Suplování:   Úterý 22.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.1.2019 (16:11)

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Fidlerová Anna

     

SOCH

-

                 

Grohmanová Hana

           

-

-

-

         

Místnosti mimo provoz

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

PFJ

     

SOU

SOU

                 

Změny v rozvrzích učitelů:

Čemusová Markéta

2.hod

změna

FJ2

6.B (FJ2)+

(6A)

 
 

3.hod

změna

FJ2

8.B (FJ2)+

(8A)

 

Fišerová Gabriela

1.hod

výměna >>

CHE

5.A

 

na 6.hod

 

6.hod

výměna <<

CHE

5.A

(PCH)

z 1.hod

Líhová-Legnerová Aida

8.hod

navíc

VV2

5.A (VV2)

(PVV)

definované uživatelem

 

8.hod

odpadá

VV2

5.A

 

zrušeno

 

9.hod

navíc

VV2

5.A (VV2)

(PVV)

přesun hodiny

 

9.hod

odpadá

VV2

5.A

 

zrušeno

Sloupová Eva

1.hod

výměna <<

FY

5.A

(5A)

z 6.hod

 

6.hod

výměna >>

FY

5.A

 

na 1.hod

Sochorová Barbora

2.hod

Suplovací pohotovost

 

Změny v rozvrzích tříd:

5.A

1.hod

FY

 

(5A)

výměna <<

Sloupová Eva

z 6.hod

 

1.hod

CHE

   

výměna >>

 

na 6.hod

 

6.hod

CHE

 

(PCH)

výměna <<

Fišerová Gabriela

z 1.hod

 

6.hod

FY

   

výměna >>

 

na 1.hod

 

8.hod

VV2

VV2

(PVV)

navíc

Líhová-Legnerová Aida

 
 

8.hod

VV2

   

odpadá

 

(LIH)

 

9.hod

VV2

VV2

(PVV)

navíc

Líhová-Legnerová Aida

 
 

9.hod

VV2

   

odpadá

 

(LIH)

6.A

2.hod

FJ2

FJ2

(6A)

změna

Čemusová Markéta

 

6.B

2.hod

FJ2

FJ2

(6A)

změna

Čemusová Markéta

 

8.A

3.hod

FJ2

FJ2

(8A)

změna

Čemusová Markéta

 

8.B

3.hod

FJ2

FJ2

(8A)

změna

Čemusová Markéta

 

 

 

Suplování:   Středa 23.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 21.1.2019 (16:11)

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Beránek Vladimír

               

-

-

       

Brdliková Nada

               

-

-

       

Čemusová Markéta

               

-

-

       

Fidlerová Anna

               

-

-

       

Fišerová Gabriela

               

-

-

       

Gerencséry Martina

               

-

-

       

Grohmanová Hana

               

-

-

       

Horák Jakub

               

-

-

       

Horáková Ilona

               

-

-

       

Jinoch Aleš

               

-

-

       

Kárník Nicolas

               

-

-

       

Kouklová Ivana

               

-

-

       

Lebedová Alena

               

-

-

       

Líhová-Legnerová Aida

               

-

-

       

Machejová Eva

               

-

-

       

Nešetřilová Dana

               

-

-

       

Nosková Hana

               

-

-

       

Palička Petr

               

-

-

       

Petrů Jana

               

-

-

       

Renka Luboš

               

-

-

       

Sauerová Jana

               

-

-

       

Sloupová Eva

               

-

-

       

Smolková Zita

               

-

-

       

Sochorová Barbora

               

-

-

       

Sviták Jan

               

-

-

       

Šafránková Ivana

               

-

..

       

Šmíd Eduard

               

-

-

       

Šmídová Kateřina

               

-

-

       

Švermová Veronika

               

-

-

       

Uhrinčaťová Jolana

               

-

-

       

Vacín Radek

               

-

-

       

Vais Vladimír

               

-

-

       

Vaisová Iveta

               

-

-

       

Vysušilová Diana

               

-

-

       

Zdebská Ladislava

               

-

-

       

Změny v rozvrzích učitelů:

Machejová Eva

1.hod

přesun >>

CHE

2.B

 

na 21.1. 5.hod

Palička Petr

0.hod

přesun <<

ČJL

7.B

(7B)

z 24.1. 4.hod

Šafránková Ivana

1.hod

přesun >>

HV

1.A

 

na 24.1. 5.hod

 

9.hod

odpadá

SbZ

8.B (SBR)+

 

zrušeno

Šmídová Kateřina

0.hod

přesun >>

MAT

7.A

 

na 24.1. 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

HV

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 5.hod

2.A

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

2.B

1.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 21.1. (Po) 5.hod

 

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

4.A

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

4.B

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

5.A

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

5.B

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

6.B

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

7.A

0.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 24.1. (Čt) 7.hod

7.B

0.hod

ČJL

 

(7B)

přesun <<

Palička Petr

z 24.1. (Čt) 4.hod

8.A

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

8.B

8.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

9.hod

SbZ

SBR

 

odpadá

 

(ŠAF)

 

Zpracováno v systému Bakaláři