Erasmus+ na GFP v září

Na Gymnáziu Františka Palackého jsme se v září zúčastnili dvou programů Erasmus+. Letos jsme se zatím vydali do německého Lipska a slovenských Košic. Německé výměny se účastnili žáci kvart a kvint, kteří pozorovali ekologický přístup k životu ve...

Pěšky do školy

Třetí týden v září je již tradičně po celé Evropě nazýván Týdnem mobility. V rámci celého týdne se koná velké množství akcí, které mají za cíl upozornit na stále se zvyšující se množství aut v našich ulicích a přitáhnout pozornost k přírodě šetrnějším...