun <<

Vysušilová Diana

z 25.3. (Po) 6.hod

 

4.hod

   

odpadá

 

(NOS)

 

5.hod

TV

Chl

(HAL2)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

 

6.hod

TV

Chl

(HAL2)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

1.B

1.hod

THPA

 

(1B)

navíc

Grohmanová Hana

 
 

1.hod

   

odpadá

 

(NOS)

 

3.hod

HV

 

(PHV)

přesun <<

Šafránková Ivana

z 6.hod

 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VAI)

 

4.hod

AJ

AJa

(1B)

supluje

Kárník Nicolas

(KOU)

 

6.hod

HV

   

přesun >>

 

na 3.hod

2.A

2.hod

THPA

 

(2A)

navíc

Grohmanová Hana

 
 

2.hod

ČJL

   

odpadá

 

(NOS)

2.B

1.hod

BIO

   

odpadá

 

(KOU)

 

2.hod

CHE

 

(PCH)

přesun <<

Machejová Eva

z 27.3. (St) 1.hod

 

2.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

MAT

 

(2B)

přesun <<

Šmíd Eduard

z 2.hod

 

3.hod

   

odpadá

 

(NOS)

4.A

1.hod

FJ2

FJ2

 

odpadá

 

(ČEM)

 

5.hod

ZE

 

(4A)

přesun <<

Vacín Radek

z 25.3. (Po) 9.hod

 

5.hod

   

odpadá

 

(VAI)

4.B

-1.- 12. hod exkurze

5.A

1.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 28.3. (Čt) 5.hod

 

3.hod

CHE

 

(5A)

výměna <<

Fišerová Gabriela

z 28.3. (Čt) 1.hod

 

3.hod

BIO

   

výměna >>

 

na 28.3. (Čt) 1.hod

5.B

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VAI)

 

2.hod

CHE

 

(5B)

přesun <<

Fišerová Gabriela

z 27.3. (St) 1.hod

 

2.hod

MAT

   

odpadá

 

(KOU)

 

6.hod

ZE

 

(5B)

přesun <<

Šmíd Eduard

z 8.hod

 

7.hod

BIO

   

odpadá

 

(KOU)

 

8.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 6.hod

6.A

2.hod

FJ2

FJ2

(6B)

supluje

Sochorová Barbora

(ČEM)

6.B

2.hod

FJ2

FJ2

(6B)

supluje

Sochorová Barbora

(ČEM)

 

8.hod

TV

Dív

(HAL3)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

 

9.hod

TV

Dív

(HAL3)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

7.A

7.hod

FY

   

přesun >>

 

na 29.3. (Pá) 4.hod

 

10.hod

SEK

SEK

 

odpadá

 

(KOU)

 

11.hod

SEK

SEK

 

odpadá

 

(KOU)

7.B

10.hod

SEK

SEK

 

odpadá

 

(KOU)

 

11.hod

SEK

SEK

 

odpadá

 

(KOU)

8.B

10.hod

TV

 

(HAL2)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

 

11.hod

TV

 

(HAL2)

supluje

Mrzílek Antonín

(ZDE)

Pedagogický dohled u třídy:

4.B, -1.- 12. hod - Vaisová Iveta

 

Zpracováno v systému Bakaláři