Suplování:   Pondělí 27.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.5.2019 (18:18)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.B

   

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

         

4.A

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Brdliková Nada

   

..

-

..

..

-

..

-

         

Kouklová Ivana

   

-

-

-

-

..

..

-

         

Smolková Zita

-

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Vaisová Iveta

-

-

BER

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Beránek Vladimír

1.hod

Suplovací pohotovost

 
 

1.hod

odpadá

ČJL

3.B

 

exkurze

Brdliková Nada

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Fidlerová Anna

4.hod

odpadá

LAT

3.B (AJa)

 

exkurze

Fišerová Gabriela

6.hod

přesun <<

CHE

5.B

(PCH)

z 28.5. 7.hod

Horák Jakub

1.hod

přesun <<

ZSV

5.A

(5A)

z 8.hod

 

1.hod

odpadá

OV

4.A

 

exkurze

 

5.hod

přesun <<

OV

2.B

(2B)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

OV

2.B

 

na 5.hod

 

8.hod

přesun >>

ZSV

5.A

 

na 1.hod

Horáková Ilona

před 5. hodinou dohled Vedlejší vchod

 

Kárník Nicolas

3.hod

odpadá

AJ

4.A (AJb)

 

exkurze

Kouklová Ivana

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Lebedová Alena

2.hod

navíc

AJ

7.A (AJa)

(PAJ)

 
 

3.hod

odpadá

AJ

7.A (AJa)

 

zrušeno

Machejová Eva

8.hod

odpadá

BIO

4.A

 

exkurze

Petrů Jana

7.hod

odpadá

TV

3.B (Chl)

 

exkurze

 

8.hod

odpadá

TV

3.B (Chl)

 

zrušeno

Sauerová Jana

2.hod

odpadá

MAT

3.B

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

MAT

4.A

 

exkurze

 

před 3. hodinou dohled První patro u PSV

 

Sloupová Eva

3.hod

přesun <<

FY

5.B

(5B)

z 8.hod

 

7.hod

přesun <<

FY

5.A

(PFB)

z 28.5. 1.hod

 

8.hod

přesun >>

FY

5.B

 

na 3.hod

Smolková Zita

-1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Sochorová Barbora

5.hod

odpadá

FY

4.A

 

exkurze

Šmíd Eduard

5.hod

odpadá

ZE

3.B

 

exkurze

 

7.hod

přesun <<

ZE

5.B

(5B)

z 28.5. 8.hod

Šmídová Kateřina

3.hod

přesun <<

FY

7.A

(7A)

z 28.5. 7.hod

 

3.hod

odpadá

FY

3.B

 

exkurze

Švermová Veronika

7.hod

odpadá

TV

3.B (Dív)

 

exkurze

 

8.hod

odpadá

TV

3.B (Dív)

 

zrušeno

Vacín Radek

9.hod

odpadá

ZE

4.A

 

exkurze

Vaisová Iveta

-1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

2.B

5.hod

OV

 

(2B)

přesun <<

Horák Jakub

z 6.hod

 

5.hod

BIO

   

odpadá

 

(KOU)

 

6.hod

OV

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.B

8.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(PET)

 

8.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(ŠVE)

 

1.- 7. hod exkurze

4.A

-1.- 12. hod exkurze

5.A

1.hod

ZSV

 

(5A)

přesun <<

Horák Jakub

z 8.hod

 

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(SMO)

 

7.hod

FY

 

(PFB)

přesun <<

Sloupová Eva

z 28.5. (Út) 1.hod

 

8.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 1.hod

5.B

1.hod

AJ

AJb

 

odpadá

 

(BRD)

 

3.hod

FY

 

(5B)

přesun <<

Sloupová Eva

z 8.hod

 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VAI)

 

6.hod

CHE

 

(PCH)

přesun <<

Fišerová Gabriela

z 28.5. (Út) 7.hod

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(KOU)

 

7.hod

ZE

 

(5B)

přesun <<

Šmíd Eduard

z 28.5. (Út) 8.hod

 

8.hod

FY

   

přesun >>

 

na 3.hod

6.B

6.hod

AJ

AJb

 

odpadá

 

(BRD)

7.A

2.hod

AJ

AJa

(PAJ)

navíc

Lebedová Alena

 
 

2.hod

   

odpadá

 

(VAI)

 

3.hod

FY

 

(7A)

přesun <<

Šmídová Kateřina

z 28.5. (Út) 7.hod

 

3.hod

AJ

AJa

 

odpadá

 

(LEB)

 

3.hod

AJ

AJb

 

odpadá

 

(BRD)

Pedagogický dohled u třídy:

3.B, 1.- 7. hod - Brdliková Nada, Kouklová Ivana

4.A, -1.- 12. hod - Smolková Zita, Vaisová Iveta

 

 

Suplování:   Úterý 28.5.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 24.5.2019 (18:18)

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.A

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Ex

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Smolková Zita

-

-

..

..

-

..

-

..

-

-

-

-

-

-

Vais Vladimír

               

-

-

-

-

   

Vaisová Iveta

-

-

..

..

..

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Beránek Vladimír

1.hod

přesun >>

6.B

 

na 29.5. 1.hod

Fidlerová Anna

6.hod

odpadá

LAT

4.A (AJb)

 

exkurze

Fišerová Gabriela

7.hod

přesun >>

CHE

5.B

 

na 27.5. 6.hod

Grohmanová Hana

2.hod

navíc

THPA

4.B

(4B)

 
 

4.hod

navíc

THPA

6.A

(6A)

 
 

6.hod

navíc

THPA

1.B

(1B)

 

Horáková Ilona

3.hod

přesun <<

ZSV

7.B

(7B)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

ZSV

7.B

 

na 3.hod

Kouklová Ivana

7.hod

přesun <<

SEK

7.B (SEK)+

(PFB)

z 9.hod

 

9.hod

přesun >>

SEK

7.B (SEK)+

 

na 7.hod

Líhová-Legnerová Aida

1.hod

přesun <<

VV2

5.A (VV2)

(PVV)

z 8.hod

 

2.hod

přesun <<

VV2

5.A (VV2)

(PVV)

z 9.hod

 

2.hod

odpadá

VV

4.A

 

exkurze

 

8.hod

přesun >>

VV2

5.A (VV2)

 

na 1.hod

 

9.hod

přesun >>

VV2

5.A (VV2)

 

na 2.hod

Nosková Hana

5.hod

přesun <<

1.B

(1B)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

1.B

 

na 5.hod

Sauerová Jana

3.hod

odpadá

MAT

4.A

 

exkurze

Sloupová Eva

1.hod

přesun >>

FY

5.A

 

na 27.5. 7.hod

Smolková Zita

-1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Sochorová Barbora

1.hod

přesun <<

FY

6.A

(6A)

z 4.hod

 

4.hod

přesun >>

FY

6.A

 

na 1.hod

 

5.hod

odpadá

FY

4.A

 

exkurze

Šmíd Eduard

8.hod

přesun >>

ZE

5.B

 

na 27.5. 7.hod

Šmídová Kateřina

7.hod

přesun >>

FY

7.A

 

na 27.5. 3.hod

Vaisová Iveta

-1.- 12. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

5.hod

 

(1B)

přesun <<

Nosková Hana

z 6.hod

 

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VAI)

 

6.hod

THPA

 

(1B)

navíc

Grohmanová Hana

 
 

6.hod

   

přesun >>

 

na 5.hod

4.A

-1.- 12. hod exkurze

4.B

2.hod

THPA

 

(4B)

navíc

Grohmanová Hana

 
 

2.hod

   

odpadá

 

(VAI)

5.A

1.hod

VV2

VV2

(PVV)

přesun <<

Líhová-Legnerová Aida

z 8.hod

 

1.hod

FY

   

přesun >>

 

na 27.5. (Po) 7.hod

 

2.hod

VV2

VV2

(PVV)

přesun <<

Líhová-Legnerová Aida

z 9.hod

 

2.hod

ČJL

   

odpadá

 

(SMO)

 

8.hod

VV2

VV2

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

9.hod

VV2

VV2

 

přesun >>

 

na 2.hod

5.B

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(VAI)

 

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 27.5. (Po) 6.hod

 

8.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 27.5. (Po) 7.hod

6.A

1.hod

FY

 

(6A)

přesun <<

Sochorová Barbora

z 4.hod

 

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(SMO)

 

4.hod

THPA

 

(6A)

navíc

Grohmanová Hana

 
 

4.hod

FY

   

přesun >>

 

na 1.hod

6.B

1.hod

   

přesun >>

 

na 29.5. (St) 1.hod

7.A

7.hod

SEK

SEK

(PFB)

přesun <<

Kouklová Ivana

z 9.hod

 

7.hod

FY

   

přesun >>

 

na 27.5. (Po) 3.hod

 

9.hod

SEK

SEK

 

přesun >>

 

na 7.hod

7.B

3.hod

ZSV

 

(7B)

přesun <<

Horáková Ilona

z 7.hod

 

3.hod

   

odpadá

 

(VAI)

 

7.hod

SEK

SEK

(PFB)

přesun <<

Kouklová Ivana

z 9.hod

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

9.hod

SEK

SEK

 

přesun >>

 

na 7.hod

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, -1.- 12. hod - Smolková Zita, Vaisová Iveta

 

Zpracováno v systému Bakaláři