Ve středu 12.10.2011 se naši studenti Ondřej SAUER, Radim TŮMA (oba 4A) a Jan DVOŘÁK (1A) zúčastnili okresního kola ve stolním tenise v Kralupech nad Vltavou. Za účasti 5 družstev – vítězů regionálních kol okresu Mělník (Neratovice, Mělník, Kralupy n/Vlt.) – sehráli 4 utkání s těmito výsledky:

GFP x ZŠ Mělník-Pšovka – 4 : 0

GFP x ZŠ Třebízského Kralupy n.Vlt – 4 : 0

GFP x ZŠ Veltrusy – 4 : 0

GFP x ZŠ Plešingera Neratovice – 4 : 2

Zápasy 3-členných družstev se hrály do 4. vítězného bodu. Chlapci  tak získali 1.místo v okrese s nárokem na postup do krajského kola ve Vlašimi.

 

Krajské kolo se odehrálo dne 2.11.2011 ve sportovní hale Spartaku Vlašim. Soutěže se zúčastnilo celkem 9 družstev chlapců ze Středočeského kraje a 6 družstev dívek. Soutěže se odehrály na 16 stolech. Chlapecká družstva byla losem rozdělena do 3 skupin, dívčí do 2 skupin. Ve skupině „A“ sehráli hráči GFP zápasy se ZŠ Rakovník (výsledek 4 : 1) a ZŠ Třebotov (výsledek 4 : 1). Tímto se stali vítězem skupiny „A“ a postoupili do finalové skupiny, kde se utkali s vítězi skupin „B“ a „ C“ o 1. až 3.místo.

 

Finálové výsledky:

1.zápas: GFP x Gymnázium Vlašim – 3 : 4 (body – Dvořák-2, Tůma-1, Sauer-0, čt.-0)

2.zápas: GFP x ZŠ Příbram – 3 : 4 (body – Sauer-1, Dvořák-1, Tůma – 0, čt.-1)

 

BLAHOPŘEJEME CHLAPCŮM K ZÍSKÁNÍ 3. místa v krajském kole ve stolním tenise !!! DĚKUJEME za úspěšnou reprezentaci naší školy !!!

Za GFP Mgr. J.Jeřábek 🙂

Zpět