Po loňské porážce gymnáziem Mělník v tradičním velikonočním florbalovém turnaji, si letos 5.4.2023 naši hráči tohoto, pro GFP snad prestižního sportu, vybojovali zlato doslova za pět minut dvanáct. Nikoli však proti GJP Mělník (ti letos skončili až třetí), nýbrž proti velmi kvalitnímu celku ISŠT z Mělníka. Vzájemný zápas se navíc hrál jako poslední z celého dne, a do poslední chvíle tak vůbec nebylo jasné, kdo bude v letošním 14. ročníku vítězem, protože oba týmy byly dosud bez porážky. Tři minuty před koncem druhého poločasu se prosadil Vítek Kašpárek (6.B) a GFP tak poslal do vedení 5:4, které nakonec naši zdárně udrželi až do konce utkání. Kluci, blahopřejeme k úspěchu! Pomocníkům z 1.B děkujeme za hladký průběh turnaje cool