27.9.2011 se ve Staré Boleslavi-Houštce konal již 30. ročník prestižních atletických závodů družstev. Naše dívčí i chlapecké družstvo do krajského kola postoupilo bez boje. V úvodu je však nutné podotknout, že úspěch naší školy byl v této soutěži do značné míry limitován zdravotními důvody těch, kteří se zúčastnit nemohli. Naše ambice tudíž nemířily nikterak vysoko, a i když se obě naše družstva umístila na 10. příčce, některé výkony studentů GFP byly velmi pěkné.

Ž.Janoušková (7B) ve skoku dalekém výkonem 472 cm v konkurenci 31 závodnic obsadila výborné 3. místo a časem 29,17 s si doběhla pro 7. místo v běhu na 200 m. K.Jindrová (5B) ve stejné disciplíně zaběhla čas 30,62 s a z 31 rivalek byla 12.

Z chlapců excelovali především naši vytrvalci T. Drahorád (7A)T.Hunčovský (7B). V běhu na 1500 m se v poli 27 běžců kluci propracovali na 7. resp. 11. místo, a to s časem 4:45,69 min resp. 4:49,20 min. Za zmínku stojí určitě i 14. místo V.Kožly (6A) v běhu na 400 m s časem 58,43 s.

Kromě výše uvedených studentů dobře reprezentovali naše gymnázium i tito studenti: L.Chaloupková, P.Šestáková (3B), Š.Špačková (4A), E.Horáková (5A), Z.Černá (5B), L.Hettová, B.Totušková (6A), Š.Remerová (7A), N.Tesařová (8B), V.Bavor, V.Jandourek, T.Truong (5B), J.Janoušek (6B) a O.Klouda (7A).

Všem jmenovaným gratulujeme!
{phocagallery view=category|categoryid=1|limitstart=4|limitcount=5}

CORNY CHLAPCI: zleva: Kožla, Truong, Janoušek, Jandourek, Bavor (dole), Drahorád, Klouda a kouč
CORNY DÍVKY: zleva nahoře: Remerová, Tesařová, kouč, Janoušková, Černá, Hettová, Šestáková, zleva dole: Totušková, Špačková, Jindrová, Chaloupková (ext.) a Horáková

 

Zpět