Ve dnech 13. a 14. června 2023 se naši žáci prim a sekund zúčastnili akce Sportovní dny Neratovic, která se každoročně koná pod záštitou města a spolků Tělovýchovné jednoty. Soutěží mezi sebou vždy naši žáci a žáci II. a III. ZŠ, a to v disciplínách, kterými jsou stolní tenis, veslování na trenažéru, šplh na tyči, kuželky, plavání, minivolejbal trojic a z atletiky skok daleký, hod míčkem a štafeta na 3 x  60 m. Z každé třídy smělo soutěžit vždy maximálně 8 chlapců a dívek, a každý závodník mohl zápolit v 6 disciplínách. V rámci jedné disciplíny pak byli nejvýše 3 sportovci.

V letošním roce se dařilo zejména dívkám ze sekundy B ve složení: Laura Boháčová, Adéla Charvátová, Adéla Korbelová, Magda Kučerová, Hanka Kulhánková, Evelína Samková, Marie Sládková a Tereza Svitáková, které obsadily celkově skvělé druhé místo z 11! Ještě lépe si vedli chlapci z primy BDavid Bystrjanyk, David Hořejší, Tobiáš Hříbal, Adam Kovařík, Tomáš Křivský, Lukáš Navrátil, Matěj Nedbal a Dan Smolka – ti o jediný bod předčili sportovku Neratovice, a o dva body i kluky z III. ZŠ, a brali tak vytoužené zlato. Medailistům srdečně gratulujeme! Ostatním žákům děkujeme za dobrou reprezentaci školy, a dík patří i všem septimánům, bez nichž by tato soutěž neměla hladký průběh. Pěkné léto všem smile