18.11.2010 se uskutečnilo v naší hale oblastní kolo ve florbale – Orion cupu. Tentokrát pro IV. kategorii – tercie, kvarty. Naši studenti Chvojka, Sauer, Tůma (3A), Hůla, Nguyen, Remer (3B), Cvach, Duchoslav, Hvězda, Tesař, Vávra (4A), Bavor, Jandourek (4B) s přehledem zvítězili a postoupili do okresního kola, které se konalo 1.12.2010 rovněž na naší škole, kde studenti obsadili krásné 2. místo.
{phocagallery view=category|categoryid=1|imageid=4}{phocagallery view=category|categoryid=1|imageid=5} 

O týden později, 25.11.2010 proběhlo okresní kolo ve florbale – Orion cupu pro III. kategorii. Primáni a sekundáni Blabolil, Rutte, Tesařík (1A), Fabiánek (1B), Sečkár, Vít, Volf (2A), Měcháček, Školák (2B) neponechali nic náhodě a s přehledem vyhráli toto kolo s následným postupem na kraj. Krajské kolo se konalo v Praze 10 dní před Štědrým dnem a z 9. účastnických škol se náš mančaft umístil na krásném 5. místě. Hoši gratulujeme!!

26.01.2011 se uskutečnil v Praze-Libni tradiční Vánoční florbalový mač (4+1) mezi 4 resp. 3 školami – PORG-Praha Libeň, Nový PORG-Praha, Kralupy n/Vltavou a GFP. Hráli jak primy+sekundy, tak tercie+kvarty. Obě skupiny z naší školy soupeře porazili a získali tak spolu s drobnými cenami i putovní pohár, který jistě za rok nebudeme chtít vrátit Smějící se A v jaké sestavě kluci vlastně hráli? Z mladších to byli J.Rutte (1A), J.Kout a J.Vaněk (1B), M.Vít a D.Volf (2A) a L.Měcháček (2B). Starší studenti pak v sestavě T.Chvojka a R.Tůma (3A), D.Hůla (3B), J.Duchoslav a V.Vávra (4A) a V.Bavor (4B). Hoši děkujeme! Pohodový

03.02.2011
přišli na řadu ti nejstarší z kvint až oktáv. Konkurence zpravidla bývá největší. Oblastní kolo na GFP kluci vyhráli. Jmenovitě: Cvach (4A), Cerha, Dítě (5A), Groh, Janoušek (5B), Drahorád, Kalina (6A), Kárník, Mrkvička (7A), Kafka, Volf (7B). Na okrese, který se konal rovněž v prostorách naší sportovní haly však skončili na 3. místě…Přesto florbalisté předvedli i na okrese solidní výkon.

20.04.2011 – Vylepšit umístění si nejstarší studenti chtěli na tradičním florbalovém turnaji o Velikonocích, kdy naopak naše škola pořádá pravidelně turnaj 4 škol u nás v Neratovicích (protipól Vánočního trunaje v Praze pro mladší proběhl 26.1.11). Zúčastňuje se ho každoročně PORG Praha Libeň, Eko-Gymnázium Praha, Kralupy nad Vlatvou a samozřejmě my z GFP. Kluci ve složení J.Cvach, J.Duchoslav (4A), K.Cerha, D.Chvátal (5A), J.Janoušek (5B), M.Uher (6B), L.Mrkvička (7A), M.Kafka, J.Volf (7B) a F.Rýznar (8A) hráli moc pěkně. Nicméně na vítězné Kralupy jim přece jen chybělo i trochu štěstí. Po loňském 3. místě je to ovšem úspěch. Doufejme, že za rok dosáhneme i na příčku nejvyšší a putovní pohár se ohřeje i na naší půdě Mrkající Blahopřejeme! 

Zpět