florbalZe starého webu:
  • 31.5.2010 – Pavel Beneš – 2. místo v krajském kole zeměpisné olympiády
  • 17.3.2010 – Long Nguyen – 3. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 17.3.2010 – Pavel Beneš – 1. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 18.12.2009 – Drága (8A), Sus (8B) – Tradiční vánoční turnaj ve florbale se školami PORG Praha a DG Kralupy – Praha-Libeň – 3. místo
  • 18.12.2009 – Kárník, Mrkvička (6A), Němeček (7B) – Tradiční vánoční turnaj ve florbale se školami PORG Praha a DG Kralupy – Praha-Libeň – 3. místo
  • 18.12.2009 – Duchoslav (3A), Chvátal (4A), Kalina (5A) – Tradiční vánoční turnaj ve florbale se školami PORG Praha a DG Kralupy – Praha-Libeň – 3. místo
  • 19.11.2009 – Bukovský, Doležal (8B) – Šachy – okres – Neratovice – 2. místo
  • 19.11.2009 – Klouda (5A), Marhan (5B), Kárník (6A), Kafka (6B) – Šachy – okres – Neratovice – 2. místo
  • 19.11.2009 – Kožla, Vykoukal (4A), Najman, Šťastný (4B) – Šachy – okres – Neratovice – 3. místo
  • 03.11.2009 – Drahorád, Kalina (5A), Doubrava (6A) – Stolní tenis – okres – Kralupy nad Vltavou – 3. místo
  • 03.11.2009 – Dvořáková, Heinzová (6B) – Stolní tenis – okres – Kralupy nad Vltavou – 2. místo
  • 21.10.2009 – Konrádová, Strnišťová (7B), Johnová, Krchová (8A) – Volejbal – okres – Neratovice – 2. místo
  • 21.10.2009 – Bubeníčková, Burdová, Paličková, Tesařová (6B) – Volejbal – okres – Neratovice – 2. místo
  • 14.10.2009 – Shmotser, Tomeš (4A), Groh, Janoušek, Novák (4B) – Florbal – oblast – Neratovice – 2. místo
  • 14.10.2009 – Jandourek (3B), Cerha, Dítě, Dvořák, Chvátal (4A) – Florbal – oblast – Neratovice – 2. místo
  • 14.10.2009 – Cvach, Duchoslav, Tesař, Vávra (3A), Bavor (3B) – Florbal – oblast – Neratovice – 2. místo
  • 30.09.2009 – Drhlík, Franek, Hunčovský (8A), Potočiar (8B) – Corny-Cup atletika – kraj – Stará Boleslav-Houštka – 5. místo
  • 30.09.2009 – Cibulka, Čapek (7A), Němeček (7B), Drága (8A) – Corny-Cup atletika – kraj – Stará Boleslav-Houštka – 5. místo
  • 30.09.2009 – Drahorád (5A), Doubrava, Gazdík, Vlk (6A) – Corny-Cup atletika – kraj – Stará Boleslav-Houštka – 5. místo
  • 29.09.2009 – Vlk (6A), Fogl (7B) – Přespolní běh – okres – Mělník – 2. místo
  • 29.09.2009 – Drahorád (5A), Dobeš, Uher (5B) – Přespolní běh – okres – Mělník – 2. místo
  • 23.09.2009 – Franek, Hunčovský (8A) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 1. místo
  • 23.09.2009 – Špírek, Vlk (6A), Jína, Němeček (7B), Drhlík (8A) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 1. místo
  • 23.09.2009 – Drahorád, Klouda (5A), Dobeš (5B), Doubrava (6A) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 1. místo
  • 23.09.2009 – Hašová (7B), Chudějová (8A) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 2. místo
  • 23.09.2009 – Čemusová, Pospíšilová (6B), Jinochová (7A) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 2. místo
  • 23.09.2009 – Franková, Kořanová (6A), Bubeníčková, Burdová (6B) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 2. místo
  • 23.09.2009 – Totušková (4A), Chovaňáková, Janoušková (5B) – Corny-Cup atletika – okres – Neratovice – 2. místo
  • 22.09.2009 – Bavor, Jandourek, Truong (3B), Chvátal (4A) – Atletický čtyřboj – okres – Neratovice – 5.místo
  • 29.3.2009 – Hůla Dominik (1.B) – Mistrovství ČR šestých tříd v ledním hokeji, stříbrná medaile
  • 26.05.2009 – Kývala (4A) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 3. místo
  • 26.05.2009 – Brodňanský, Janoušek (3B), Drahorád, Klouda (4A) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 3. místo
  • 26.05.2009 – Truong (2B), Drhlík, Chvátal, Kožla, Kváček (3A) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 3. místo
  • 26.05.2009 – Janoušková, Velátová (4B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 3. místo
  • 26.05.2009 – Remerová (4A), Beránková, Chovaňáková (4B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 3. místo
  • 26.05.2009 – Böhmová, Hettová, Totušková (3A), Kletečková (3B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 3. místo
  • 21.05.2009 – Bavor, Potočiar (2B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 7. místo
  • 21.05.2009 – Sebera (1B), Hvězda, Růžička (2A), Barkman (2B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 7. místo
  • 21.05.2009 – Čermák, Koníček, Stopa (1A), Paukner, Remer (1B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 7. místo
  • 21.05.2009 – Horáková (2A), Černá, Jindrová, Petrenko (2B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 5. místo
  • 21.05.2009 – Fabiánková, Hroníková, Trejbalová (1B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 5. místo
  • 21.05.2009 – Lafková, Novosadová, Špačková (1A), Andršová (1B) – Pohár rozhlasu – okres – Neratovice – 5. místo
  • 06.05.2009 – REMEROVÁ Šárka (4A) – Duatlon – kraj – Čelákovice -17. místo
  • 06.05.2009 – JANOUŠKOVÁ Žofie (4B) – Duatlon – kraj – Čelákovice -13. místo
  • 06.05.2009 – DRAHORÁD Tomáš (4A) – Duatlon – kraj – Čelákovice -11. místo
  • 06.05.2009 – VESELKA Petr (1B) – Duatlon – kraj – Čelákovice -13. místo
  • 22.04.2009 – VESELKA Petr (1B) – Duatlon – okres – Mělník – 3. místo
  • 22.04.2009 – REMEROVÁ Šárka (4A) – Duatlon – okres – Mělník – 3. místo
  • 22.04.2009 – JANOUŠKOVÁ Žofie (4B) – Duatlon – okres – Mělník – 2. místo
  • 22.04.2009 – DRAHORÁD Tomáš (4A) – Duatlon – okres – Mělník – 1. místo
  • 08.04.2009 – VOŘÍŠEK (8A), VORLÍČEK (8B) – 3.velikonoční turnaj ve florbale se školami PORG Praha, Eko Gymnázium Praha a DG Kralupy – 1.místo
  • 08.04.2009 – ŠULC, VÁGNER (7B), BENEŠ, OLLÉ, RYBA, ŘEHÁK (8A) – 3.velikonoční turnaj ve florbale se školami PORG Praha, Eko Gymnázium Praha a DG Kralupy – 1.místo
  • 08.04.2009 – DUCHOSLAV (2A), KÁRNÍK (5A), RÝZNAR (6A), SUS (7B) – 3.velikonoční turnaj ve florbale se školami PORG Praha, Eko Gymnázium Praha a DG Kralupy – 1.místo
  • 17.04.2009 – RYBA, VOŘÍŠEK (8A), RYBA (8B) – Lední hokej se Soukromou obchodní akademií – výhra 17:4
  • 17.04.2009 – ŽIDOŇ (6A), JÍNA, NĚMEČEK (6B), VÁGNER (7B) – Lední hokej se Soukromou obchodní akademií – výhra 17:4
  • 17.04.2009 – HŮLA (1B), DUCHOSLAV (2A), KÁRNÍK (5A), RÝZNAR(6A) – Lední hokej se Soukromou obchodní akademií – výhra 17:4
  • 1.4.2009 – Nikola Tesařová (5.B) a Martina Jinochová (3.B) – 1. místo v okresním kole a postup do krajského kola- Středočeský taneční pohár – kategorie MINI TÝMY
  • 7.5.2008 – Žofie JANOUŠKOVÁ (3B) – Duatlon – kraj – Čelákovice – 9. místo
  • 7.5.2008 – Martin VLK (4A) – Duatlon – kraj – Čelákovice – 9. místo
  • 7.5.2008 – Kateřina KAČEROVÁ (1B) – Duatlon – kraj – Čelákovice – 7. místo
  • 30.4.2008 – Jana ČEMUSOVÁ (4B) – Duatlon – okres – Mělník – 4. místo
  • 30.4.2008 – Žofie JANOUŠKOVÁ (3B) – Duatlon – okres – Mělník – 1. místo
  • 30.4.2008 – Martin VLK (4A) – Duatlon – okres – Mělník – 2. místo
  • 30.4.2008 – Tomáš KÝVALA (3A) – Duatlon – okres – Mělník – 3. místo
  • 30.4.2008 – Kateřina KAČEROVÁ (1B) – Duatlon – okres – Mělník – 2. místo
  • 30.4.2008 – Jakub DUCHOSLAV (1. A) – Duatlon – okres – Mělník – 3. místo
  • 4.4. 2008 – P. Řehák, T. Voříšek, M. Ollé, J. Ryba, P. Sus – První místo v krajském přeboru chlapců ve florbale
  • 4.4. 2008 – Kettner, Fryc, Kostinek, Rýznar, Beneš – První místo v krajském přeboru chlapců ve florbale ve florbale
  • 2.4. 2008 – Jitka Spisarová Kvarta A – 3. místo v okresním kole olympiády z ČJL
  • 2.4. 2008 – Bára Novosadová 7.A – 1. místo v okresním kole olympiády z ČJL
  • 28.3.2008 – Mirchi Tomáš Parvíz – 2.místo v krajském kole olympiády v anglickém jazyce
  • 15.1.2008 – Petr Sloup (8.A) – 2.místo – krajské kolo – MO – programování
  • 18.2.2008 – Mrzílková Lenka (absolvent 2007) – kvalifikace na OH (jachting)
  • 11.10.2007 – T.Jirovská (4.A) – 2.místo republikové kolo = 6. místo mezinárodní kolo GENIUS LOGICUS
  • 23.1.2008 – Tereza Jirovská – 1.místo – okresní kolo matematické olympiády
  • 30.1.2008 – Šťastná Lucie (3.B) – 1. místo okresního kola chemické olympiády kategorie D
  • 12.01.2008 – CABADAJ Jan (3B) – PLAVÁNÍ-REPUBLIKA-ROUDNICE NAD LABEM – 8. místo v plaveckém způsobu motýlek; čas (25 m) 15,50 s
  • 12.01.2008 – KOŽLA Vratislav (3A) – PLAVÁNÍ-REPUBLIKA-ROUDNICE NAD LABEM – mistr republiky v plaveckém způsobu prsa (50m); čas 35,37 s!!
  • 12.01.2008 – KÝVALA T. (3A), PAVELKA M. (4B), STOLEJDA M. (3A) – PLAVÁNÍ-REPUBLIKA-ROUDNICE NAD LABEM – 11.místo
  • 12.01.2008 – CABADAJ J. (3B), KALINA D. (3A), KOŽLA V. (3A) – PLAVÁNÍ-REPUBLIKA-ROUDNICE NAD LABEM – 11.místo
  • 29.11.2007 – POVOLNÁ P. (6B), VERNEROVÁ J. (6B) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 4.místo
  • 29.11.2007 – KOCUROVÁ T. (6B), MACHAČOVÁ J. (7A) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 4.místo
  • 29.11.2007 – FRANKOVÁ M. (4A), CHUDĚJOVÁ H. (6A) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 4.místo
  • 29.11.2007 – KÝVALA T. (3A), PAVELKA M. (4B), VLK M. (4A) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 1.místo – postup na REPUBLIKU!!
  • 29.11.2007 – CABADAJ J. (3B), ČEMUS V. (3A), KOŽLA V. (3A) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 1.místo, postup na REPUBLIKU
  • 29.11.2007 – KROPÁČKOVÁ T. (1B), VAMBERSKÁ T. (2B) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 2.místo
  • 29.11.2007 – KAČEROVÁ K. (1B), KLETEČKOVÁ A. (2B) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 2.místo
  • 29.11.2007 – FRIČOVÁ B. (2B), JINOCHOVÁ M. (2B) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 2.místo
  • 29.11.2007 – PTÁČEK O. (2B) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 1.místo
  • 29.11.2007 – KUBEŠ M. (2A), LANGMAJER J. (2A), NETUKA M. (2B) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 1.místo
  • 29.11.2007 – CVACH J. (1A), DUCHOSLAV J. (1A), CHVÁTAL D. (2A) – PLAVÁNÍ-KRAJ-MĚLNÍK – 1.místo
  • 1. 6. 2007 – Jakub Vojta, 7. A – 3. místo v národním kole soutěže Junioz Achievement Nejlepší manažer financí
  • 17.5.2007 – Lucie Šťastná (2.B) – 1.místo v okresním kole biologické olympiády
  • 10.5.2007 – Pěvecký sbor GFP – Nota D Kralupy n/Vl. (sbory – 1. místo)
  • 10.5.2007 – H. Jinochová, K. Cigánková (2. B) – Nota D Kralupy n/Vl. (čtyřruční klavír – 3.místo)
  • 4.5.2007 – M. Vlk (3. A) – 4. místo okres Duatlon Mělník
  • 4.5.2007 – J. Langmajer (1. A) – stříbro okres Duatlon Mělník
  • 4.5.2007 – L. Gazdík (3A) – stříbro, F. Rýznar (4. A) – zlato – Okresní kolo duatlonu v Mělníku
  • 25.04.2007 – Konrádová, Novotná, Strnišťová (4B) – 1. místo odbíjená – okres
  • 25.04.2007 – Klejzarová, Paličková, Tesařová (3B), Hašová – 1. místo odbíjená – okres
  • 25.04.2007 – Bubeníčková, Burdová, Heinzová, Jeřichová – 1. místo odbíjená – okres
  • 18.4.2007 – Petr Lemarie (8.B) – 1. místo v krajském kole zeměpisné olympiády
  • 18.4.2007 – Ondřej Blecha (4.A) – 4. místo v krajském kole zeměpisné olympiády
  • 21.3.2007 – Petr Lemarie (8.B) – 1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády
  • 21.3.2007 – Jan Matulík (3.A) – 1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády
  • 21.3.2007 – Ondřej Blecha (4.A) – 2. místo v okresním kole zeměpisné olympiády
  • 21.3.2007 – Jan Cabadaj (2.B) – 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády
  • 21.3.2007 – Adam Šisler (2. A) – 1. místo v okresním kole zeměpisné olympiády
  • 22.9.2006 – Kristýna Vášová (7. B) – studijní pobyt v Německu
  • 26.4.2006 – Kristýna Cigánková (1. B) – Nota D Kralupy n/Vl. (flétna – 3. místo)
  • 26.4.2006 – Tereza Pňovská (1. B) – Nota D Kralupy n/Vl. (flétna – 3. místo)
  • 26.4.2006 – Pavla Šimáčková ( 1.A ) – Nota D Kralupy n/Vl. (flétna – 3.místo)
  • 26.4.2006 – Pěvecký sbor GFP – Nota D Kralupy n/Vl. (sbory – 1. místo)
  • 26.4.2006 – Hana Brunhoferová ( 2. A ) – Nota D Kralupy n/Vl. (klavír – 2. místo)
  • 26.4.2006 – Radka Matěková ( 5. A ) – Nota D Kralupy n/Vl. (klavír – 2. místo)
  • 26.4.2006 – Blanka Hrodková (7. A) – Nota D Kralupy n/Vl. (sól. zpěv – 3. místo)
  • 26.4.2006 – Michaela Nováková (2. A) – Nota D Kralupy n/Vl. (sól. zpěv – 2. místo)
  • 03.05.2006 – FRANEK Ondřej (4A) – 7. místo – duatlon – kraj – Čelákovice
  • 03.05.2006 – VLK Martin (2A) – 10. místo – duatlon – kraj – Čelákovice
  • 27.04.2006 – Rýznar Filip (3A) – Duatlon – Mělník, 2.místo
  • 27.04.2006 – Čechová Simona (4A) – Duatlon – Mělník, 2.místo
  • 27.04.2006 – Franek Ondřej (4A) – Duatlon – Mělník, 1.místo
  • 27.04.2006 – Kožla Vratislav (1A) – Duatlon – Mělník
  • 5.4.2006 – Jan Dobeš (1.B) – 5.-7.místo – okres – matematická olympiáda
  • 5.4.2006 – Eva Kajumová (3.A) – 1.místo – okres – matematická olympiáda
  • 12.4.2006 – Petr Lemarie – 3. místo – krajské kolo zeměpisné olympiády – kat. D
  • 5.12.2005 – Jiří Veselý – 6. místo v krajském kole CHO kat. A
  • 5.12.2005 – Marek Scholz – 2. místo krajské kolo CHO kat. A
  • 6.4.2006 – Kateřina Kalinová (1.B) – 1.-8.místo – okres – Pythagoriáda
  • 6.4.2006 – Daniel Kalina (1.A) – 1.-8.místo – okres – Pythagoriáda
  • 6.4.2006 – Tereza Jirovská (2.A) – 2.-4.místo – okres – Pythagoriáda
  • 17.3.2006 – Marek Scholz (8.B) – 2.místo – okres – matematický klokan
  • 17.3.2006 – Jiří Veselý (8.A) – 1.místo – okres – matematický klokan
  • 17.3.2006 – Tereza Jirovská (2.A) – 1.místo – okres – matematický klokan
  • 22.3.2006 – Ondřej Potočiar (4.B) – 6.-8.místo – kraj – matematická olympiáda (113 soutěžících)
  • 25.1.2006 – Ondřej Potočiar (4.B) – 1.místo – okres – matematická olympiáda
  • 31.3.2006 – Wágner L. (8. A) – 1. místo okresní kategorie olympiády z ČJL
  • 31.3.2006 – Sloupová Jana (8. B) – 2. místo okresní kategorie olympiády z ČJL
  • 31.3.2006 – Milenkovičová I. (4. A) – 3. místo okresní kategorie olympiády z ČJL
  • 23.3.2006 – Šárka Remerová – 3. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 23.3.2006 – Petr Havlík – 3. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 23.3.2006 – Petr Lemarie – 2. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 27.4.2005 – Pěvecký sbor GFP – 2. místo – Nota D (sbory)
  • 27.4.2005 – R. Matěková (4. A) – 3. místo – Nota D (klavír)
  • 27.4.2005 – J. Růžička (7. B) – 2. místo – Nota D (kytara)
  • 27.4.2005 – M. Nováková (1. A) – 1. místo – Nota D (sólový zpěv)
  • 9.5.2005 – J. Novák (2. B) – 3.-4. místo – okresní kolo Pythagoriáda (7. ročník)
  • 9.5.2005 – T. Jirovská (1. A) – 1.-3. místo – okresní kolo Pythagoriáda (6. ročník)
  • 6.4.2005 – T. Jirovská (1. A) – 3.-5.. místo – okresní kolo matematické olympiády kat. Z6
  • 6.4.2005 – E. Kajumová (2. A) – 1.-6. místo – okresní kolo matematické olympiády kat. Z7
  • 22.3.2005 – V. Kolář (5. B) – 11. místo – krajské kolo matematické olympiády kat. C
  • 26.4.2005 – H. Chudějová (3. A) – 2. místo – oblastní kolo duatlon (F)
  • 26.4.2005 – J. Kříž (4. B) – 3. místo – oblastní kolo duatlon (C)
  • 26.4.2005 – L. Gazdík (1. A) – 2. místo – oblastní kolo duatlon (B)
  • 26.4.2005 – F. Rýznar (2. A) – 1. místo – oblastní kolo duatlon (B)
  • 31.3.2005 – J. Veselý (7. A) – 7. místo – krajské kolo chemické olympiády
  • 31.3.2005 – M. Scholz (7. B) – 4. místo – krajské kolo chemické olympiády
  • 21.3.2005 – M. Vlk (1. A) – 1. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 21.3.2005 – P. Havlík (7. A) – 2. místo – okresní kolo zeměpisné olympiády
  • 1.3.2005 – M. Buchta (6. A) – 4. místo – okresní kolo olympiády z ČJL
  • 1.3.2005 – J. Sloupová (7. B) – 3. místo – okresní kolo olympiády z ČJL
  • 22.2.2005 – B. Novosadová (4. A) – 1. místo – okresní kolo olympiády z ČJL
  • 20.1.2005 – J. Kříž (4. B) – 1. místo v kategorii II. B – okresní kolo olympiády z NJ
  • 20.1.2005 – V. Melicharová (2. A) – 1. místo v kategorii I. B – okresní kolo olympiády z NJ
Zpět